hosts

Zaczęty przez Tom, 22 Styczeń 2006, 18:42

Tom

Sytuacja przedstawia się tak:
Licze na dwóch kompach ale host'ów mam 4 (a w statystykach setiathome.berkeley.edu jest ich 6!), zawsze jak robie formata (a co za tym idzie wgrywam na nowo winxp) przybywa mi jeden host co pewnie jest normalne, ale czy można skojarzyć ze sobą hosty czyli zsumować wyniki z tych samych komputrów :?:
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

AL

Tak. Jest taka opcja. Musisz wejść na swoje konto, wejść do działu Computers on this account   View computers, tam klikasz na Hosta który Cię interesuje i jak już na niego wejdziesz to u samego dołu strony pojawi Ci się : Click to   merge this computer - to właśnie służy do scalania hostów. Szczegółów nie pamiętam (bo ostatnio scalałem dawno temu) ale nie było to chyba zbyt trudne skoro mi laikowi w tej kwestii to się udało . Także myślę, że jak już tam dotrzesz to sobie poradzisz. Jakby co to zerknę jeszcze później jak to szło - i służę pomocą.

Tom

:D Rzeczywiście prosta sprawa, gra gitara
Dzięki AL, przy najbliższej okazji wypije twoje zdrowie   :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

bartsob5

no to sie zgadza... scalanie hostow jest dziecinnie proste, ale w razie problemow, pisz po bardziej szeczgolowe instrukcje;)

Mchl

Ja ostatnio w Piratach mialem tak, ze powstawal mi nowy host przy kazdym kontakcie ze schedulerem, czyli lekko liczac 24 hosty na dobe...
I nie wiadomo dlaczego tak bylo, ani czemu sie skonczylo... 8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Cytat: "Mchl"(...) I nie wiadomo dlaczego tak bylo, ani czemu sie skonczylo... 8)

Są rzeczy, które się fizjonomom nie śniły :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl