Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

15 000 000 [Milionerzy x 15,0]

Zaczęty przez OxyOne, 18 Marzec 2009, 17:26

lolek

Ładnie "zapierdalasz"  :parrrty:

andy101fah

Po prostu wywodzę się z folding@home gdzie ambitnie podchodzimy do obliczeń i mamy stworzone dedykowane maszynki pracujące 24/7. Potrzebowałem pewnej odmiany i pokazuję pełną moc moich 3 zabawek. ( Właśnie dzisiaj przyszedł mi rachunek za prąd, dzięki modernizacji sprzętu i wywaleniu 2 grafik na rzecz i7 2600k płacę już tylko 580zł co 2 miesiące a bywało że dochodziłem do 700 zł przy 4 grafikach 2 x gtx 460 i 2 x gtx 260)

lolek

U nas też takie maszynki są...jak się spojrzy na RAC to wiadomo dla kogo liczą  :respect:

andy101fah

Staram się ambitnie rywalizować pod względem RAC z najlepszymi ale pełna moc moich maszynek to ledwie połowa mocy lidera który jak sądzę leci sobie na luzie. Z ekstraklasą z PNT to już nie mam zupełnie szans tam są "hardkory". Jeżeli znajdę optymalną mieszankę projektów dla i7 to zobaczymy ile da się z nich wycisnąć. Na razie moim zdaniem Primaboinca daje najwięcej pkt na dobę co ciekawe więcej niż AQUA. Na grafikach gtx 460 rządzi primegrid.

Pigu


Tomasz R. Gwiazda

andy101fah: dobrze dajesz, nie ogladaj sie na innych i rob swoje.

gratki  :parrrty:

andy101fah

Dzięki serdeczne. Gdzie mógłbym znaleźć link do zestawienia najbardziej wydajnych punktowo projektów dla i7 ?

Troll81

szacun dla ciebie wielki  :respect:

drWarlock

15 baniek wszystkiego :)

Sergeant

Również parę dni temu osiągnąłem taki szczyt.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

BEREK!!!  :parrrty:

obaj :D

tito

 :parrrty:
A pamiętasz od czego w czwórkę zaczynaliśmy?  ;D

Sergeant

No pamiętam  :ahoy:. Niestety ja z tej czwórki nakosiłem dotychczas najmniej punkciorów  :wth:. Ale staram się to zmieniać, chociaż musi trwać to jakiś czas  :dunno:. Moim celem jest, aby rac podnieść do 100k  ;D. Co będzie więcej ponad to, to jeszcze lepiej  :p_arr:.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

simonic



tito


aborek


Troll81


AL

Hmm kiedyś zakładając pierwszy wątek o zdobyczach nawet do głowy by mi nie przyszło, że sam zaliczę się kiedyś do tego zaszczytnego grona milionerów, a co dopiero do grona milionerzy x 15,0!

aborek


simonic

Tym razem zgłaszam 15 w PrimeGrid :) Ja tez nie mialem pojecia ze kiedykolwiek uda mi sie zdobyc przynajmniej milion :)


Szopler

To ja życzę tyle samo w SIMAP :D

aborek

Cytat: Szopler w 09 Lipiec 2011, 22:25
To ja życzę tyle samo w SIMAP :D
...i w każdym kolejnym.  :parrrty:


simonic

SIMAP na tym poziomie jest chyba nie osiagalny... Boinstats wskazuje na rok 2029 :)


aborek

No jak nieosiągalny jak osiągalny  ;)
A te 4 najlepsze osoby to co?

Tomasz R. Gwiazda

to pewnie developerzy projektu :P

Aegis Maelstrom

:) Przy okazji gratulacje dla simonica za 15 mln w samym PrimeGrid. :)

G

Cytat: simonic w 09 Lipiec 2011, 21:49
Tym razem zgłaszam 15 w PrimeGrid :) Ja tez nie mialem pojecia ze kiedykolwiek uda mi sie zdobyc przynajmniej milion :)
Chyba każdy z nas tak ma po odpaleniu piewszego kompa  XD
:parrrty: :parrrty: :parrrty:  i grrrratulacje!

Troll81

 :respect: :respect: :respect:

Grzes

Sumarycznie zgarnąłem główną nagordę a za kilka dni z samym primegrid  :parrrty:

emik



Troll81


aborek


aborek


Troll81


mimeq

Całkowita liczba punktów 15,157,483


Collatz Conjecture


Troll81


aborek


patyczak

I w końcu ja osiągnąłem ten brzeg ;-)
Skeczu z papugą nie będzie



Troll81