Znikające punkty...

Zaczęty przez krzyszp, 09 Styczeń 2006, 09:41

krzyszp

Czy ktoś wie, dlaczego boincstats pokazuje mi, że większość kompów straciło  ogromne ilości punktów??? Część po tej stracie powinna być na minusie!!!

Czyżby znowu coś na boincstats się wywaliło?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Stary, nie narzekaj... I tak prawie dwieście tysięcy masz :D
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


krzyszp

Fakt ;-)

Ale nie lubię, jak w statystyce kompa, który ma 8tyś pojawia się dzienny wynik -10tyś. W dodatku ze statystyk hostów zniknęło mi kilka kompów 8O

Czekam na razie, ale to ciekawostka - liczą np. 2 Athlony XP1800  - i te właśnie zniknęły, a został jeden "przekręcony"...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Wiem ze w BOINCstats byly dzisiaj czyszczone niektore tabele w baazie danych. Moze Willy'emy reka sie 'omskla' i wyrzucil troche wiecej niz mial. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

To musiała mu się omsknąć kilkanaście razy...
I to tylko przy moim loginie ;-)

A u was też coś takiego jest/było?

Mchl: Ty też masz jeden minus ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Nie przejmowałbym się tym. Te statystyki i tak nie są jeszcze do końca zaimplementowane.
U mnie to może być na przykład wynik tego, że CPID hosta się zmienił.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

michaou

a ja od powrotu do liczenia ( prawie dwatygodnie nawet juz nei  pamietam.. tyle rzeczy codzien robie ze nie pamietam takich szczegolow a nie chce mi sie sprawdzac :D )  oddalem kilkadziesiat wynikow i co sie okazuje, nawet za polowe z nich nie mam punktow... przegladam statystyki na stronach i tam jest stan sprzed tygodnia  a i tak niekompletny.
Odpalilem drugi komputer jakis czas temu, z niego chyba jeszcze nic nie zostalo naliczone, nie wiem co jest.
Ostatnio co bylo to za yoyo troche sypnelo, bo granted jest 2x wiekszy niz claimed.
I to by bylo na tyle, codziennie wychodzi jakis wynik a tak jakbym nic nie oddawal.
TRoche mnie to oszukuje ;)   bo mam swoj wklad w projekty anawert nie jest odnotowany :(

REPAIRMAN

#7
Od 20 wrzesnia nie zlicza nic tzn w managerze punkty przybywaja ale w boincstatns nie

Edit:   wlasnie zliczylo punkty ale jako glowne a dzienne sa "ZERO" :D

michaou

ja raczej patrze na strony projektow, nie boinc stats ( to  glownie uzywam do sygnatury)

OxyOne

wlasnie zauwazyłem kilka dziwnych rzeczy. probka konczy sie dzisiaj o 23:22. przy uruchomieniu boinca wyskakuje mi takie gowno ze nie bede mial punktow za nie. Task 29jl08ac.23216.18176.16.8.167_0 is 358.77 days overdue. You may not get credit for it. Consider aborting it.
Pierdu pierdu zresetowałem projekt. dostalem probki z 2008.10.19

kolejna dziwna rzecz Q9450@3.6GHz jest szybszy w liczeniu niz Xeon E5430@3.6GHz paranoja. ale sa plusy mniej sie grzeje i mniej potrzebuje papu
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]