Primorial Prime Search

Zaczęty przez TJM, 26 Grudzień 2008, 17:45

TJM

Na stronie projektu jest link do nowej aplikacji która obecnie jest w fazie testów. Póki co można cośtam policzyć ręcznie www.primegrid.com/forum_thread.php?id=630&nowrap=true#12270 (punkty też zostaną ręcznie przepisane).
Kusi mnie żeby testnąć, bo lubię testować różne rzeczy, ale trochę odstrasza czas obliczeń - na podanym przez nich AMDku wychodzi ~47godzin na taką próbkę, nawet jakby mój proc był 2 razy szybszy to i tak pewnie ze 24h :O


Edit: a niech stracę, odpaliłem 18G-20G cokolwiek by to nie było  XD
Czas start: 18:04, 26 grudnia

EDIT2:

AMD Athlon64 2.2GHz, 64 bit Linux - ~5800 p/sec (1G takes about 47 hrs)

nie jest tak źle, aplikacja raportuje tą prędkość co parę minut i przy 4GHz mam blisko 16k tych p/sec. Czyli 2,5 raza szybciej, powinienem zmieścić się tak pi razy drzwi w 20h.


EDIT3: Prędkość na dodatek powoli rośnie podczas przeliczania, myślę że jutro koło południa będę miał wyniki %-) Może trochę później, bo chciałem dziś obejrzeć jakiś film, a póki co linuks kaprysi przy moich napędach dvd.

EDIT4: Zaraz koniec (97 i 99% dla tych dwóch zakresów które wciągnąłem), wyszło jakieś 18h na jeden taki zakresik.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.