Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Rosetta@home vs BOINC@Poland

Zaczęty przez ZdrowaMarchewa, 08 Styczeń 2009, 20:45

ZdrowaMarchewa

Nie wiem czy ktoś zagląda na info na stronie projektu rosetta@home ale BOINC@Poland to nawet już oficjalnie zasłużony dla projektu  :parrrty:

Nov 05, 2008
Predictor of the day: Congratulations to SQ7RO (Team BOINC@Poland) for predicting the lowest energy structure for workunit t040_1_NMRREF_1_t040_1_S_00003_0003334_0_4463_0 !

Sep 12, 2008
Predictor of the day: Congratulations to soulie (Team BOINC@Poland) for predicting the lowest energy structure for workunit t480_1_CASP8_1_t480_1_aaT0480_1I3QI_20_0001_4232_0 !

Jan 13, 2008
Predictor of the day: Congratulations to james_blond (Team BOINC@Poland) for predicting the lowest energy structure for workunit 1n0u__SEARCH_PAIRINGS_SAVE_ALL_OUT_ROUND2_-1n0u_-_BARCODE__2023_0 !

Jan 02, 2008
Predictor of the day: Congratulations to zibi (Team BOINC@Poland) for predicting the lowest energy structure for workunit MTH1__BOINC_LONGNOE_JUMPRELAX_BARCODE-MTH1_-_2046_0 !

Sep 23, 2007
Predictor of the day: Congratulations to Inicjator (Team BOINC@Poland) for predicting the lowest energy structure for workunit t005_1_NMRREF_1_t005_1_model_001_1940_0 !

To się normalnie na wiadomości na głównej stronie portalu prosi  ;D

buri

O ładnie, ładnie, ale będzie więcej :)

Troll81

Ciekawe ile będzie takich wieści po naszym wyścigu :D

Troll81

gdzie znalazłeś te dane?? można by mały update strzelić :D

Hani

Ale stary wątek odgrzebałem.... A tu link dla Trola :)
http://boinc.bakerlab.org/rosetta/rah_old_potd.php

Ma się ten refleks  ;)


Krzysiak

[smg id=10449 type=full align=center caption="lopata"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Hani

 %) do sygnaturki sobie ją wkleję :)


krzyszp

Hehe, sześcioletni topic :)

A jeszcze niedawno w ramach walki z nudą przeglądałem forum startując od najstarszych wątków :)
:parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

proponuje wykopac na wierzch wszystkie wartościowe watki :D

Hani

Ale sobie ze mnie jaja robicie.... , a ja tylko do rzeczywistości "boinc" próbuję wrócić.   %) Wg mnie akurat ten topic nie powinien w zapomnienie odejść.
Lubie rosetke i mam nadzieje że wnet będzie w PM liczona.  :boing: :attack:


krzyszp

Ależ ja się wcale nie nabijam!

Wartościowe wątki warto odświerzać, jedyny kłopot w tym, że dla każdego co innego jest ważne :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Hani

Z tym się zgadzam. O gustach się nie dyskutuje  :p_arr: