Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

Pigu

Cytat: Jan Stenzel w 22 Marzec 2010, 16:46
A może dane na stronie Pigu są brane z początu miesiąca?

Jest jak mówisz - pomiar pierwszego lipca - tabela opisana jako lipiec itp

Sergeant

Uaktualnienie marcowe opublikowane. Komentować.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Niekumaty Burak

Nie bardzo jest co. Niewielki wzrost racu Zachodniopomorskiego i to wszystko.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Skret

Cytat: sergeant
Nie zanotowano awansów ani spadków. Sytuacja się stabilizuje?


Jaka stabilizacja ? ... zerknij na RAC lubuskiego ;) Co najmniej 4 województwa do łyknięcia - pierwsze dwa w przyszłym miesiącu ... robią po 2 miliony miesięcznie my pyknelismy 8 wiec to kwestia czasu :)

Sergeant

W porównaniu do lutego nie zaszły żadne zmiany. Ale masz rację, patrząc na rac można co nieco wywnioskować. Zobaczymy za miesiąc, czy twoje prognozy się sprawdzą, bo rzeczywiście lubuskie rac ma w tej części tabeli świetne.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

A dolnośląskie kwiczy.... no cóż pozostaje iść się wspólnie z obrońcami festung breslau upić :D

Sergeant

Dane za kwiecień wprowadzone. Komentować. :attack: :wth:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Dolnośląskie  :attack: sprężać się  :attack:

AiDec

Malopolska idzie po wicelidera! ;)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

Nie jest źle.
sergeant, dałoby radę zrobić statystykę województw w wyścigach na podstawie rankingu RADa i twoich danych o liczydłowych w województwach? Tak z ciekawości ;D
No good deed goes unpunished.

irukard

Wystarczyło dwie bańki od siebie dorzucić i od razu podlaskie oczko w górę. ;D

Sergeant

No wiesz irukard, staramy się. A zobacz jaki piękny rac mamy. Przy takiej tendencji za miesiąc możemy znowu awansować. ;D

apohawk: Można by wyłapać liczydłowych, ale to następna masa pracy. :deadman: A poza tym nie wszyscy startują w projektach miesiąca. Było by to dość zmienne. A tak mam ustaloną listę i tylko spisuję po dwie dane.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

rzyrant

Świętokrzyskie ma nowego liczydłowego! Kamilos9117 !! Na razie powolutku ale się rozkręci mój pobratyniec :) Jeszcze osiągniemy 1. miejsce w kraju :)

Niekumaty Burak

Zachodniopomorskie - pozycja bez zmian  ;), doszło trzech liczydłowych  :attack:  :parrrty:, niewielki wzrost racu  :).
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

apohawk

Cytat: sergeant w 30 Kwiecień 2010, 21:28
apohawk: Można by wyłapać liczydłowych, ale to następna masa pracy. :deadman: A poza tym nie wszyscy startują w projektach miesiąca. Było by to dość zmienne. A tak mam ustaloną listę i tylko spisuję po dwie dane.
No właśnie o to chodzi, że masz gotową listę liczydłowych w województwach, a ja chcę to mapowanie nanieść na tabelę RADa. Chociaż takie zestawienie dla Projektów Miesiąca też mogłoby być ciekawe.
No good deed goes unpunished.

Kamilos9117

@rzyrant spokojnie :P
Miło mi liczyc dla tego zespolu :D a szkoda ze świetokrzyskie ma tylko 11 liczydłowych :P

Sergeant

Spokojnie chłopie, opolskie i lubuskie mają po 7 liczydłowych.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

apohawk: Podaj namiary do siebie, to prześlę ci listę. Ale za licencję musisz zabulić. XP Parę punktów przeliczysz mi do któregoś projektu i licencja jest twoja na wieczyste użytkowanie (tzn. na 99 lat).  XD
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

Muszę znać szczegóły licencji, :book: np. czy zabrania podzielenia się wynikami na forum, itp., zanim zaczniemy rozmowę o punktach  XD
No good deed goes unpunished.

irukard

sergeant: nie wykluczone, że RAC jeszcze skoczy.

