Projekty które potrzebują invit code

Zaczęty przez Troll81, 08 Maj 2009, 16:21

Troll81

Niektóre z projektów potrzebują invit code. A niektórzy z nas chcieliby w takich projektach uczestniczyć. Proponuję więc w tym wątku wpisywać takie projekty oraz chętnych do udziału w nich. Tak byśmy mogli w tychże projektach brać czynny udział.

Szopler

http://boinc.drugdiscoveryathome.com

Chętnie się podłączę!

Niekumaty Burak

Zgłaszam akces do wszystkich tego typu projektów.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

możemy prewencyjnie występować o invit code :D la każdego projektu który go wymaga

SzaMoT🍀

Witam!
Jestem nowym liczydłowym, chciałbym przyłączyć do Dyna Ping. :attack:
Wszystkie projekty, które liczę podpinam przez Bam, niestety Dyna Ping tam nie widnieje.
Prosiłbym o wsparcie - z tego co się zdążyłem zapoznać potrzebny jest "invite code" (zaproszenie).

Tomasz R. Gwiazda

witam kolego

Pytanie, po co chcesz uczestniczyc w zupelnie bezwartosciowym projekcie? zamiast przysluzyc sie jakiemus naukowemu?

Troll81

Do DynaPing potrzebne jest zaproszenie

Pisz do Williego Z BoincStats :D mi Invite code przysłał na drugi dzień :D a fajny projekt bo punktuje bez obciążenia proca

SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 05 Luty 2010, 22:22
Pytanie, po co chcesz uczestniczyc w zupelnie bezwartosciowym projekcie? zamiast przysluzyc sie jakiemus naukowemu?

Odpowiadając na twoje pytanie - projekty  stricto naukowe liczę, zajmują one 99% mocy, którą posiadam i tak natknąłem się na wiki - projekty (nonCPU) i stąd te zainteresowanie.

Napisałem na forum BoincStats, chyba będzie lipa (4 users z Polski), jak nie prześle zaproszenia to chyba pozostanie mi lokalizacje zmienić XD
Może ktoś ma chody, w ramach prewencji wstąpić? :attack:

Troll81

#8
A pisałeś do williego??
http://pl.boincstats.com/bam/view_profile.php?userid=1

SzaMoT🍀

Cytat: Troll81 w 06 Luty 2010, 19:46
A pisałeś do williego??

Pisałem w tym wątku - http://pl.boincstats.com/forum/forum_thread.php?id=5166

Troll81

Napisałeś dopiero 4 godziny temu :D Willy też ma sobote i może nie przeczytał jeszcze tego posta :D daj mu ze dwa dni..... albo pisz na PM. możliwe że maile odbiera częściej niż czyta forum....


Troll81


Peciak

Cytat: Troll81 w 07 Luty 2010, 10:21
Staram sie o InviteCode tam :D
Objasnij niekumatego co to jest Invite code i do czego sluzy ?

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

emik

do niektórych projektów, które są dopiero w fazie testowej nie można się oficjalnie zapisać, gdyż trzeba dostać zaproszenie od ich twórców


Troll81

Podczas próby rejestracji zostaniesz poproszony o Invite code. Jak go wpiszesz to się zarejestrujesz :D

Vega

Chciałabym się przyłączyć do BRaTS@Home, ale nie wiem, jak napisać prośbę o Invite code  :shame: Podpowie mi ktoś?

Troll81

Nie Ty jedna.... ja już od pół roku molestuję o invit code.....

AL

Cytat: Troll81 w 14 Luty 2010, 18:37
Nie Ty jedna.... ja już od pół roku molestuję o invit code.....

Jeśli chodzi o BRaTS@Home to jest już chyba całkowicie nie aktywny, a ostatnią Wu z niego dostałem chyba jeszcze w 2008 roku (zresztą również całkiem z nienacka po kilku miesięcznej przerwie).
Natomiast sam ciągle szukam invita do DynaPing. Ciężka sprawa z nim, bo Willy odmawia współpracy...

Troll81

MOżna się podpinac od weak acc key :D


AL

Cytat: Troll81 w 12 Lipiec 2010, 09:31
MOżna się podpinac od weak acc key :D



No tak, ale to pod Twoje konto, a mi zależy na własnym (dla idei!).

Troll81


Puma

Proponowałbym używanie www.translate.pl  8)

migawron

odkopuję stary temat, ale jakoś ostatnio przy okazji dyskusji na temat ramu obiła mi się o uszy nazwa neurona@home, postanowiłem się zarejestrować a tu zonk, invite code... Skąd można to wytrzasnąć?



Troll81

ktos niedawno podawał. Ale neurona wpieprza sporo ramu.

mimeq

ostatnio srednio 2GB/rdzen a z braku WU projektu ktory sobie liczylem (SAT@home) pobieralo po 2WU na C2D z 4GB RAMu:

http://falua.cesfelipesegundo.com/Neurona/results.php?hostid=1628


migawron

już mam, pobiera, liczy, zużywa nieco ponad 2 GB/WU



krzyszp

Poproszę invitkę, 12GB ramu się nudzi ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kotfryc

Czemu nie mogę dołączyć do zespołu ?  :wacko:

Troll81


kotfryc

o już mogę ... nie miałem linka... może strona się źle przeładowała ...  :wacko: