Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

5 miejsce w Polsce!

Zaczęty przez MadMan, 14 Styczeń 2006, 20:07

MadMan

Witam,

według BOINCstats.com nasz zespół osiągnął 5 miejsce w Polsce! Jednocześnie mamy 192 miejsce na świecie i silną tendencję wzrostową. Tak trzymać!
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

PrzPrz

Przy okazji przeskoczyliśmy zespół boinc.pl, w którym działa użytkownik Boinc@Poland...  8)

bartsob5


Mchl

Z innych sukcesów: Polska przekroczyła dzisiaj 100mln punktów. Nasz kraj zajmuje obecnie 12 miejsce, ale Hiszpanie niebezpiecznie się zbliżają...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

I tak można powiedzieć, że dzierżymy znakomitą pozycję (w rankingu krajów). Bo biorąc pod uwagę zasobność polskich portfeli i nasycenie komputerami to na pewno nie jesteśmy na pozycji nr 12. Świadczy to bardzo dobrze o polskich internautach. A co do pozycji naszej drużyny w Polsce to jestem bardzo dumny. Z podstawowej analizy statystyk nadal wynika, że 4 miejsce jest jak na razie dla nas ograniczeniem. Ale zapewne nasz RAC bedzie rósł wiec w końcu wylądujemy na 1 ;)

bartsob5

jednak, o ile pamietam w seti classic (w polowie 2004 roku) bylismy 7-8 z opcja awansu na 6-7...

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Szczerze mówiąc bylibyśmy już na czwartym miejscu (przynajmniej tak wynikało z moich obliczeń z połowy grudnia) - tylko kto wtedy mógł przewidzieć, że drużyna InfoPC.pl dostanie mały bonusik w postaci 751,227 kredytów (2005-12-20). Ale nic to, wyprzedzimy ich - tylko, że nieco później :wink:

bartsob5

ale to daletgo ze power of science polaczyl sie z info.pc, a power of science swego czasu bylo mistrzem polski w predictorze ( i niczym wiecej)

matti_tm

Kochani! Osiągnęliśmy i tak ogromny sukces! Gdy dołączałem do zespołu było nas zaledwie kilkudziesięciu, zajmowaliśmy naste miejsce w Polsce, a o milionie punktów kredytowych nikt wtedy nie myślał: wydawało się to nierealne. I wtedy stało się: Ojciec Założyciel postanowił rozpocząć prace nad nową stroną Zespołu. Opublikowanie jej wszem i wobec zbiegło się z wkroczeniem do pierwszej dziesiątki w Polsce. Okazało się to kamieniem milowym w historii zespołu, wstrząsnęło również posadami polskiego światka BOINC. Choć było to w sumie niedawno (przełom sierpnia i września) osiągnęliśmy w tym czasie tak bardzo dużo. Przekroczyliśmy dwa miliony punktów kredytowych, mamy ponad 350 członków, zeszliśmy poniżej dwusetnego miejsca w świecie i piąte miejsce w kraju. Dodatkowo najbardziej aktywnych użytkowników forum (wśród nich Mchl, Gave, bartsob5, KrzyszP, Gaciu, AL, PrzPrz i inni) stali się niemal kumplami, a ich avatary rozpoznaję na pierwszy rzut oka. Dziękuję Wam wszystkim za możliwość wspólnego liczenia i przyłączenia się do sukcesu!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

czuje sie zaszczycony:D

Mchl

Cytat: "matti_tm"Dodatkowo najbardziej aktywnych użytkowników forum (wśród nich Mchl, Gave, bartsob5, KrzyszP, Gaciu, AL, PrzPrz i inni) stali się niemal kumplami...

Skoro mamy taką sympatyczną atmosferę, to zdradzę wam sekret. Gave i Mchl są braćmi krwi ;) Kumplami są już blisko 9 lat.
Co nie zmienia faktu, że poznaliśmy tutaj całe mnóstwo nowych ciekawych ludzi.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

A ja się bardzo cieszę, bo mój Brat Krwi (znamy się już ze trzynaście lat) właśnie dołącza się do BOINC i do zespołu :), co mnie barrrrrdzo cieszy!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


AL

Ja również czuje się bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem no i cóż...jedyne czego sobie i innym można życzyć to : niech moc będzie z nami (obliczeniowa oczywiście :D )

gaciu

Nie da sie ukryc ze mozna sie poczuc na naszym forum jak wsrod dobrych kumpli :) A to podstawa ! Pozdrawiam.

Gave

Cytat: "Mchl"Skoro mamy taką sympatyczną atmosferę, to zdradzę wam sekret. Gave i Mchl są braćmi krwi ;) Kumplami są już blisko 9 lat.
Co nie zmienia faktu, że poznaliśmy tutaj całe mnóstwo nowych ciekawych ludzi.

True.  8)

Przynam, że trudno było na początku przypuszczać, że przedsięwziącie pt. BOINC@Poland osiągnie taki sukces. A tymczasem nasz zespół nie tylko osiąga wspaniałe wyniki w obliczeniach ale również zrzesza wielu użytkowników, z których kilkunastu 'spotyka się' na łamach forum nawet kilka razy dziennie.
Trzymam kciuki za utrzymanie takiej wydajności obliczeń i zapału uczestników oraz atmosfery w zespole. Cieszę się, że jestem jego częścią.  :wink:

gaciu

Dodam jeszcze ze na wiekszosci forach zadanie prostego pytania przez niezbyt wtajemniczonych, konczy sie zazwyczaj wrzutami ze to przeciez proste, ze kazdy powinien cos takiego wiedziec itd. Szczesliwie nie dotyczy to naszego forum i mozna otrzymac odpowiedz nawet na teoretycznie "glupie" pytanie. Choc podobno nie ma pytan glupich.

I za to wlasnie lubie to miejsce.

bartsob5

bo tutaj kazdy, chociaz przez chwile moze poczuc sie ekspertem! wiecie... ostatnio zajrzalem na moje konto na climate... jak tam zobaczylem tresc mojego posta na forum... myslalem ze sie zapadne pod ziemie...

Rafsiek

He he he. Witam w klubie. Moje posty tez nie były za bardzo... wyszukane  :D
A co do liczebnosci grupy, to faktycznie strona mnie "zwerbowała". Patrzyłem sobie na różne team'y, ale tu było i dużo merytorycznie i jakoś "atmosferowo" bardzo pozytywnie. A i co ważne "ogólnopolsko"  :D

matti_tm

No... I kto jest debeściak? :) :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

---------- 20:03 15.01.2006 ----------

Ojciec Zalozyciel oczywiscie!!!!!

---------- 20:04 ----------

ale nam sie zebralo na wspomnienia...:D

kevin_pl

Moj wklad w Waszej grupie jest niewielki ale bradzo sie ciesze i zycze dalszych sukcesow Wszystkim.

bartsob5

tam nie wielki;) pamietaj, ziarnko do ziarnka;)

Mchl

Cytat: "bartsob5"
Ojciec Zalozyciel oczywiscie!!!!!

Kimże byłby bez Zespołu :oops:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

A czym Zespół bez Niego?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

Na czesc Ojca Zalozyciela:


HIP HIP!!!

matti_tm

Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


MadMan

img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

bartsob5

HIP HIP!

HURRA HURRA HURRA!!!
nooo nabijemy troche postow przy okazji, abysmy mogli jeszcze w tym temacie swietowac post no. 2000!

AL


totislaw

No to i ja krzykne:
HUUUUURA !!



Mchl

A ja wam zaraz te posciki poaksuje, hiehiehie :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

qbaspl

Mój tez? :wink:  HUURAA!

Gave

I siekierka na cześć Wodza!  :lol:

m2marek

Grupa ta jest najbardziej ludzka wśród "naszo-krajowych", do tego otwarta i niosąca fachową pomoc - to mnie ściągnęło niedawno do was/nas i korzystam z tego oddając ile tylko kompik pociągnie.
Dołączam się do wiwatów na cześć twórcy zespołu i strony, które nas zbliżają i łączą. CHURA, CHURA, CHURAAA

krzyszp

Cytat: "Rafsiek"
Patrzyłem sobie na różne team'y, ale tu było i dużo merytorycznie i jakoś "atmosferowo" bardzo pozytywnie. A i co ważne "ogólnopolsko"  :D

Nieskromnie chcę zauważyć, że jest nie tylko "ogólnopolsko", ale właściwie "ogólnoeuropejsko" ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Niech co Wielki Mchl?*



*Kto czytywał Kajka i Kokosza, ten rozumie :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Gave

Cytat: "matti_tm"Niech co Wielki Mchl?*

Niech żyje!!!  :D

m2marek

Aaa, i chwała nam wszystkim. Tym najlepiej punktującym, by było kogo gonić i tym mniej wydajnym, że mimo słabszych mocy przerobowych dzielą się nimi w dobrej wierze. Tym, którzy aktywnie wspierają pomocą, by początkujących ratować z opresji i tym zagubionym, że szukają rozwiązań problemów. Chwała nam WSZYSTKIM.

matti_tm

Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl