Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

tito / basia / genek

Zaczęty przez tito, 22 Styczeń 2009, 21:44

tito

No i w 3 osoby się przenosimy do Was (po długiiiim namyśle). Ja, genek, basia. Niestety - całej grupy nie udało mi się przeciągnąć :/

Jak się napisało przeszedłem wraz z basią i genkiem z team-u Kołobrzeg. Jesteśmy jedną rodziną (najbliższe pokrewieństwo), a patrząc na obecną sytuację jestem NASZYM głosem na forum.
Całość liczenia zapoczątkowałem ja - jeszcze w czasach SETI - na studiach u kogoś podpatrzyłem fajny screensaver, później doczytałem o statystykach i mnie wzięło. Naliczyło się trochę ponad 5000 WU, za namową genek się dołączył (również nieco ponad 5000). Liczyliśmy dla teamu rzezniaathome :D
Tam dzięki współpracy z genkiem zostałem "rzeźnikiem miesiąca" z wynikiem ponad 1500 unitów w październiku 2004 (jak ktoś pamięta te czasy, to wie, że nie było łatwo tyle nałapać).
Później przyszła kolej BOINC-a. Po drodze skaptowaliśmy basię do liczenia ( w tej chwili niezła z Niej maniaczka punkcików). Wybór padł na team Kołobrzeg - w końcu ja i basia tu mieszkamy, genek też sporo lat tu spędził. Niestety, w chwili, gdy zdobyliśmy 3 pierwsze miejsca w teamie stwierdziliśmy, że nie ma tam przyszłości i przeszliśmy do B@P.


20 sierpnia 2009 uruchomiliśmy (wraz z sergeantem) wspólna kartę graficzną liczącą milkyway (ATI 4770);
03 czerwca 2011 uruchomiliśmy 3 akcelerometry dla projektu QCN;
październik 2011 - uruchomione 4 czujki radioactive@home;
sierpień 2012 - genek stracił zapał do liczenia;
listopad 2013 - w sumie osiągnęliśmy pułap 1.000.000.000 pkt;
2013/2014 - genek znowu zaczął się udzielać;
marzec 2014 - ze względu na ustawiczne kłopoty czujki QCN odstawione;


O nas:
Basia - Matka genka i moja;
genek - starszy brat;
ja - młodszy brat, rocznik 77;

Na czym liczymy:
NVidia 1650S
NVidia 1060     
NVidia 1060     
NVidia 1060
NVidia 1080Ti

Bliżej nieokreślona ilość, bliżej niezidentyfikowanych kompów, liczących nieokreśloną ilość czasu (to się zmienia, dlatego nie będę CPU uaktualniał).


Troll81

to i tak sporo :) no i witamy na pokładzie :D szczególnie basię bo kobiet u nas deficyt straszliwy :( szczególnie na forum :(

Akira

Witamy witamy, z jakiej drużyny do nas przybywacie?

tito

Basia się udzielać na forum nie będzie...punkciki Ją interesują :) i to tyle jeśli chodzi o Jej wiedzę na temat BOINC.
Kołobrzeg - byliśmy (ups sorry - byli)  na 5tym miejscu w Polsce....

kempler

witam serdecznie. Stale odwiedzam/ałem waszą strone i forum :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

tito

A zapomniałem dodać: jesteśmy w trójkę najbliższą rodziną :D
@kempler - kołobrzeska strona to moje newsy, kredyty genka  i NIC więcej - niestety. To był jeden z głównych powodów dla których podjęliśmy tę decyzję. Drugim to (przynajmniej z mojej strony) Czech National Team.... irytują mnie swoją wysoką pozycją.

Machloj

#6
hip hip hurrra!  XD aż się piwka napiję za wasze zdrowie!

edit. to może niech się genek upomni o optymalki do milki od mindc  ;)

emik

ja już piję złoty napój


Pigu

hehe tito przyznaj się - chciałeś głosować na projekt miesiąca SETI :parrrty:

Bober

#9
Witam Was ciepło i serdecznie  :D Długo dojrzewaliście do tej decyzji  :P

Tito może będziesz miał czasem ochotę napisać u nas też newsa? Stanowisko newsmana czeka z utęsknieniem na chętnych...

Mchl

Trochę żal patrzeć, jak zespół z którym kiedyś partnersko rywalizowaliśmy podupada... Takie widać koleje losu.
Witamy na pokładzie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

tito

@Bober
Newsy pewnie będą, lecz wpierw muszę przetrwać 4 miesięczny okres bez netu.....:/
@Mchl
Ano żal....od wczoraj wieczór mam kaca moralnego. Ale przyszłości to nie mieliśmy - 1 osoba udzielająca się w grupie to nawet dyskusji nie można było nawiązać.