Zauważyłem, że przy BOINC'u nie robi wielkiego znaczenia czy karta graficzna jest wpięta w PCI-E x16 czy x4. Wydajność jest porównywalna (przynajmniej w Collatz'ie). Kombinuje jak zrobić zewnętrzną obudowę na 4 karty PCI-E, korzystając z port expanderów używanych przy serwerowych kontrolerach RAID. Jak się uda to spróbuje zrobić minifarmę GPU. Ciekawe czy uda się odpalić 12-16 leciwych GPU ATI naraz. A mam akurat 4U miejsca w racku na taki eksperyment. Żeby całkowicie nie offtopować powiem - Podlaskie górą :P

Sergeant

Dobrze, dobrze kresowiaku. Ja też planuję wstawić do jednego sprzętu Radeona na AGP (Milkyway), a do drugiego Geforce na PCI-E (SETI i Einstein).

apohawk: Jeszcze chcesz się podzielić? :wth: No to cię będzie sporo więcej kosztować, po parę punktów do paru projektów. ;D Ale myślę, że się dogadamy.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

Znaczy się ja rozważałem podzielić się zestawieniem województw, a nie upubliczniać Twoją pracę.
No good deed goes unpunished.

Sergeant

Dobra, podaj namiary na pm.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

Cytat: irukard w 01 Maj 2010, 21:07
Zauważyłem, że przy BOINC'u nie robi wielkiego znaczenia czy karta graficzna jest wpięta w PCI-E x16 czy x4.

Nawet wydajnosc x1 wystarczy - wbrew pozorom ilosc przesylanych danych nie jest duza. Szybkie przeslanie danych, a pozniej obrobka na grafie i odeslanie danych - PCIe nie jest gardlem (to nie jest gra na szczescie :) ).


Cytat: irukard w 01 Maj 2010, 21:07
Ciekawe czy uda się odpalić 12-16 leciwych GPU ATI naraz.

Niestety nie - sterowniki nie dadza rady. Po pierwsze sterowniki sie sypia bo sa niedopracowane, po drugie nawet opcja CrossfireX w sterach 10.4 jest latana jak moje stare skarpety :P. A po trzecie jesli wkladasz dwie grafy do kompa to odpalasz Crossfire, jesli wkladasz cztery grafy to odpalasz CrossfireX, a co odpalisz na 8 albo 12 albo 16 grafach - producent nie przewidzial takiej opcji. Malo tego - zaden BIOS w zadnej mobo nie jest do tego przystosowany, juz odpalenie osmiu graf wymaga modyfikacji BIOSu. Niestety, cztery grafy (jednordzeniowe) lub dwie (dwurdzeniowe) to max w obecnych czasach jesli chcesz miec stabilny OS.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

HolyCrom

Apeluje o dadanie mnie do rankingu, już nie pierwszy raz, a ciągle nie jestem uwzględniany ;P

apohawk

#226
Na podstawie bazy sergeanta (dzięki! :respect:), statystyki RADA i moich rdzewiejących umiejętności aplikowania jednego do drugiego
Pewnie jest parę nieścisłości, ale to poglądowo ma być ;)

Ranking Województw w Grand Prix 2009 (Projekt Miesiąca)


województwoliczba liczydłowychpunkty
mazowieckie165386
wielkopolskie114563
dolnośląskie112859
opolskie41686
kujawsko-pomorskie61223
małopolskie71197
śląskie91183
zachodniopomorskie41147
świętokrzyskie31047
warmińsko-mazurskie2671
podkarpackie3548
łódzkie2541
lubuskie1216
podlaskie182
niezrzeszeni11019538


