Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

wymuszone terminy łączenia

Zaczęty przez Pigu, 15 Marzec 2009, 16:09

Pigu

jak przymusić drrrania, by co założony czas pobierał nowe wu (milka)? - drrrań nieraz zużyje cały zapas i zamiast zassać zbierze się za cośinnego albo wrrręcz się niegodziwiec opierdziela >:(

Troll81

Chyba serwer projektu ma tutaj coś do powiedzenia. Bo wiem że po przeliczonej próbce odsyła mi ją a po jakimś czasie się raportuje i pobiera nowe. Przynajmniej tak jest u mnie.

ksysju

Hi

Musisz klikać update, lub odpalić skrypt, który zrobi to za Ciebie. Gdzieś tu takie coś krążyło. W milce, albo projekcie miesiąca.

--
ksysju 

ksysju

Pigu


3Rni

:a
cd C:\Program Files\BOINC
boinccmd.exe --project http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway update
ping 127.0.0.1 -n 120
goto a

Pigu

ee? mam sobie z tego bacika zrobić?

3Rni

dokładnie tak, tylko ścieżkę spr czy masz taka sama
n=120 to czas updatu dla milky na grafie w sam raz :)

TJM

Przede wszystkim jeśli masz manager w wersji > 5.10.45, najlepiej od razu upgrejduj do najnowszej bety - chyba wszystkie managery z serii 6 mają buga który właśnie tak się czasami objawia, w 6.6.12 już był poprawiony.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

mam wałowe managery od sesefka  :ph34r:

cosik chyba bacik nie działa (ścieżki są ok) - nie widzę ani reakcji w logach managera, ani nie zaobserwowałem odesłania/zaraportowania wyników po odpaleniu :(

btw: kogo pinguję?

Szopler


gregre

a co mi tam odkopię wątek sprzed dwóch lat :P

proszę o wytłumaczenie zielonemu krok po kroku jak zrobić tego "bacika" pod Milkę
widzę że ścieżkę już mam inną, czas bym umiał sam zmieniać ale gdzie to wpisać, co i jak?  |-?


Tomasz R. Gwiazda

:a
f:
cd f:\#Boinc\prog\
boinccmd.exe --project http://boinc.thesonntags.com/collatz/ update
ping 127.0.0.1 -n 3600
goto a



gdzie u mnie f: jest dyskiem na ktorym znajduje sie program BOINC (ta sciezke zmienicie calkowicie bo ja recznie tworze katalogi dla BOINC)
project: akurat jest Collatz wpisany
pingujemy: localhost
interwal pingowania w sekundach, 3600 = co 1h
goto a - powtarza czynnosc