Wychodzi rampage II od asusa na chipsecie X58

Zaczęty przez Troll81, 10 Październik 2008, 16:04

Troll81

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=3428

Pigu


Troll81

podkręcanie proca z niskiego poziomu podczas pracy w windows :D 16 "fazowe" zasilanie i wogóle cuda wianki :D no i 8 gniazdek do pomiaru parametrów prądowych. Widać do kogo skierowano tą płytę :D no ale podkręcanie 6 rdzeniowca to już będzie sztuka :d

maxim

Ale cos czytalem ze pamieci za duzo krecic nie mozna. Znajde artykul to linka podesle.

OxyOne

Na ASUS ROADSHOW widziałem ta płyte byli lacznie z gosciami Intela. Powiem tak zeby sie czegos dowiedziec trzeba sie pytac techników reszta nieumiejki. Co sie pytalem to nabierali wody w ustach. Do samego Nahalema mialem pytania patrzyli sie na mnie jak na kosmite heh praktycznie zero odpowiedzi od goscia ktory zarabia dziesiatki tysiecy. Na temat 8 corowca nie było wiele odpowiedzi ale na temat 6 juz wiecej sie dowiedziałem. Ocowanie bedzie przebiegało tak samo jak OC 2xXeonów - czyli proste. Co do 16 faz to taki chłit matentigowy - to jest nadal max 8faz razy 2 = jedna faza 2 stabilizatory. Ostatnio słyszałem ze nowe procesory beda reklamowane jako 18GHz!!.... 6x3GHz - usłyszałem ze zawsze jakas grupa idiotów sie nabierze...
Wkur.... sie jak to usłyszalem powiedziałem mam nadzieje ze gosc który kupi taki procesor i dorobisz sie nowego domu na niewiedzy ludzi sprzeda tobie dom - gotowca tyle ze bedzie to betonowy a nie z silca...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]