Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

solo1979

Zaczęty przez Waldek1989, 03 Maj 2009, 12:51

Sobek

Wy lepiej napiszcie komu podobal sie Szninkiel? Chyba jedyny polski komiks dla doroslych z tamtych czasow, ktory na prawde zrobil furore na zachodzie.

Troll81

Szninkiel kultowy :D

patyczak

Ale wersja czarno-biała była bardziej klimatyczna, później Szninkla pokolorowali
Skeczu z papugą nie będzie



Sobek

Gdzies w piwnicy mam jeszcze ten komiks. Wlasnie czarno bialy. Nawet nie wiedzialem, ze go pozniej pokolorowali.

Troll81

pokolorowali wydanie z 2003 roku chyba :D

Pantarhei

Szninkiel - to było coś. Świetna historia. Mam czarno-białe wydanie zawierające całość.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Janek

Mam nadzieję, że nikt nie będzie na mnie krzyczał jak powiem, że nie czytałem żadnego komiksu i kompletnie nie wiem o czym Wy tutaj piszecie XD

Troll81

Po prostu będziemy ci współczuć...  %)

KrzychuP

Ech wspomnienia. Muszę chyba odgrzebać te tytuły wymienione przez Was.
Szninkiel czarno-biały ostatnio przeleciał mi przed oczami, więc może pora go sobie odświeżyć.
Miałem gdzieś też pod ręką dopiero co "skąd się bierze woda sodowa" i "na co dybie w wielorybie czubek nosa eskimosa", ale gdzieś przepadło  :(
Muszę poszukać...

Jakby ktoś miał Funky Koval'a w pdf to ja bym się pisał, bo miałem tylko jedną część, a ta gdzieś wyszła  :(

(podsumowując: rocznik '79 najlepszy)  %)

Troll81

#49
ja jestem 81 :D ale czytałem :D

http://www.osloskop.net/r/7482.html

polecam zassać :D

Voice1980

ale klimaty  :parrrty: ..Thorgal...Yans i wyczytane na maksa egzemplarze... To były czasy.

Cytat: Jan Stenzel w 10 Grudzień 2009, 19:55
Mam nadzieję, że nikt nie będzie na mnie krzyczał jak powiem, że nie czytałem żadnego komiksu i kompletnie nie wiem o czym Wy tutaj piszecie XD

Koniecznie nadrabiaj zaległości  ;) mogę podesłać namiary na skany kilku tytułów, jak nie zdobędziesz wersji papierowej.

Janek

Spróbuję nadrobić zaległości :P
Widzę, że sporo osób chwali komiksy z rocznika 79 :) Jaki, Waszym zdaniem, był najlepszy komiks i czy ktoś mógłby podesłać mi linka? (przepraszam, ale trochę zarobiony jestem i nie mam czasu szukać w internecie na dzień dzisiejszy :()
Tylko prosiłbym o pierwszy odcinek komiksu, żebym nie pogubił się z akcją i bohaterami :D

Troll81

kajko i kokosz :D

Cytatłżesz rusałko, czuję że jestem kimś znacznie potężniejszym....

Pantarhei

A może by tak zorganizować, taką forumową, giełdę użyczania na czas określony: komiksów, książek, gier komputerowych itp.
Przesyłało by sie taką rzecz pocztą, za pobraniem w wysokości ceny przesyłki (albo w przedpłacie) chętnemu i to cała filozofia.
Głupio mi to trochę proponować bo w sumie niewiele mam, a dużo bym chciał pożyczać.  ;)

Ale mam dużo historycznych książek - całego Roszkowskiego - Najnowszą Historię Polski, Powstanie 44 Normana Davisa.
W razie cóś dajcie znać.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Pocztex ma usługę - przesyłka na koszt odbiorcy :D

wiem bo kiedyś pracowałem na poczcie i znalazłem na dworcu telefon komórkowy. Podzwoniłem po książce telefonicznej i poinformowałem że telefon jest w moim posiadaniu i by właściciel zadzwonił na swój numer i podał mi adres wysyłki. Kolo zadzwonił i posłałem mu pocztexa na jego koszt. A po tygodniu odesłał mi album o Gdańsku :D

Tomasz R. Gwiazda

witka :)
ty tam nie handluj tylko pkt trzep :D

AiDec

Jest jeszcze calkiem sporo osob ktore graja :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Puma

#57
Mi się podobały Tytusy --chyba czytałem wszystkie  i nawet oglądałem tą jedną kreskówkę ale nie podeszło mi , była trochę mroczna.

tito

A można nie katować sprzętu?  :o
Dawaj z powrotem do liczenia, a nieobecność zostanie Ci zapomniana. Inaczej licz się z konsekwencjami.  ;D :whip:

andy101fah

Witaj ponownie.

:ahoy:

krzyszp

Cytat: solo1979 w 03 Kwiecień 2020, 15:37
Widzę niektórych starych wyjadaczy.
Bo my twardzi zawodnicy jesteśmy, nie tam żadni politycy ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 03 Kwiecień 2020, 18:13
Cytat: solo1979 w 03 Kwiecień 2020, 15:37
Widzę niektórych starych wyjadaczy.
Bo my twardzi zawodnicy jesteśmy, nie tam żadni politycy ;)

votum separatum jako Członek PSLu ... Politycy nie są, aby być twardzi ... serdeczności Grzegorz Roman Granowski ....