Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

propozycja

Zaczęty przez bartsob5, 06 Wrzesień 2005, 16:53

bartsob5

---------- 16:52 06.09.2005 ----------

tak sobie prszegladam to strone... i tak sobie pomyslalem, ze dobrze by bylo, gdyby byla jakas adnotocja czy/jaki/kiedy nowa recenzja lub artykul sie ukazal... w moim odczuciu zanczaco by to poprawilo wygode przegladania strony... ktos mnie zrozumial? :?:

---------- 16:53 ----------

hm... i to samo odnosnie linkow, skoro juz przy tym jestesmy;)

Mchl

OK. Popracuję nad tym.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Niby jest NEW!, ale nie wiadomo jak długo on się utrzymuje. Może by zrobić, żeby po najechaniu na niego kursorem pojawiał się opis ostatnio dodanej rzeczy?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Utrzymuje się tydzień standardowo.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Dla "grup" często aktualizowanych może warto skrócić ten czas?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

tak sobie mysle... narazie to tu chyba nie ma 'grup' czesto aktualizowanych... aczkolwiek proponowalbym ustawic to na jakies 2 dni. i wogole jakos ciezko sie przeglada dzial 'artykuly' za duzo wciskania... moze zamiast listy samych kategorri lepszy bylby napis poprostu dzialu i odrazu wypisane artykuly.... byloby znacznie wygodniej...

Mchl

Menu juz przestawiłem na dwa dni.
Artykuły będą musiały poczekać. W kafejce internetowej, czy u kumpla w akademiku raczej kiepsko sie modyfikuje skrypt ;)
Niedługo powinienem mieć lepszy dostęp do internetu, to będą poprawki.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

I tak masz zacięcie, że cokolwiek robisz ;)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

witam, jesli juz mowa o propozycjach dodatkowych bajerow na stronie - mile widziane bylyby szczegolowe statystyki zarejestrowanego uzytkownika - np. z boincstats - albo chociaz pole gdzie moznaby wpisac swoj nik i sprawdzic na szybko swoje wyniki bez wchodzenia na inne strony.

Mchl

Spokojnie, to jest w planach.
Musze sie podszkolic najpierw z php.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

moim jednak skromnym zdaniem priorytetem jest troche wygodniejsze ustawienie galezi artykuly i recenzje... niby pisze ze cos doszlo, ale jak chcesz sprawdzic co, to nie widzisz:|

Mchl

Osobiście zastanawiam się, dlaczego przy recenzjach w ooóle coś się pokazuje. Bo z tego co wiem nic nowego nie ma.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

hehe:D ciekawe:D

Nietoperek

jakies wyroznienie aktywnego (oraz nowego) tematu wewnatrz kategorii byloby mile widziane ;) bo poki co chyba nic podobnego nie ma albo nie dziala

meler

Ja a propos tych recenzji. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czemu tagi "<br>" nie zadziałały w mojej recenzji? Na przyszłość bym wiedział i pisał przejrzyściej:)
http://www.boincstats.com/signature/user_1253227.gif

Bober

Pewnie powinno być <br />
A najlepiej robić akapity <p></p>

bartsob5

Cytat: "Nietoperek"jakies wyroznienie aktywnego (oraz nowego) tematu wewnatrz kategorii byloby mile widziane ;) bo poki co chyba nic podobnego nie ma albo nie dziala

no chyba powinny sie pojawiac zolte (pomaranczowe?) ikonki... ale one raz dzialaja a raz nie...

Cytat: "meler"Ja a propos tych recenzji. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czemu tagi "<br>" nie zadziałały w mojej recenzji? Na przyszłość bym wiedział i pisał przejrzyściej:)

dziwna sprawa... przy edycji pokazuje mi normalny ladny wyglad, sie pyta czy ma tak wygladac klikam tak a to robi cos tam takiego:| bez interwencji ojca zalozyciela sie nie obejdzie:|

Mchl

Moduł recenzji jest fe... Niekonsekwentnie traktuje tagi htmlowe...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

meler

Cytat: "Mchl"Moduł recenzji jest fe... Niekonsekwentnie traktuje tagi htmlowe...

Ale Mchl, przecież pozostałe recenzje jednak te tagi respektują... Nie kapuję:/
http://www.boincstats.com/signature/user_1253227.gif

Mchl

Bo je ręcznie do bazy danych wprowadziłem ;)
Z Twoją też tak zrobię, jak wrócę z wyjazdu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org