[Pomysł] Koordynacja liczenia

Zaczęty przez Juras23, 15 Styczeń 2006, 21:39

krzyku

i o to właśnie chodzi
  

Mchl

Nawiązania do... hmm... rolnictwa... trochę mnie niepokoją ;) Niedługo zaczną chodzić plotki, że kupiłem sobie z waszych pieniędzy limuzynę ;D

A zbieramy... owszem...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

blork

Eh, ale wszyscy mnie źle zrozumieliście :)
Mnie chodziło głównie  o to, że jak będzie liczenie głównie jednego projektu to inne na tym tracą znacznie i tracimy przekrój poglądów poszczególnych członków zespołu. To z totalitaryzmem itd to już nieco żartem dorzuciłem;] Przecież BOINC@Poland to nie moja ojczyzna - być tu mogiem ale nie muszem;]
img]http://www.boincstats.com/signature/user_179957.gif[/img]

m2marek

o to właśnie chodzi :) . Twój głos przeciw totalitaryzmowi i monarchi absolutnej jest realizowany w zespole.
Każdy ma swój/swoje ulubione projekty i w nich liczy i stara się namówić innych do tego samego :wink: .
2gie miejsce w świecie też jest b dobre, ale 1wsze jest świetną reklamą  8)  .

Mchl

Cytat: "m2marek"2gie miejsce w świecie też jest b dobre, ale 1wsze jest świetną reklamą  8)  .

Była tak postać u Pratchetta, krasnolud Casanunda, który przedstawiał się jako drugi najwspanialszy kochanek na świecie. Dlaczego drugi? Bo drugi bardziej się stara ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

A tak przy okazji chciałem zwrócić uwagę, że może warto by trochę "podeprzeć" Rosettę. Pojawiła się silna konkurencja ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Strategia konkurencji - "For Fun" ??!!??
CytatJeżeli ktoś chce zostać dodany do zespołu to proszę o maila z loginem i imieniem na adres rosetta /na/ null-zero.com. Oczywiście zamiast /na/ jest @ :)
8O najpierw lustrują?

Mchl

Heh... jak dotąd chyba nie odbyła się żadna edycja tego konkursu ;)
Ale mają tam całkiem fajną atmosferę ;)

A z tą "lustracją" to chodzi pewnie o dodanie do listy na stronie ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Delikatnie odświeżę temat.  :P

Jako że niedawno powróciłem do liczenia po dłuższej przerwie to nie bardzo orientuję się w sytuacji naszego teamu w poszczególnych projektach (jak się okazuje w samych projektach tez się wiele zmieniło).
Chciałbym więc poprosić o poradę kogoś bardziej orientującego się w sytuacji o podpowiedź co liczyć?

Mam co prawda tylko jednego Athlona64 i preferuję projekty 'konkretne' (straciłem trochę wiarę w szukanie obcych cywilizacji, w sytuacji gdy np. Rosetta czy uFluids zdaje się wspierać konkretne gałęzie nauki) ale myślę sobie, że można robić coś dla ludzkości wspierając jednocześnie swój zespół. :wink:  Moja pomoc będzie pewnie znaczyć najwięcej w projektach nie masowych, gdzie nie ma wiele pracy ale warto czekać na zagarnięcie unitów gdy się już pojawią.

Jeżeli więc ktoś zasugeruje jakieś projekty to na pewno zwrócę na nie uwagę, a jeżeli nie to będę liczył według swego uznania.  :wink:

AL

No więc proponuje w pierwszej kolejności Ralpha - mamy tam 1 miejsce na świecie, ale BOINCSynergy ciągle próbuje je nam odebrać i każdy host w tej walce się przyda, a że jednostki pojawiają się tam od czasu do czasu - pozostanie Ci dużo czasu na inne projekty. Ze względów patriotycznych polecam również Enigmę - w końcu to nasz polski projekt (nawiasem mówiąc też bronimy 1 pozycji w światowym rankingu). Simap - też nie często WU częstuje - także w miarę możliwości i tu pomoc pewnie mile widziana (może w końcu doczłapiemy do miliona w tym projekcie - bo po drodze chyba już go z 4 inne projekty wyprzedziły). A tak prywatnie od siebie ze względu na cele projektu polecam Hydrogene@home - to nowy projekt jeszcze trochę w powijakach ale myślę, że warto (nie można tam zakładać nowych kont, ale jeśli będziesz zainteresowany - to odstąpie Ci jedno z moich zapasowych kont, których kiedyś założyłem kilka-tak na wszelki wypadek  :wink:  ).

bartsob5

a ja od siebie dorzuce do tej wyliczanki qmc, za duza stabilnosc i bardzo dobre punktowanie (dlugie jednostki przy athlonie64 nie powinny ci przeszkadzac)