Co sie dobrze liczy?

Zaczęty przez OxyOne, 27 Wrzesień 2008, 00:21

OxyOne

Panowie mam pytanie co sie teraz dobrze liczy? Jakie projekty sa dobrze punktowane?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Bober

Ramsey, Milkyway, Yoyo, Seti na optymalkach

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

michaou

Cytat: Bober w 27 Wrzesień 2008, 00:28
Ramsey, Milkyway, Yoyo, Seti na optymalkach

co to znaczty   |-?

emik

są to projekty w których otrzymuje się aktualnie najwięcej punktów, a do seti dostępne są optymalizacje które przyspieszają proces liczenia


michaou

ok zrozumialem

w kazdym razie troche zle zacytowalem, mialem zapytac co to znaczy ze Seti jest na optymalkach ;)

OxyOne

optymalki AKv8 nie działaja z boinc_6.2.19 wywala bledy a pod vista ultimate 64 nie chce sie instalowac.. znaczy instaluje sie ale chyba w powietrze bo nie ma nigdzie plikow a proces przechodzi normalnie. heh nie kumam
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

IThorne

Ja tam stawiam na QMC. Jak się trafi serie peptism to daje sporo punktów. Gorzej z benchami.



Troll81


Pigu

czy mi się zdaje, że ostatnio liczysz głównie yoyo  :P obłudny Trollik

OxyOne

#10
 yoyo ostatnio mnie zabiło jak zobaczyłem ile  czasu to mi liczy.
Einstein@Home ma jakies optymalki?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Ja już od dawna deklaruję że ciągnę OGRy do skutku :D Choćby i połowę puntów za to dawali

emik

Cytat% Complete:     98.92%

już malutko zostało


Troll81

ano malutko. I kolejny problem nauki rozwiązany :D

emik



Troll81