Nowe artykuły na wiki

Zaczęty przez kempler, 17 Październik 2008, 18:56

Troll81

Poczekam na korekty panie naczelny :D

Bober

Ale korekty łatwiej zrobić na wiki i od razu widać kto co zmienił. Wrzucaj na wiki  i się nie wymiguj!

Troll81

Ale ja tylko akapicik przetłumaczyłem
nie bijcie koledzy

Mchl

Na wiki z tym, albo córrrrkę bosmana całował będziesz!  :attack:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Udało się  :)

Zakończyłem tłumaczenie Help Defeat Cancer: http://www.boincatpoland.org/wiki/Help_Defeat_Cancer

Mamy więc opisane wszystkie podprojekty WCG, zakończone i aktywne  :)

Teraz tylko poprawki i rozszerzenia.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Ufff udało się. Zaczynam cykl artykułów na temat projektu Climateprediction.net Pierwszy artykuł (bardzo ciekawy) już jest: http://www.boincatpoland.org/wiki/Modelowanie_klimatu Zachęcam do lektury i ewentualnych sugestii co do poprawek.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

#48
idzie odkleić tekst od ramki ze spisem treści? przywarł do niej z prawej jak glonojad :(

btw: widzę, że Trollik nie zrobił arta z naszego wspólnego tłumaczenia clean energy ??? mam dodać?

kempler

Cytat: Pigu w 24 Styczeń 2009, 14:00
idzie odkleić tekst od ramki ze spisem treści? przywarł do niej z prawej jak glonojad :(
Nie wiemy jak  :( Albo taki spis albo w ogóle  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

no dobra, może się da, ale ja tego nie umiem i nie chce mi się grzebać  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Przede wszystkim to nie masz do tego uprawnień :)
Tak przy okazji chyba mi się udało co nieco poprawić wygląd pod IE. Entuzjaści, fanatycy i melomani tej przeglądarki mogą sprawdzić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

To będziesz musiał coś pokombinować. Cały cykl artykułów o cpdn zapowiada się bardzo ciekawie  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PMG

Na pl wiki do "odklejania" spisu treści od lewej strony i przenoszenia na prawo jest używany szablon {{spis treści}}

Wygląda on tak

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Szablon:Spis_tre%C5%9Bci&action=edit

praktycznie tylko dwie pierwsze linie są wykorzystywane (reszta to sprawy techniczne)

__TOC__ to wymuszenie wstawienia spisu treści w tym konkretnym miejscu

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Bober

Zarówno tych, którzy liczą z nami od dawna, jak i tych którzy postanowili dołączyć ostatnio, powinien zainteresować art Historia BOINC@Poland.

Przyjemnej lektury
:book:

Mchl

Heh... jednak przeleciałeś przez to archiwum? Super  :parrrty:

"pewien młodzieniec"? Łasiczka już nie taki młody... :ph34r:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Brakuje mi wzmianki o drugim kompie SKB@P :D

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


emik

gratuluję ciekawego artykułu o BRaTS, lecz mam jedno pytanie - czy będą do niego rysunki o których mowa w artykule ?


Troll81

Postaram się je dorzucić. Aczkolwiek w tytule sekcji jest odnośnik do oryginału, i tam można obejrzeć rysunki.

emik

w artykule o Docking@Home projekt ma status zawieszonego a od paru dni otrzymuje nowe wu do przeliczania


D_T_G

A dałoby radę stworzyć jakiś szablon infobox dla projektów i je jakoś lepiej skategoryzować? W infoboksie takie podstawowe informacje: logo projektu, zrzut z wygaszacza, dziedzina, platforma (win/mac/lin/32bit/64bit/cuda itd.), link, data powstania itd. a kategorie też właśnie na tych podstawowych informacjach.


kempler

Pojawił się kolejny artykuł z serii o CPDN. Jego intrygujący i jakże zachęcający tytuł to: Modele używane przez Climateprediction.net  :P

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Brawo :D Napisz o tym newsa  %)

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

X X X

Brawo, brawo Kempler, jesteś wielki!
:respect:
Osobiście za tzw. ekologią nie przepadam, ale opisy projektów są świetną sprawą.
A przy okazji - czy chodząc po IBERCIVISie znalazłeś gdzieś informacje o wersjach 32b/64b poszczególnych podprojektów?

Kryniek

Gratulacje dla Twojej pracy Kempler, co by było gdyby nie ty... trzeba by brać słownik w rękę i tłumaczyć. Szkoda że nie ma więcej takich osób, bo w świecie BOINC jest sporo nie po polsku %)

kempler

Dzięki. Jest więcej takich osób, Bober, Troll. Im także należą się podziękowania. A dla Bobera szczególne  :respect:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Cytat: kempler w 13 Wrzesień 2009, 11:05
Dzięki. Jest więcej takich osób, Bober, Troll. Im także należą się podziękowania. A dla Bobera szczególne  :respect:

No dziękuję ślicznie - ale to dawne czasy - w tej chwili zasłużone podziękowania należą się tylko Wam - aktywnym.

kempler

Ale początkowa długotrwała praca i współpraca zaowocowały.  FAQ i BOINCopedia  :parrrty: I moje ciągłe prośby o korektę hehe

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kempler

#73
Zapraszam wszystkich do lektury artykułu na temat strategii eksperymentu w projekcie Climateprediction.net

Artykuł znajduje się pod tym adresem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Strategia_eksperymentu_(podstawy)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AiDec

O rany... Szczena mi opadla jak to zobaczylem - respect kempler  :respect:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Ja to chyba wczoraj na erepa wrzuciłem z rozpędu :D Niezły timing :D

kempler

dzięki. Skoro mamy 4 arty traktujące jak to działa to czas na opisy poszczególnych eksperymentów (obieg siark, termoobieg itd.) i ich wyników. Chcę przetłumaczyć wszystko z ich strony, może się uda :) Wciągnął mnie temat.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

hm.... a może ruszyc translation project :D i tłumaczyć wszystko na stronach projektów???

Mchl

Jak za starych dobrych czasów...  :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Wg mnie pomysł raczej bez przyszłości. Ilu jest osób które tłumaczą ?  :ph34r:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....