Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

bonus

Zaczęty przez lefler, 29 Kwiecień 2009, 20:05

lefler

dzisiaj w statystykach okazało się, że dostałem "z powietrza" dokładnie 5 tys. punktów. Czy ktoś wie o co z tym chodzi???

RAD-Poland

#1
http://www.cosmologyathome.org/

CytatCredit and Time Bound issues
April 28, 2009
A total of 5000 credits have been added to profiles of all active Csomo@home users. This is meant for expired/failed WUs due to project down-time and to compensate for the earlier low credit per WU payment for resource intensive CAMB 2.16 WUs. Also, the time bound for these new WUs has been incresaed from 10 days to 15 days which should be enough to complete crunching them even on machines ~5 years old.

też dostałem 5k, oczywiście jestem zadowolony z tego, ale zbierałem do checkpointa 100k pkt teraz mam 104k  8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Szopler

No i zepsuli mi tabelkę gdzie Cosmo miało równe 25k... teraz będę musiał doliczyć do 50k %)

emik

ale masz teraz ładne równe 30k


lefler

Dzięki za info. W sumie miałem w Cosmo tylko 140 punktów, a teraz dodano te 5 tysiaków za coś co mi się raczej nie należy. Narzekać nie będę jednak lol

Pigu

drrranie - mi również popsuli XP

KrzychuP

To ma być rekompensata za downtime'y projektu i wcześniejsze niskopunktowane próbki.
hmmm, nie powiem, ucieszyłem się
:D :D :D

zachęca mnie to do dalszego liczenia Cosmology...  ;D

Albertwap

Ja tez dostałem i sie ciesze bardzo :) dzisiaj jest moj rekord na BOINC 12,954 pkt  8)

Tomasz R. Gwiazda

czy to tez oznacza ze latwiej bedzie sie zalapac na probki ? bo mnie do tej pory udalo sie 3 wu wychaczyc, i potem zrezygnowalem z udzialu w projekcie w zwiazku z tym

Troll81

niektórzy admini projektów (i wcale nie pokazuje paluchem :) ) mogliby z tego wyciągnąć jakieś wnioski

eclipse99

Kontrast mamy wyraźny  :D

AiDec

Cytat: Troll81 w 29 Kwiecień 2009, 22:32
niektórzy admini projektów (i wcale nie pokazuje paluchem :) ) mogliby z tego wyciągnąć jakieś wnioski

Jak sie nie domysli, to moge pokazac ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sergeant

Mogliby częściej tak dawać bonusy. Szczególnie w tych projektach, gdzie próbki mają błędy. Liczysz parę godzin, a tu nagle błąd i punktów niet.
Oczywiście za te 5k dziękuję i polecam się na przyszłość.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Pigu

mogli się zapowiedzieć - założyłbym konta pigu1..pigu666 i conieco dla teamu nałapał

RAD-Poland

Cytat: Pigu w 30 Kwiecień 2009, 16:27
mogli się zapowiedzieć - założyłbym konta pigu1..pigu666 i conieco dla teamu nałapał
punkty "bonus" nie są doliczane do teamu

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

?? jak to??????

TJM

Prawdopodobnie dlatego, że punkty są liczone oddzielnie dla usera i teamu, a administracja projektu zwiększyła tylko dla kont użytkowników.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

OxyOne

5K?? ale sobie wstyd u mnie zrobili na co mi to rozumiem 50K ale 5K?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Sergeant

Dla ciebie rzeczywiście 5k to niewiele. Dla wielu jednak każdy grosz się liczy i takie 5 tysiaków to dużo.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

5k to dla niejednego 25% wszystkich do tej pory zebranych punktow. Natomiast faktycznie dla NetMonitoring, czy kilku `nam podobnych` nie jest to wiele. IMHO lepiej by admini zrobili gdyby dawali `procentowo`. Teraz to juz nie wazne, ale w przyszlosci gdyby jakis mily administrator np. Enigmy  %) chcial cos takiego zrobic, to ta informacja moze byc wazna :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Ciesz się że w ogóle punkty zebrałeś.....  mogli przecież nic nie dać... a ty jeszcze marudzisz że mało, że mogliby procentowo. Typowo polskie podejście. wiecznie narzekają a jak dać im rękę to urwą całe ramie i jeszcze napier@#$% ci nim po głowie.....

AiDec

Trollu, napisalem o procentowym przydzielaniu tylko dlatego z uwazam to za rosadniejsze. Moim zamiarem nie byla proba `wyludzenia` wiecej, czy tez `namawiania`/`narzekania`, lecz jedynie wyrazenie mojej opinii. Nawet jesli otrzymalbym procentowo, to biorac pod uwage ilosc moich punktow w Cosmo dostalbym i tak krople w morzu w porownaniu do moich punktow w GPUGrid, czy Milky.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka