25 000 [Dwudziestopięciotysięcznicy]

Zaczęty przez Szopler, 09 Październik 2008, 21:30

Szopler

Uważam, że między 10k, a 50k jest zbyt duża przepaść, dlatego ośmielam się rozpocząć ten wątek...
Wątek dla niecierpliwych, ale przede wszystkim dla tych, którzy osiągnęli półap 25 000 punktów :).

Z mojej strony 25k w YoYo 8).

REPAIRMAN

Gratulace,  a j awytrwale ( a moze to ulomnosc z mojej strony ) licze jeden projekt reszta jakos niechce  mi dzialac :D

Troll81

no to ja niedawno po raz 11 przekroczyłem ten checkpoint w klasyfikacji generalnej i po raz pierwszy przekroczyłem w Yoyo

Szopler

#3
Ja dążę do ograniczenia liczby projektów w których liczę ;). Przyjąłem pułap 25k przy którym odłączam mniej lubiane projekty i będę się starał konsekwentnie go realizować... Nie uwzględniając wybitnie punktodajnych projektów ;).

PS. Ramsey (jeżeli tylko utrzyma punktowanie na poziomie 120/unit) może okazać się hitem jesieni :D.

Pigu


Szopler

Wersja 1.14 liczy się u mnie 30 minut. 1.16 pokazuje że będzie liczyło nieco ponad 1h, więc jeśli to się sprawdzi to :D.

Troll81


KrzychuP

to ja się tu zamelduję z 25k w Enigmie  :D

Troll81


emik

sygnaturka jeszcze tego nie odnotowała, ale po 4 dniach liczenia 25k w Ramsey przekroczone :P


Troll81


Szopler


Troll81


Lagu


Troll81

checkpoint zaliczony w milkywayu i yoyo :D

Szopler


Troll81


Troll81

dziś przekraczam checkpoint dla PrimeGrid :D czekam na punkty z pendingu :D

Szopler


Troll81


Szopler


KrzychuP


Troll81


emik

dzięki AP26 osiągnąłem 25k w Prime i lecę teraz do 50k ;D


Troll81

Szacun wielki dla cię :D spotkajmy się an checkpoincie :D

sciagacz


Troll81


sciagacz

Dziekuje bardzo a Tobie zazdroscic ilosci punktów ja na taka ilosc bede pracowal latami, chyba że coś sie zmieni ale jak narazie sie nie zapowiada.

emik

według BOINCstats przy takim RAC'u osiągniesz 500k już za 118.33 dni


sciagacz

to i tak wiecznosc zwazywszy ze inni tez licza.
Ale dzieki za pocieszenie

Troll81

#30
myślę że do końca roku mnie przegonisz :D a ja ciułałem punkty kilka lat :D

Melduję rozetkę na checkpoincie :D

Aegis Maelstrom

A u mnie pierwsze 25 k z wszystkich projektów łącznie.

Ech, kiedy doczekam się wzmocnienia złotówki i stacjonarki, będę się śmiał, że tyle czasu mi to zajęło... A na razie, do boju!  :attack:

sciagacz

#32
gratulacje i oby tak dalej


2x 25k w cosmo

Troll81


sciagacz


emik



ZdrowaMarchewa


Troll81


ZdrowaMarchewa


Pigu

nabierasz pędu :attack: zanim osiągnąłem 1k racu minęły lata

grrratki