No ale teraz na nowym pokładzie - cala naprzód  :attack:

Troll81

Tito to zassij WU z CPDN albo climateprediction. One mają deadline za 4 lata :D

tito

Cytat: Troll81 w 23 Styczeń 2009, 16:01
Tito to zassij WU z CPDN albo climateprediction. One mają deadline za 4 lata :D
Praktykuję to od paru lat. Teraz też już się przygotowuję  :) Po powrotach odsyłam Wu za około 100k. (Obecnie 389k).

Kryniek

Witamy, witamy :)

Z jednej strony cieszy bo BOINC@Poland będzie mocniejsze.
Z drugiej trochę smuci że nie ma żadnej poważnej konkurencji w Polsce, działałoby to na nas bardziej stymulująco, bo niedługo się okaże że jesteśmy jedyną drużyną w Polsce liczącą BOINC. Co innego Czechy, mimo że mają strasznie mocną drużynę na szczycie, to jeszcze inne dobre drużyny, a ludzi o wiele mniej niż w Polsce |-?

Troll81

bo tam więcej szkół i uczelni bierze udział. Zobacz jak wyglądają statsy najlepszych userów i po ile hostów mają :( u nas firmy ściubią za prąd a i szkoły nie są chętne. bo np duży jak zapuści maszynki to kręci taki RAC że szkoda gadać :D

sciagacz

Racja racja. ja jak jezdzilem na uczelnie to admini wieczorem ze wszystkich kompów wywalali wszystkie smiecie i nic sie nie uchowalo.


PS. witam Was.

Akira

Cytat: Troll81 w 23 Styczeń 2009, 16:01CPDN albo climateprediction.
To nie są te same projekty?

Szopler


Mchl

Troll po prostu wierzy, że trzeba dawać ludziom możliwość wyboru.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

tito

Ostatnio zrobiłem update wizytówki.
A teraz czas na 4 miesiące odwyku od internetu. Drodzy współbojownicy - wypijcie za mnie browarka, abym ten czas przetrzymał w jakim takim stanie. Pewnie jak wrócę to znowu nic nie będę wiedział i będę zadawał beznadziejnie głupie pytania.
Narazie.

Bober

Udanego rrrrejsu kamrrrracie, prawdziwy z Ciebie pirrrrat  :respect:

lolek

pływaj po morzach i oceanach, czy jakoś tak  :attack:  :parrrty:

Pigu


Troll81

Z naszej wesołej łajby chyba tylko ty pływasz :D  :parrrty: i oczekujemy że nam kartkę z jakiegoś portu wyślesz :D

X X X

Tito, cóż to jest 4 miesiące! Ciesz się, że Cię Dalmor nie wysyła na Morze Ochockie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia, bo może im braknąć kasy na drogę powrotną.
XD
A tak poważnie, to nawigacyjny przecież ma Internet i będziesz chyba zaglądał?

Waldek1989

witam! -sorki ,że tak późno  :attack:

tito

Uaktualnienie o:
Na czym liczymy:
AMD 4200+          :/
ATI 3850           :/
Intel C2D 1,66     :)
Intel C2D 2,26     :)
NVidia 9800 MGTS   :/
Intel C2D 2,6      :)
Xeon Core x4 2,2   :)
Xeon P4 x4 2,0     :)
Intel C2D 1,83     :)   
Intel C2D 1,83     :)
Intel C2D 2,4      :)
ATI 4770           :)
ATI 5770           :)
ATI 4850           :)
NVidia 9800      :(

+ Bliżej nieokreślona ilość, bliżej niesprecyzowanych komputerów, liczących bliżej niesprecyzowaną ilość czasu.
:) - 24/dobę
:/ - 12/dobę
:( żadko

KrzychuP


Pigu


BOINC@POLAND[HA$]


tito

No niestety - sporo tego, ale nic z górnej półki. Lecz się rozwijamy. Patrząc do tyłu jeszcze 9 miesięcy temu nie mieliśmy żadnej grafy.

Troll81

Widzę że tworzysz potwora spaghetti  %)

Waldek1989

o żesz w mordę ......

G

 :parrrty: :attack: Waleczna armia  :attack:  :parrrty:

 
     

tito

Mały update:
4770 przeszłą do liczenia "rzadko"
4850 chwilowo bezrobotna
dodano 5750 liczącą 24/dobę
dodano 5850 liczącą 24/dobę


Troll81


tito

Po zakupie nowego zasilacza niewielka zmiana.
3850 przechodzi do lamusa na jej miejsce, tj ~12h/dobę, wchodzi 4850.
Niestety, w najbliższym czasie marne są szanse na zmiany. Brak wolnych slotów PCIE, a na kupno 58xx brak kasy.

Troll81

3850 opchnij na forum :D na pewno ktoś ma nudzący się slot ewentualnie można przehandlować na allegro i za kase otrzymana próbowac modernizować co iszego :D