[Pomysł] Nowy slogan

Zaczęty przez Mchl, 15 Styczeń 2006, 19:46

Mchl

Dawniej kiedy zakładałem konta naszego zespołu w nowych projektach, w polu 'informacje o zespole' wklejałem taki tekst:
Cytat
Crossproject team. Primarily for Poles, but everybody's invited.
Drużyna wieloprojektowa. Głównie dla Polakow, ale zapraszamy wszystkich chętnych.
Nie byłem z niego całkiem zadowolony, więc w najnowszych projektach w ogóle nic nie wklejam w to pole.
Stąd też zadanie dla was. Cóż tam można wkleić :?:
Przewidziane atrakcyjne nagrody (łącznie w umieszczeniem zwycięskiego sloganu w opisie naszego zespołu we wszystkich projektach).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Proponuję:

"Boinc@Poland. Lepiej LICZYĆ tylko na śmierć"
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


MadMan

Boinc@Poland - profesjonalne podejście do przetwarzania rozproszonego.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

totislaw

"Boinc@Poland - Umiesz liczyć, to licz z nami.
Zapraszamy "



Mchl

Cytat: "matti_tm"Proponuję:

"Boinc@Poland. Lepiej LICZYĆ tylko na śmierć"


Jest taka emotka w gadu-gadu, ktora wyskakuje po wpisaniu <hahaha>.
Doskonale obrazuje stan w jakim się znalazłem po przeczytaniu tej propozycji.

Jak się zbierze więcej propozycji, to założy się ankietę i wybierzemy najlepszy slogan.
P.S. Miejsca na slogan jest dużo, więc możecie układać limeryki, a nawet sonety.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

ja proponuję:

"BOINC@POLAND - Rozliczymy wszystko."

lub "Rozliczaj się z nami, a nie przeliczysz kredytów. Boinc@Poland."

albo: " My wiemy na kogo liczyć - BOINC@POLAND."

p.s. kiedy będzie ankieta ? HEHE :)

m2marek

Slogan ma przyciągnąć ludzi, więc niech uderzy w mózgownicę i podkreśli zalety naszego zespołu - koniec wymądrzania - propozycji brak :?

krzyszp

Moje propozycje:

Boinc@Poland - najbardziej dynamiczny team w Polsce.
My nie tylko liczymy - my się tym także bawimy! ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

:!: Więcej propozycji! Więcej propozycji!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Starszyna

Umiesz liczyć...to licz z nami;]

matti_tm

W kwestii liczenia mamy najwięcej do powiedzenia
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


matti_tm

BOINC@POLAND - największy kalkulator w Polsce

ewentualnie

BOINC@POLAND - największy komputer w Polsce
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Simek

Wieloprojektowy zespół BOINC@Poland zaprasza wszystkich uczestników, którzy chcą mieć własny wkład w naukę i przyszłość ludzkości.

Taka moja propozycja :D

Starszyna

Będziesz mógł powiedzieć- "To częściowo moja zasługa" (lub) "Miałem w tym swój udział" (ewentualnie) "Pomogłem";]

Artur

A może byście tak wkleili "jako pierwszy zespół wspieramy Polski Projekt BOINC" ;)
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Starszyna

Jako info chętnie. Jako slogan naszego teamu niezbyt. Dlaczego? Pnieważ PBB jest zbyt autonomicznym projektem, aby łączyć go bezpośrednio z naszym teamem.

krzyszp

To może zróbmy jakiś mały bannerek mówiący "Wspieramy Polski Projekt Boinc" do umieszczenia na stronach, które nas wspierają?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Starszyna

Good idea.Krzyszp, słyszałeś może o userbarach?

