Administratorzy - Moderatorzy - Newsmani

Zaczęty przez deway, 06 Maj 2009, 19:05

deway

Użytkownik      Pozycja

Mchl - Administrator
krzyszp - Administrator
Pigu - Administrator

GRID - Administrator

bartsob5 - Global Moderator
Bober - Global Moderator      
Gave - Global Moderator   
kempler - Global Moderator   
matti_tm - Global Moderator   

AL - Newsman
Troll81 - Newsman

deway - Moderator - działu Forum BOINC@Poland > BOINC@Poland > Zespół BOINC@Poland > Promocja BOINC@Poland

Troll81 - Moderator - działu Forum BOINC@Poland > BOINC@Poland > Zespół BOINC@Poland > Projekt miesiąca

RAD-Poland - Moderator - działu Forum BOINC@Poland > BOINC@Poland > Zespół BOINC@Poland > Projekt miesiąca

AiDec - Moderator - działu Forum BOINC@Poland > BOINC > Liczenie na GPU

PS. Nie znalazłem, żadnego miejsca w którym byłoby to zebrane w całość, więc zamieszczam gdyby ktoś szukał.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81

wystarczyłu przejrzeć listę userów :D

deway

Cytat: Troll81 w 06 Maj 2009, 19:12
wystarczyłu przejrzeć listę userów :D
a niby jak to znalazłem? XP ;)

wybacz, ale nie chce mi się ciągle wchodzić
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=mlist
sortować po pozycji
i szukać na pierwszej, drugiej czy trzeciej stronie moderatorów czy newsmenów

to powinno być łatwo dostępne i dla każdego (na wykop.pl pamiętam jeden komentarz, że ktoś chciał się z nami skontaktowac o błędzie na stronie ale nie wiedział do kogo się zwrócić, to tak przy okazji)

Troll81 co daje pozycja newsman?
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Troll81


emik

jeśli się nie mylę to newsa może pisać każdy zarejestrowany na wiki XP


Mchl

Ale kiedyś tak nie było, trzeba było mieć specjalne uprawnienia.
W tej chwili newsy pisać może każdy, ale jeżeli chętny się zadeklaruje do w miarę częstego to dostaje kilka dodatkowych uprawnień.

Ponadto niektóre osoby z tej listy znajdują się w więcej niż jednej grupie. Bober i kempler jeśli dobrze pamiętam są jednocześnie moderatorami i newsmanami.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Pigu

RAD nie ma czasem też kilku uprawnień XP

kempler

Cytat: Mchl w 06 Maj 2009, 20:45
Ale kiedyś tak nie było, trzeba było mieć specjalne uprawnienia.
W tej chwili newsy pisać może każdy, ale jeżeli chętny się zadeklaruje do w miarę częstego to dostaje kilka dodatkowych uprawnień.

Ponadto niektóre osoby z tej listy znajdują się w więcej niż jednej grupie. Bober i kempler jeśli dobrze pamiętam są jednocześnie moderatorami i newsmanami.
Tak jesteśmy. Ale ostatnio coś mi ciężko idzie  ;) Powoli się zbieram w sobie.
Z wymienionych osób to matti_tm i Gave chyba już nie bywają. AL i bartsob5 też ucichli  :(

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

RAD ma z racji bota uprawnienia moderatorskie w dziale projektu miesiąca. Dosyć ograniczone.

Zdecydowałem się też ułatwić pracę deway w dziale "promocyjnym"

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

CytatZ wymienionych osób to matti_tm i Gave chyba już nie bywają. AL i bartsob5 też ucichli

świńska grypa zbiera żniwo. pigu nas pozarażał :D

Pigu

z tego co wiem to AL'a zarzuciła robota - mam czasem kontakt przez gg

@Troll - wiadomo - Pigulce to siedlisko wszelkiej zarazy, najczęściej zarażam boinciem

deway

Proszę o umieszczenie tego tematu w widocznym miejscu.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Bober

Prosimy o kierowanie wszelkich kwestii wymagających interwencji administratora na PW do Mchla, zaś kwestie dla moderatorów na PW do Bobra lub kemplera.

Istnieje spora szansa, że prośba napisana tylko w poście pozostanie niezauważona.

Dziękujemy

Nawiedzony

Witam, ostatnio podjąłem się obowiązku bycia moderatorem działów Matematyka -> PrimeGrid, oraz Chemia i Fizyka -> LHC

Postaram się, aby w tych działach panował porządek i pojawiały się wszystkie ważne informacje na temat tych projektów.

Troll81


GRID

Super. Tym więcej chętnych moderowania forum tym lepiej.