Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

DrugDiscovery@Home

Zaczęty przez KrzychuP, 08 Maj 2009, 13:41

KrzychuP

Dziś (chyba) pojawił się na BoincStats:

DrugDiscovery@Home
http://boinc.drugdiscoveryathome.com/index.php

CytatDrugDiscovery@Home is in an early alpha phase and does not have a formal relationship with academia or the pharmaceutical industry.

Zobaczymy, czy coś z niego będzie.
Na razie brak zapisów (ew. tylko z invitation code)

Troll81

Mchl załóż drużynkę i poproś o invitki dla nas :D ja bardzo chętnie wezmę udział w tym projekcie :D

KrzychuP

Ja też bym chętnie doładował ten projekt.
I w obecnej fazie pobawił się w testera.

Mchl

Team się sam założył (błogosławione automaty, albowiem one władzę nad nami przejmą)

http://boinc.drugdiscoveryathome.com/team_display.php?teamid=103

Zobaczę czy da się coś w sprawie zaproszeń uzyskać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Dziwne, bo mój się nie założył - też mam boinc wide drużynkę, na potrzeby wbijania do projektów, gdzie jest invite potrzebny %)
Za tym projektem z tego co wiem stoi Jack Shultz, ten od Hydrogena.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


Troll81

#6
i jak z invitkami??? Da się coś z tym zrobić?? projekt fajny i przydałoby się naczesać punktów

1) RmvBusterS.pl  525 28.53 Poland
2) AL ADIM  74 7.18 Poland

tych dwóch userów najwyraźniej dostało invit code. Podzielcie się chłopaki z nami. Naprawdę chciałbym brać w tym udział.

KrzychuP

Ciekawe, jak to AL robi. Jeśli mnie pamięć nie myli też udało mu się dostać invi-cod w innych starszych projektach (niektóre już zakończone).
Też jestem chętny jakby kto miał.

Troll81

A ja dziś dostałe :D wraz z zakazem dzielenia się :(

ale mozecie bombardować kolesia mailami
Andrey Voronkov - av(małpiszon)drugdiscoveryathome(kropa)com

mi odpisał w przeciągu 24h :D

Tomasz R. Gwiazda

ale z was napalency :)
i to przy kazdym nowym projekcie, ideowcy :P


Niekumaty Burak

Wysłałem prośbę o invitation code. Zobaczymy z jakim skutkiem.

Cytat: Thomas_waw w 08 Lipiec 2009, 10:20
ale z was napalency :)
i to przy kazdym nowym projekcie, ideowcy :P
Różnimy się bardzo i w tym siła naszego zespołu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

Jedną z największych zalet naszego zespołu jest to że bierzemy udział w różnych projektach.

Tomasz R. Gwiazda

no tak... zgadzam sie
ale to przy kazdym infie o projekcie chcecie byc pierwsi przy "złobie" :)

czasami nawet nie wiadomo czego ma projekt nawet dotyczyc :)

Troll81

Każdy kiedyś zaczynał :D

Niekumaty Burak

Invitation code (but please keep it confidential) dostałem. Podpięty.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Szopler

Wysłałem prośbę o InvCode...

X X X

A jak to się robi?  :book:

Troll81


Niekumaty Burak

Dostałem kilka próbek na Cuda. Wywaliło błąd. Na razie dałem na wstrzymanie.
(Język polski literacki górą  XD)
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

X X X

Dostałem kod do tego projektu i parę wu nakręciłem. Miałem wrażenie jakbym był w Hydrogenie. Tak samo krótkie próbki, takie samo cheatowanie czasem i ten sam problem na 91,6666% (to z 11/12). Jest trochę lepiej, bo nie wchodzi w śmierć kliniczną. Punkty lepsze od WCG, ale 3x gorsze od paru innych projektów CPU, tak na poziomie Enigmy. Projekt raczej dla fanów. Jakby ktoś bardzo chciał to odstąpię kod.

TJM

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 28 Wrzesień 2009, 14:29
Miałem wrażenie jakbym był w Hydrogenie.

Ta sama ekipa stoi za projektem %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 28 Wrzesień 2009, 14:29
Dostałem kod do tego projektu i parę wu nakręciłem. Miałem wrażenie jakbym był w Hydrogenie. Tak samo krótkie próbki, takie samo cheatowanie czasem i ten sam problem na 91,6666% (to z 11/12). Jest trochę lepiej, bo nie wchodzi w śmierć kliniczną. Punkty lepsze od WCG, ale 3x gorsze od paru innych projektów CPU, tak na poziomie Enigmy. Projekt raczej dla fanów. Jakby ktoś bardzo chciał to odstąpię kod.

ja jestem chętny na kodzik na PM


Tomasz R. Gwiazda

takie pytanie

Jak przylaczyc sie do projektu ktory nie jest obslugiwany przez Boincstats na kompie ktory jest kontrolowany przez BAM ?

KrzychuP

--> Menu "zaawansowane" w managerze
--> "przyłącz się do projektu"
--> dalej według wskazówek

Troll81

chyba w kompie dopiętym do BAM ta opcja jest nieaktywna

KrzychuP

może to zależy od wersji managera?
u mnie na 6.5.0 jest aktywna

Tomasz R. Gwiazda

ja mam 6.6.. fakt jest tam ta opcja, tylko nalezy podac link/adres do projektu z palca

PS: ktos moze ma jakis invite code do DD@h ? :)

Troll81

musisz napisać do admina projektu.

Tomasz R. Gwiazda

hmm na tak ten projekt to tego samego co Hydrogene :P wiec i problem w stylu 99,116%  tez jest.
Czekac czy cancelowac te unity ?



Troll81

mnie sie wszystkie w koncu ukonczyly :D szwankuje estymacja czasu czasami :D

Slavkoyama

A ja właśnie mam tak:
Ściągnęło się ogółem ze 100 próbek (maks. jest 50, ale na bieżąco dociągały się kolejne). Próbki liczyły się od 5 sekund do 1,5 minuty. Próbki te w zasadzie w cale nie obciążały procesora - w Menedżerze zadań było cały czas 0 w kolumnie CPU i 0 czasu procka. Próbki normalnie były zgłaszane. Po zgłoszeniu na liście zadań mam np. "Run time: 45 sekund, CPU time 5,89 sekundy". W zasadzie wszystkie próbki mają CPU time od 5,5 do 7,5 sekundy (obojętnie, czy liczyły się minutę, czy 10 sekund). Claimed credit za każdą próbkę: 0,03 sekundy.

I zastanawiam się, o co chodzi. Przecież to nie jest projekt non-CPU - projekty te chodzą sobie od pół godziny, a procesor obciążony jest na 10% zadaniami systemowymi. Trochę to bez sensu tak marnować grzałkę.

Ktoś jeszcze tak miał?

Póki co wyłączyłem pobieranie próbek - pewnie znowu będzie dłuuugi przestój, ale ja nie chcę marnować procesora na takie dziwne procesy.

Troll81

hm...... wygląda na to że coś z aplikacją jest skopane.

Troll81

w drugdiscovery uruchomiono aplikacje na CUDA i ATI :D

Mdrun ATI OPENCL
Platform    Version    Installation time
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU    0.02 (ati_opencl)    9 Nov 2010 4:59:25 UTC
MDRUN CUDA OPENCL
Platform    Version    Installation time
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU    0.02 (cuda_opencl)    9 Nov 2010 4:59:25 UTC

mdrun with cuda
Platform    Version    Installation time
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU    0.13 (cuda23)    8 Nov 2010 0:26:50 UTC
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU    0.31 (cuda)    22 Mar 2010 12:35:06 UTC
Linux running on an Intel x86-compatible CPU    1.24 (cuda)    22 Mar 2010 12:35:06 UTC
Linux running on an Intel x86-compatible CPU    1.34 (cuda23)

 :attack: :attack: :attack: :attack:  

krzyszp


mdrun with cuda
Platforma Version Zainstalowano
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU 0.13 (cuda23) 8 Nov 2010 0:26:50 UTC
Microsoft Windows (98 or later) running on an Intel x86-compatible CPU 0.31 (cuda) 22 Mar 2010 12:35:06 UTC
Linux running on an Intel x86-compatible CPU 1.24 (cuda) 22 Mar 2010 12:35:06 UTC
Linux running on an Intel x86-compatible CPU 1.34 (cuda23) 22 Mar 2010 12:35:06 UTC


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81


krzyszp

Cytat: Troll81 w 09 Listopad 2010, 15:52
ubiegłem cię :D

Fakt, ale tylko dlatego, że musiałem wpis zmienić :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

ogromny szacun!!!  :parrrty: :respect:

Ostatnio nie mogę trafić sobie palcem do tyłka - tyle mam roboty...

Troll81

CUDA to oni mieli wcześniej (22 marzec ) :D od dziś jest opencl czyli ATI :D