krzyszp

Nie, a co to za ustrojstwo?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Starszyna

http://www.userbars.org/
Userbar to coś takiego jak avatar, tyle że umiejscowiony w miejscu podpisu. Każdy, kto ma średnie pojęcie o edytorach grafiki rastrowej może taki userbar zrobić. Dlaczego o tym wspomniałem? Otóż każdy z zainteresowanych może umieścić taki userbar w swoim profilu na jakimkolwiek forum (jak ktoś jest mądry to i jeszcze z tego odsyłacz zrobi;]). Dzięki temu może jakiś forumowicz bliżej zapozna się z ideą przetwarzania rozproszonego.[/url]

krzyszp

No, to proponuję naszym specom od logosów stanąć so boju ;-)

Mam też na myśli małe znaczki na stronę, coś jak znak W3C, czy XML


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Sprawa trochę przycichła... a ja chciałem zaprezentować przymiarkę do nowego opisu teamu:

http://pirates.spy-hill.net/team_display.php?teamid=121&sort_by=expavg_credit&offset=20

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Popraw polskie literki bo Ci ogonki gdzieniegdzie pozjadało oraz ostatnie zdanie zamiast "do odpowiedzi" zrób " bez odpowiedzi"

reszta ok.

Gave

Fachowe i z jajem - mi się podoba.  :wink:

Choć to 'do odpowiedzi' jakoś mi też nie pasuje.

Mchl

Późno było... chciałem napisać 'bez' ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

Również mi się podoba. Nice!

KrzychuP

Bardzo ładnie. Krótko, zwięźle, na temat. Zawiera wszystkie najważniejsze informacje o naszym zespole. Gratuluję. :)

matti_tm

Może przesunąć "nie" i zamiast

Dołącz, a nie pożałujesz.

zrobić

Nie dołączaj, a pożałujesz.

:)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Aurinko

Co do usebara, temat poruszany pare postów wyżej skleciłem coś takiego:


grafik komputerowy ze mnie, ze hoho  :wink: ale zawsze coś  :oops:

matti_tm

Cytat: "Aurinko"Co do usebara, temat poruszany pare postów wyżej skleciłem coś takiego:


grafik komputerowy ze mnie, ze hoho  :wink: ale zawsze coś  :oops:

Ładne... Podoba mi się...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Mnie też się podoba. Zezwalasz na publiczne wykorzystanie?

A wracając do sloganu: czy ktoś ma jeszcze jakieś uwagi? Jeżeli nie, to powoli zacznę wrzucać tą wersję do projektów (co może trochę zająć, biorąc pod uwagę, że nie wszędzie polskie znaki wchodzą tak gładko jak w piratach).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

to moze lepiej bez polskich znakow? bo i w sumie nawet lepiej by to obcokrajowcom wygladalo;)

Mchl

Tam gdzie się da wstawie po naszemu (biorąc pod uwagę, że "tam gdzie się da" jest kodowanie UTF-8, więc zagramaniczni zobaczą co trzeba). Reszta będzie bez ogonków.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Aurinko

Cytat: "Mchl"Mnie też się podoba. Zezwalasz na publiczne wykorzystanie?

(...).

po to stworzyłem  :) komu się podoba niech używa  :)


AL

A ja się ostatnio bawiłem sygnaturkami w "mundeju" i wpadł mi do głowy prosty pomysł na sygnaturkę naszego zespołu. Oto rezultat:

http://boinc.mundayweb.com/one/teamStats.php?userID=6075
Oczywiście to tylko pomysł, tym niemniej jeśli ktoś chce - może wykorzystać. Sygnaturki z Mundayweb mają zalety i wady. Do zalet zaliczyłbym to iż zawierają one statystyki z projektów takich jak np. Lattice, czy SETI Classic(akurat nie umieszczona na tej sygnaturce), których niema na boincstats. Bardzo szybko reagują też na nowe projekty (tzn. z reguły na mundeyweb pojawiają się statystyki nowych projektów szybciej niz gdzie indziej). No i oczywiście jest sporo możliwości indywidualizacji/wyglądu sygnaturek. Natomiast wadę znalazłem tylko jedną. Chodzi mianowicie o uaktualnienia. Są znacznie żadsze niż sygnaturek z boincstats.
Proszę o komentarze.

Juras23

podoba mi się.  można by też umożliwić każdemu zrobienie takigo cudeńka dla siebie :)