Ranking Województw w Grand Prix 2010 (Projekt Miesiąca)


województwoliczba liczydłowychpunkty
mazowieckie81878
wielkopolskie71591
dolnośląskie6840
świętokrzyskie4770
małopolskie4635
zachodniopomorskie3480
kujawsko-pomorskie2406
podkarpackie1381
łódzkie2312
śląskie3294
lubuskie1294
opolskie2279
niezrzeszeni142145


EDIT
dorzuciłem 2009
EDIT2
poprawki
No good deed goes unpunished.

apohawk

#227
I ranking województw w wyścigach PG na podstawie statystyki RADA po dwóch wyścigach


województwoliczba liczydłowychpunkty
mazowieckie11462
dolnośląskie9302
wielkopolskie7233
kujawsko-pomorskie5205
świętokrzyskie2128
opolskie285
małopolskie283
śląskie482
pomorskie277
zachodniopomorskie468
warmińsko-mazurskie138
łódzkie331
lubuskie130
lubelskie19
niezrzeszeni33720

EDIT
poprawka
No good deed goes unpunished.

Sergeant

Może te statystyki umieścić w odpowiednich tematach. W końcu jakby się to łączy.

HolyCrom: Dane zaliczone. Jeżeli pisałeś już o tym, to sorki, że nie zrobiłem tego wcześniej.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

Hmm, być może ranking województw w projekcie miesiąca miałoby sens umieszczać w wątku z wynikami rankingu województw. Ale to tylko jeśli będzie zgoda na to i zainteresowanie kamratów.
Te zestawienia robiłem z ciekawości, żeby zobaczyć jak sobie dolnośląskie radzi  XD
No good deed goes unpunished.

Pigu

@sergeant: staty na stronie statystyk teamu zaktualizowane (w związku z majówką pojawiły się dopiero dzisiaj)

@apohawk: może również byłbyś zainteresowany publikowaniem wyników twej tabelkowej pracy na stronach statów?

stronka: www.pigu.pl (uzupełnię ją o kilka dodatkowych statystyk i podlinkujemy z głównej)

apohawk

Pigu, zastosuj wzorzec projektowy Copy'ego Paste'a. Mogę później zrobić zestawienia każdego miesiąca z osobna zamiast generalki, ale w generalce chyba to lepiej wygląda, bo mało ludzi się łapie w bazie, a w generalce załapie się więcej.
No good deed goes unpunished.

Pigu

ok - zatem jak tylko dopnę sprawę formatowania, wzbogacę staty o kolejne tabelki

Sergeant

Aż przyjemnie popatrzeć, jak podlaskie malutkimi kroczkami pnie się w górę. Jeżeli urzymamy taki rac, to jeszcze kilka miejsc jest w naszym zasięgu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

apohawk

Ranking województw w wyścigach PG na podstawie statystyki RADA po trzech wyścigach


województwoliczba liczydłowychpunkty
mazowieckie12599
dolnośląskie9493
wielkopolskie9444
kujawsko-pomorskie6274
świętokrzyskie2189
zachodniopomorskie4148
małopolskie3146
opolskie2143
śląskie4142
pomorskie2136
łódzkie364
lubuskie151
warmińsko-mazurskie138
podkarpackie130
lubelskie19
niezrzeszeni39922
No good deed goes unpunished.

apohawk

Ranking województw w Grand Prix 2010 (Projekt Miesiąca) po 5 miesiącach.


województwoliczba liczydłowychpunkty
mazowieckie92528
wielkopolskie82028
dolnośląskie71301
świętokrzyskie4968
małopolskie4838
lubuskie2735
zachodniopomorskie3545
kujawsko-pomorskie2501
podkarpackie1478
śląskie4477
łódzkie2347
opolskie2331
pomorskie3212
podlaskie1160
niezrzeszeni233106
No good deed goes unpunished.

Sergeant

Nowe dane opublikowane. Komentować.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Okręt Breslau słabo przędzie..... wstyyyyyyyd

emik

brak Oxy jest w tym momencie zauważalny


Troll81

Ogólnie to mało liczydłowych..... jakby doszło jeszcze z 5  to byłoby super.