Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Pirates@Home

Zaczęty przez Nietoperek, 15 Styczeń 2006, 17:01

Nietoperek

osoby majace tam konto moa ponownie sie podczepic do projektu - wlasnie Pirates@Home zostalo otwarte ponownie i rozsyla jednostki :) - mozliwosc zakladania kont jest wstrzymana

http://pirates.vassar.edu/

Mchl

Arrrr!!!!
Wspaniale!!!
Załoga na pokład!

Pirates to projekt, który darzę dużym sentymentem. Zajefanie, że znów działa. (Chociaż z tymi jednostkami do przeliczania może być marnie ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Szkoda, że nie można się dołączyć :(
Mam pytanie z innej beczki. Czy wiecie może kiedy będzie można się przyłączyć do projektu MalariaControl :?:  W założeniach projekt ten miał ruszyć z faz próbnych na ostro w styczniu-próbuje się codziennie do niego przyłączyć-ale póki co nie ma takiej możliwości :(

Nietoperek

ja poki co zalapalem sie na 22 jednostki ;) - dodatkowo pojawila sie nowa (procz starej testujacej wygaszacz E@H) aplikacja "starboard" w opisie majaca "starboard - xscreensaver GL graphics suite" a wygaszacz wyglada TAK :)

Mchl

starboard byl juz dawniej. Rzadko sie pojawial, ale bywal. Poza tym gdzies w internecie leza zroodla wszystkich aplikacji Pirates, poza wygaszaczem einsteina. Eric Myers po prostu udostepnil wyniki swoich zabaw z BOINCem i teraz kazdy w ramach treningu moze sobie piratów postawic.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

a to widac ja wczesniej sie na niego nie zalapalem :)

apropo Mchl - popraw troszke opis na grupie w piratach bo delikatnie rzecz ujmujac qpy sie malo trzyma ;) tu jakis kwadracik tam dziwne slowko itp :)

Mchl

Już poprawiłem. Widać kodowanie też się zmieniło.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Można już zakładać nowe konta w projkecie.
Jedną z nowych funkcji testowanych w obecnie w Pirates jest tzw. 'invitation code' czyli kod który należy wpisać przy rejestracji. Kod ma być codziennie zmieniany. Skąd go wziąć? Proponuje przejżeć forum dyskusyjne projektu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Nie mam pojęcie skad zwiąść ten kod :P Przeszukałem całe foru  i znalazłem ylko jeden kod:
The invitation code for today is 'grog4us'.
Ale nie działa :/

MadMan

Dziś rano działało :-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Mchl

Hasło na dziś już jest. A nie było go przez jakiś czas, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście nie można założyć konta ze starym ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Kod działa, tylko źle go skopiowałeś, u mnie zadziałał z wykrzyknikiem na początku:

!grog4U


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Simek

Juz znalazłem :P I nic źle nie skopiowałem :D Taki był wcześniejszy :P

AL

Czy to haslo: !grog4U jest wciąż aktualne :?:  Tylko takie znalazłem, a po wpisaniu go - wyskakuje komunikat, że niewłaściwe :?:

krzyszp

Nie wiem, czy jest wciąż aktualne. Było na pewno w dniu, w którym próbowałem, teraz nie mam możliwości sprawdzić...

Ale spróbuj i napisz, czy zadziałało (albo może na forum jest dostępne nowe), bo z tego co zrozumiałem, to hasło było jednodniowe...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: "krzyszp"Nie wiem, czy jest wciąż aktualne. Było na pewno w dniu, w którym próbowałem, teraz nie mam możliwości sprawdzić...

Ale spróbuj i napisz, czy zadziałało (albo może na forum jest dostępne nowe), bo z tego co zrozumiałem, to hasło było jednodniowe...

Szukałem na ich forum i nie znalazłem innego hasła, a po wpisaniu tego co Ty wyskakuje mi: Cannot create account

The invitation code you gave is not valid.


Click your browser's Back button to try again.

Problem w tym, że ostatni post (tam gdzie było podane te hasło) pochodzi sprzed sześciu dni. Chyba, że źle szukam i hasło jest codziennie uaktualniane w innym miejscu. Pomocy

Mchl

Albo po prostu nie ma zapotrzebowania na nowych użytkownikow...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Hasło na dziś (26.01.2006): blunderbuss

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Może hasła mogłyby być w jakimś "przyklejonym" co by ich po całym forum nie szukać?

AL

Cytat: "Mchl"Hasło na dziś (26.01.2006): blunderbuss

Dzięki :!:  Jesteś wielki :!:
Konto założone :!:

qbaspl

Dostać coś do policzenia to chyba graniczy z cudem.
Od tygodnia dostałem ze dwie jednostki. Cały czas tylko
2006-01-27 13:18:30|Pirates@Home|No work from project
:(

Simek

Super ja od dwóch tygodni nic

Mchl

I nie spodziewajcie się, że będziecie dostawać częściej. Taki urok tego projektu. W tym momencie głównie testuje forum.
Mały hint. Jesli chcecie dostać za jednostkę więcej kredytek, to koniecznie wyświetlajcie grafikę. Ponieważ aplikacje mają testować wyświetlanie grafiki, to premiowani są użytkownicy, którzy ją wyświetlają ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

No w końcy ! Dostlem  1 jednoske po tym jak zwiekszylem costam (to od przyznawania danych) za 100 na 250. Niestety jest to chyba pechowa jednostka, bo przy 89% wystąpił błąd obiczeń :(

AL

A już się tak cieszyłem, że udało mi się założyć konto, a tu wciąż:
2006-01-29 12:02:27|Pirates@Home|No work from project
:(

m2marek

Właśnie! radość z założenia konta :D , teraz radość z czekania :lol: , może kiedyś radość z otrzymanej porcji do przeliczenia :) , a jak się uda to z kredyciku :wink: .
Mam pytanie: średnio jak długo liczy się jedna jednostka???

qbaspl

Ja mam zakończone sukcesem trzy jednostki. Średnia czasu to 500 sekund. :)

Simek

2006-01-29 13:05:35|Pirates@Home|No work from project
Buu :( Ja już chce cos liczyć :( Pewnie mnie teraz Piraci nie lubia bo sie zchrzanila pierwsza jednostka ;)

m2marek

Do mnie nie dotarła od  czterech dni :evil:

matti_tm

Cytat: "Simek"2006-01-29 13:05:35|Pirates@Home|No work from project
Buu :( Ja już chce cos liczyć :( Pewnie mnie teraz Piraci nie lubia bo sie zchrzanila pierwsza jednostka ;)

Do stu tysięcy par beczek zjełczałego trrrranu! Jak się ośmieliłeś zchrzanić jednostkę? Zawiśniesz za to na rei! :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Arrrr!!!

Narrreszcie ktoś tu gada jak przystało na pirrata!!!

A wy, szczurrry lądowe, nie narzekać mi tu, tylko liczyć co dostajecie w innych projektach i czekajcie cierpliwie na swoją kolej!!!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Tak jest Panie Kapitanie :!:  :D  :!:

gaciu

:) Alfred Szklarski to był gość :) AJ AJ SIR!!

m2marek

Odnalazłem skarb. Niedługo jednak było dane cieszyć się nim. Nawet nie zauważyłem jak w dwie minuty przepuściłem wszystko, zostając z kredytem 0,35. Myślałem, że chociaż zobaczę jak świeci, a zdążyłem jedynie zanotować że mam, i że został po nim ślad (słynej grafiki nie ujrzałem)

Nietoperek

a ja przespalem jakies 10 jednostek :| mogliby dawac je wczesniej niz o 2.00 nad ranem :D

bartsob5

no wiesz... dla amerykanow to byla godzina szczytu internetowego -> godzina 20:00

gaciu

@m2marek

Heheh. I masz teraz w statystykach piękne okrąglutkie 0 za piratowanie. Mogliby pokazywać punkty po przecinku :)

Mchl

Przynajmnije teraz juz uwzględniają to w statystykach. Ja prze kilka miesięcy miałem w piratach 0,16 punktu i ani ja, ani zespół w statystykach się nie pojawiał.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Dostałem 8 jednostek od pirata na raz ;) :D Ma sie te wtyki ;) :D

Nietoperek

no mi tez z jakies 18 skapnelo :D