Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

pomocy-aktywacja starego konta

Zaczęty przez papudrak, 30 Styczeń 2006, 20:04

papudrak

od kilku dni probuje aktywowac stare konto, ktore mam od ponad 3 lat i nie dostaje od serwera zadnego kodu do wpisania ... moze cos zle robie? bardzo prosze o pomoc,
pozdrawiam

Mchl

Może zmienił Ci się w międzyczasie adres email?

Jeżeli gdzieś na dysku masz jeszcze katalog ze starym seti, to tutaj znajdziesz instrukcję, jak odzyskać swoje dane.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

papudrak

nie zmienil mi sie adres @, konto caly czas dziala - pierwsze, co zrobilam, to sprawdzilam. Niestety na podanej przez Ciebie stronie za nic nie potrafie znalezc informacji, jak odzyskac dane ze starego seti:( ale dziekuje za pomoc

Mchl

Sprawdź jeszcze, czy filtr antyspamowy nie odrzuca Ci wiadomości.

To co możesz jeszcze zrobić, to założyć całkiem nowe konto w SETI BOINC, a następnie spróbować podłączyć do niego konto z Classic przy pomocy //tego%20formularza (3 ostatnie pola do wypełnienia)

Natomiast swoje dane (email i hasło) znajdziesz w pliku user_info.sah, który możesz otworzyć w notatniku a następnie całą jego zawartośc wklej do formularza na tej stronie

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Cytat: "Mchl"//tego%20formularza (3 ostatnie pola do wypełnienia)


chyba link nie bangla.... :?

Mchl

:oops:


http://setiathome.berkeley.edu/sah_email_form.php

Teraz bangla?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

papudrak

:roll: aaa, to teraz jakby kumam bardziej, bo poprzedni link to jakos nie bardzo wiedzialam o co chodzi i juz wolalam sie nie odzywac;)
dzieki bardzo za pomoc

PS. antyspam nie odrzuca, jakos jakby serwer wcale mi tego @ z kodem nie wysylal, oszust

Mchl

Tu się trzeba odzywać jeśli jakieś wątpliwości są ;)
Po to zakładałem to forum 8)

Spróbuj założyć nowe konto na inny adres, a potem połączyć je tym formularzem ze starym.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

No to przecież mówiłem że nie banglał.. 8)

Mchl

:?: Masz zamiar wprowadzić 'banglanie' do słownika BOINCowego?

Wyobraż sobie taki komunikat: 'Scheduler nie bangla' :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

a co myślisz o tym: ...próbka CPDN bangla nadal i śle strużki.....

hehehe :lol:


może załóżmy gdzieś słownik nowych pojęć BOINC'owych  :?:  :D