Brak aktywnych projektów po włączeniu, POMOCY!

Zaczęty przez Agi, 26 Styczeń 2006, 10:08

Agi

Witam

Jak w temacie. Po włączeniu komputera - po uprzednim aktywowaniu projektów i zrestartowaniu komputera - dodane wcześniej projekty znikają z okna programu. Przy próbie przypisania projektu do programu wyskakuje kamunikat, że jestem już przypisana, ale program nic nie liczy nawet po długim okresie oczekiwania. Jedynym wyjściem z tej sytuacji było ponowne zainstalowanie programu, ale to jest bzdura na kiju żeby za każdym razem instalować program. Czekam na sugestie i z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrowanienia Agi

m2marek

U mnie na pojawienie się projektów czekam do pół minuty. Nie wiem jak ci pomóc :? , ale zajrzyj do zakładki komunikaty (ewentualnie podziel się nimi), może to coś wyjaśni.
Druga opcja  skorzystaj z kreatora Projekty/Menadżer kont (ale pewnie tak robiłaś)

matti_tm

Koniecznie posprawdzaj tez uprawnienia katalogów BOINC oraz ewentualne atrybuty "Tylko od odczytu". Niby wszystko powinno grać, ale tak naprawdę różnie to bywa...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


gaciu

Ja miałem podobną sytuację. Nie działo się tak zawsze, ale co któreś uruchomienie kompa. Teraz problem zniknął, gdyż zrobiłem "Format C:\" i przeinstalowałem Windowsa. Rozwiązanie potraktuj jako ostateczność, ale możesz mieć pewność, że działa.

A doraźnym rozwiązaniem problemu jest zamknięcie ( po uruchomieniu komputera ) menedżera BOINC i ponowne jego uruchomienie ( np. skrótem w menu Start). W moim przypadku po takim "niepoprawnym" uruchomieniu jedynym sposobem na zamknięcie BOINC-a było zatrzymanie procesu boincmgr.exe w menedżerze  zadań Windows.

Po takiej operacji wszystko działa juz dobrze. Tak przynjniej było u mnie.

Powodzenia.

m2marek

Pewnie mgr 5.3.6? Kliknij na ikonę przy zegarze i Open BOINC Manager... powinno pójść. Coś schrzanili

Agi

Witam

Wielkie dzięki wszystkim, a w szczególnościu Tobie GACIU. Jeszcze raz zainstalowalam boinca bez funkcji "Launch when log in" czyli uruchamiam ręcznie managera ze startu i wszystko chodzi...  :D

Pozdrawiam wszyskich Agi

bartsob5

ale jak bedziesz chciala miec jednka to wlaczane razem z kompem (na wszelki wypadek, jakbys miala tendencje do zapominania), recznie wprowadzic skrot do menadzera do folderu autostart w paskustart->programy

Juras23

U mnie wystarczy, że  wyłączę mng BOINC'a i włączę go ponownie i problem znika..a raczej się pojawiają projekty....nic im nie jest i liczenie się rozpoczyna.