Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Zamieszanie we FreeHAL@home

Zaczęty przez Tobias, 22 Marzec 2009, 21:07

Bober

#120
Miło ze strony Tobiasa, że opublikował nasze zdanie, ale z drugiej strony, aż mnie dziw bierze, jak obserwuję jego ostatnie posunięcia, o których można przeczytać na forum projektu (jak wsadzenie komuś minus 36M kredytów) - żenada.
W końcu powtórzy się historia Predictora, jeśli Tobias nie zmieni podejścia.

Troll81


lolek

wczoraj po tym oświadczeniu włączyłem to coś i za połowę zadań nie dostałem punktów. Wie ktoś na jakiej zasadzie wu jest zaliczane albo nie  :-[

AiDec

Wiem tylko ze dzisiaj czepil sie RAD`a :P. Co do reszty (punktow) nie ma sie co denerwowac, pewnie Tobias grzebie cos w projekcie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

RAD-Poland

dręczy go RAC mojego host'a =  7,214.2097  ;)
//nie działa prawidłowo odświeżanie/aktualizacja RAC'u hostów

z tego co zrozumiałem "wylądowałem" jako przykład
//bez mojej zgody  >:(

a co do "Maximum WUs: 40" to nigdy z tego nie skorzystałem, zawsze przy ściąganiu 37 próbki => server error
// i nie mam zamiaru informować w czym miał/ma problem  :P

dla mnie ten projekt już nie istnieje, podobnie jak to było z Predictor@Home po przegięciach przez tamtego admina

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Odświeżanie nie działa zapewne, bo gość zapomniał włączyć ops/update_stats, bez tego RAC spada tylko przy odsyłaniu kredytów. To tzw RAC decay i zwykle zombie67 wbija na fora nowych projektów z prośbą o włączenie  :D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.