Przenoszenie WU miedzy kompami.

Zaczęty przez AiDec, 21 Listopad 2008, 04:14

AiDec

Jak to zrobic?

Mam kilkaset WU do przeniesienia z jednego kompa na innego. Przenioslem same WU i pytanie co jeszcze trzeba przeniesc? Kiedys gdzies czytalem o przenoszeniu WU na beznetowce, ale jakos nie bylo mi to wtedy potrzebne. Poza tym to nie jest beznetowiec, a ja nie chcialbym zeby po kontakcie z serwerem przeniesione WU zostaly np. anulowane. Moze niepotrzebnie sie martwie, ale wole dmuchac na zimne - to chodzi o ostatnie 400 WU 3x+1!!! ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

#1
Trzeba zrobić Wytnij / Wklej odpowiednie wpisy z Client_state.xml. Kiedyś tak przeniosłem kilkanaście unitów i zaskoczyło liczenie na drugim kompie... ale to było raz i gwarancji nie daję ;).

PS. O ile pamiętam były to unity PrimeGrid.

tito

Ja klimat przenoszę jako całe katalogi BOINC.
Najpierw jednak w opcjach managera daję "zablokuj dostęp do sieci".I tyle. Po przeliczeniu całość z powrotem na oryginalny komp i gotowe. W moim przypadku to działało już parę razy.

Bober

http://www.boincatpoland.org/wiki/Przenoszenie_pr%C3%B3bek_mi%C4%99dzy_mened%C5%BCerami

Polecam szukanie informacji na naszej wiki. Po to ona jest.

AiDec

O zesz cholera jasna.... Dzieki za wszelkie info. Jasny gwint, nie wiedzialem ze to az tak skomplikowane... Wszystko ok jakbym mial jedna czy dwie WU klimata przenosic, ale jak mam qrna przeniesc 400 WU, to mnie chyba **** strzeli wczesniej. A i tak przy 400WU na bank sie gdzies walne. Nie wiedzialem ze zycie mozna tak skomplikowac  :o :(.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

RAD-Poland

miałem podobny przypadek  ściągnąłem za dużo próbek LHC jak dla jednego kompa - porada gdzieś jest na tym forum (i podziałała)
- wstrzymałem połączenie z siecią (teoretycznie wystarczy w jednym Managerze)
- skopiowałem cały katalog BOINC na drugi komputer
- wstrzymałem część próbek na jednym by nie przeliczał, na drugim komputerze tylko te próbki udostępniłem do przeliczania
- po przeliczeniu odesłałem próbki z pierwszego potem z drugiego komputera

nie jest to chyba rozwiązanie którego szukasz - ale może się przyda  :ph34r:

EDIT: nie wolno killować/przerywać próbek w żadnym z Managerów BOINC

   
WCG:
PG:         YOYO: