Materiały, które warto by przetłumaczyć

Zaczęty przez AL, 24 Styczeń 2006, 22:17

AL

Oto stronka gdzie opisane są wzory na nasze punkty kredytowe:
http://www.pperry.f2s.com/boinc-credit.htm

bartsob5

wykonalem tlumaczenie tej strony... zaraz ja wysle ojcu zalozycielowi.

AL

Super :!:  Wielkie Ci dzięki za to =D>  =D>

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a dopiero teraz zauwazylem, ze w koncu zamiesciles artykul o rosetcie:D

Mchl

Toż nawet news na głównej stronie był...
I mail do twórców projektu poszedł...  :wink:

BTW: Robisz ilustracje do polskiej wersji instrukcji obsługi menadżera?
Ja się muszę za wstawienie tłumaczenia wziąć w końcu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

jaka ma byc wersja? 5.2.13 czy 5.3.15? jakos nie moge sie dopchac do kompa siory...

Simek

A może 5.3.17 ;) Nie wiem o co chodiz, ale postanowiłem nabić sobie posta :D

bartsob5

nie no to juz karygodne! a ja sie pytam tylko ojca zalozyciela, jaka mam wersje boinca zescreenowac;)

edit

mam juz screeny BOINC 5.2.13, preferujesz format jpg, czy moga byc wszystkie wrzucone w pliku corela w rozszerzeniu *.cdr?

Nietoperek

stawiam na 5,2,13 ;) a juz napewni nie 5.3.17 - boinc manager tam sie rozni troszke ulozeniem opcji w menu

Mchl

5.2.13
I raczej jpg... cdr nie mam ani jak wstawic na strone, ani jak skonwertowac do jpg ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

tak jest panie kapitanie! dzis sprobuje skonwertowac... a jak nie to do niedzieli napewno bedzie, a zyczysz sobie screeny programu, jak wygladaja statystyki z kazdej strony, czy mniejsza o to?

Simek

AJ moge to skonwertowac,bo CDR to format Corela ;) A Corela to mam ORGINALNEGO! :D

bartsob5