Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Sergeant

Zaczęty przez Sergeant, 26 Maj 2009, 20:57

Sergeant

100k w WCG, to dzięki pm. Ponieważ mało zostało do zmiany kolorów ikonek, to jeszcze teraz policzę trochę projekt.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

Gratuluję, zwłaszcza, że w WCG nabija się punkty powolutku  :p_arr:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


Sergeant

10M w PrimeGrid.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Cyfron

toż to chyba też odznaka się za to należy :)

Sergeant

WCG Zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni, nastąpiła zmiana kolorów banerków.

Teraz trzeba podgonić inne projekty. Na razie do 50k.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

 :arrr: :parrrty:

Troll81


Sergeant

5M przekroczone w DistrRTgen. U mnie najlepiej punktujący projekt GPU.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AL

Gratulacje i potwierdzam, sam zbliżam się tam do 10M.

Tomasz R. Gwiazda

gratki :)
ja za 3 dni przelaczam NV na Distrgen

Sergeant

50k yoyo, a dokładniej Muon.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

100k Muon, no i zmiana obrazka.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81



Sergeant

No wreszcie mam wianuszek w Radioactive. :p_arr:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AL


Troll81


Sergeant

Rzutem na taśmę wskoczyłem na 14 miejsce w PM. :-[
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


Sergeant

Dziś zauważyłem, że mam jakąś odznakę w Pirates. To przyznane jest na stałe?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AL

Chodzi Ci o "Pirates@Home gold dubloons"? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale dostawało się je chyba za UOTD na stronie projektu. Można zgromadzić maksymalnie 3 takie złote odznaki - no przynajmniej nie widziałem u nikogo więcej.
Moje pytanie skąd masz takie duże powiększenie tej odznaki - ja w profilu mam tylko takie malutkie.
Są jeszcze srebrne odznaki "Pirates@Home reCAPTCHA credit" - ale tych można mieć od groma bawiąc się w przepisywanie reCaptcha:
http://pirates.spy-hill.net/mechanical_turk.php

Troll81

ja w pirates byłem 3 razy UotD i mam 3 dublony :D

Sergeant

Skopiowałem do profilu link tego dublona i pojawił mi się taki duży.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dołączyłem się do projektów: La Red de Atrapa Sismos i QCN Continual. Zobaczymy czy pojawią się w statystykach, bo punkty pojawiły mi się (przynajmniej z tego pierwszego). Nie wymagają cpu więc można liczyć.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Zauważyłem dziś na koncie w GPUGRID dwie nowe odznaki do kolekcji.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

No to i ja należę do elitarnego klubu radioaktywnych. Przekroczone 10k pkt. i nowa odznaka.

Czy jest gdzieś zapisane jakie przedziały punktowe przypisane są poszczególnym odznakom w radioactive?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


AL

Cytat: sergeant w 27 Styczeń 2012, 23:30
No to i ja należę do elitarnego klubu radioaktywnych. Przekroczone 10k pkt. i nowa odznaka.

Czy jest gdzieś zapisane jakie przedziały punktowe przypisane są poszczególnym odznakom w radioactive?

:parrrty:
http://www.boincatpoland.org/wiki/Odznaka

Sergeant

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

4x50k (CAS, Constellation, EDGeS, QMC).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AL

Strzelasz seriami jak z karabinu!  :parrrty:

Troll81


Sergeant

10M - DistrRTgen.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

 :parrrty:

Sergeant

100k - Albert.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl