Urodziny liczydłowego

Zaczęty przez KrzychuP, 02 Grudzień 2008, 13:46

Troll81

 :parrrty: Sto Lat Krzyśku   :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

sknd


stiven




krzyszp

Cytat: Troll81 w 15 Luty 2014, 09:34
:parrrty: Sto Lat Krzyśku 
I ode mnie  :parrrty: :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Na cześć kapitana załoga!!!!!!!!  :whip: :whip: :whip: :whip: :whip: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

Niech co Mchl?!?!?!?!?!?!?

sknd

niech piwo  :parrrty:

paulinalal

Spóźnione ale szczere. Stóweczka niech liczy liczy nam

krzyszp

No ciekawe, jak spamer powyżej kombinuje ;)

Zauważyliście, że teraz codziennie się ich kilku pojawia?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

necavi

Tak, na różnych forach ta sama strategia <przymilania>  :closedeyes:

Troll81

NIECH CO wszechstronny Dyletant????!!!!!!

:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Tobas

Cytat: Troll81 w 14 Lipiec 2014, 17:14
NIECH CO wszechstronny Dyletant????!!!!!!

:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Niech wypijemy ku jego pomyślności!

patyczak

Wszystkiego najszybszego Trollu i stopy wody pod kilem   :parrrty:
Skeczu z papugą nie będzie



krzyszp

Cytat: patyczak w 26 Wrzesień 2014, 20:26
Wszystkiego najszybszego Trollu i stopy wody pod kilem   :parrrty:
A i ja się dokładam  :parrrty: :parrrty: :parrrty:

A już w grudniu, damy ognia w realu :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

sknd

no to ja też  :parrrty: owocnego Trollowania!

Troll81

Dziękuję ślicznie  :respect:

andy101fah

Zdrówka i   :parrrty: :parrrty:

tito

I piwo aby się lało strumieniami.  :parrrty:

dziubas

* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

Dziękuję wszystkim za pamięć  :parrrty:

mordi

 :arrr: :parrrty: najlepszego! :)
Guard well the secret of steel...


Troll81


pawg

 :parrrty: 100 lat!  :parrrty:



Troll81


Troll81

Niech co Łukasz Bobrecki?!?!?!?!?!?!?!?!?!

krzyszp

Cytat: Troll81 w 05 Listopad 2014, 18:42
Niech co Łukasz Bobrecki?!?!?!?!?!?!?!?!?!
100 lat zajmowania się serwerami B@P :)
:parrrty: :parrrty: :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mordi

 :arrr: najlepszego kamracie ;)  :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Troll81

Niech co Marcin Zastawnik?!?!?!?!?!?!?!?!?!

krzyszp

100 Beczek Rumu!!!
:parrrty: :parrrty: :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Niech co koleżanka Vega??????????????  :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:


Troll81

Niech co krwawy hegemon?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!* (znaczy kapitan)
:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

krzyszp

Nie wypić zdrówka Ojca Założyciela, Głównego Dowodzącego tą łajbą??? Tak się nie da  :attack:

Po stokroć  :parrrty: :parrrty: :parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Beczka rumu na pokład!  :arrr:

Aegis Maelstrom

Krrrrwawy Hegemon niech żyje, niech żyje, niech żyje!  :parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Troll81

Niech co KrzychuP?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!

pawg




tito

Pozostaje się stuknąć kufelkami.  :parrrty: