Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Sergeant

Zaczęty przez Sergeant, 26 Maj 2009, 20:57

Sergeant

Mogłem się domyślić, że chodzi o grafikę droższą od mojego całego kompa. ;D Trudno, będę liczyć tym co mam. :wth: Też trochę punktów nakoszę. :attack:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

25mln. w PrimeGrid zdobyte.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Nie poddawaj się.  :whip:

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

1M w Asteroids i 30M w Collatz osiągnięte.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

4ys


tito


andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

Sergeant

30M w PrimeGrid też osiągnięte.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito


4ys


necavi

 :parrrty:

andy101fah

 :parrrty:

Sergeant

250000 w Radioactive@Home zaliczone.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Proszę, trzymaj:
:parrrty:


Sergeant

Staram się tito. Cztery czujki mierzą promieniowanie, z piątą jest coś nie tak. Musz rozkręcić i zobaczyć.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

50M w Collatz zdobyte.

Nastąpiło mocne przyspieszenie mojego liczenia. W związku z możliwością dofinansowania komputera do nauczania zdalnego postanowione zostało w domu, że trzeba zakupić lepszy komputer stacjonarny. Nie ukrywam, że przy zakupie mocno brałem pod uwagę liczenie. Stąd porządniejszy procek (i5 10-th) i porządna grafa (GeForce GTX 1650).

Trzeba też będzie zmienić wizytówkę, bo sporo się zmieniło od ostatniej poprawki w 2012 roku w moim parku maszynowym.

Może jeszcze zaprzęgnę do liczenia Quada z GeForce GTS 450. Tylko mam problem. Wiecie może dlaczego nie chce w nim dołączyć żadnych projektów (poza Radioactive i WUProp)? Przy próbie dołączenia wyświetla mi w Powiadomianiach komunikat: "BOINC can't access internet - check network connection or proxy configuration".
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

 :parrrty:
1650 pokazuje co umie w Collatz i WW-Sun

Firewall?

Sergeant

W Collatz liczy jak burza. Zresztą na GTX 550 Ti też to jest najbardziej punktodajny projekt.

Ale tylko w tym kompie Firewall przeszkadza? W innych komputerach nie miałem tego problemu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Collatz.

1060vs1650super to przyrost 2 krotny. Z czystej mocy to nie wynika, tylko z half precision. To samo w WW-sun
1080ti vs 1650 super zaś RAC ten sam.
Firewall - spróbuj - to pierwsze co mi przyszło do głowy.

Sergeant

A gdzie w kompie uderzyć w Firewall, żeby przestawić ustawienia?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

A masz jakiś dodatkowy, czy tylko defendera Windowsowskiego?

Sergeant

To Windoza 7 z Kasperskim.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

To w Kasperskim jest gdzieś ukryta opcja "dodaj do wjątków". Podaj tam cały katalog BOINC. może to pomoże.

Sergeant

500000 w LHC zaliczone.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl


Sergeant

#307
50M w PrimeGrid zaliczone  (próbka Do You Feel Lucky? dorzuciła ponad 950 tys. pkt., liczona ponad 3 dni i 9h).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

 :parrrty:
Dobrze jest widzieć zaangażowanie.

Sergeant

#309
Szkoda, żeby mocarny sprzęt( w porównaniu do poprzedników) się marnował.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

2,5M w Einsteinie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

 :parrrty: :parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

Sergeant

100M w Collatz zaliczone.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

500k w Cosmology osiągnięte.

500M w generalce też osiągnięte.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Pięknie  :parrrty:

chr80♂°🛰�

 :parrrty:
Cytat: tito w 06 Sierpień 2021, 12:52
Pięknie  :parrrty:
Również dołączam do gratulacji.  ;D
:parrrty:

Sergeant

Dzięki. Trzeba wykorzystać do liczenia dość niezły sprzęt.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Milionik w LHC.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

tito

Ładnie.   :parrrty:
Ale wpadaj na forum częściej.