Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

maticheck

 :ahoy: proszę o dopisanie do woj. Śląskiego
staty http://boincstats.com/en/stats/-1/user/detail/689125/projectList :arrr:
Po malutku do celu....

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dane za maj wstawione, komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

krzyszp

Ostatnimi dniami odpaliłem trochę mocy, więc w przyszłym miesiącu zapowiada się możliwy awans lubuskiego :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PDH

Liczydłowych przybywa a RAC spada z miesiąca na miesiąc  :o

Troll81

wakacje :( plus upały, plus urlopy....

philozoph

#766
Cytat: krzyszp w 02 Czerwiec 2013, 10:36
Ostatnimi dniami odpaliłem trochę mocy, więc w przyszłym miesiącu zapowiada się możliwy awans lubuskiego :)
Ambitny plan :) pomogiemy :)
Cytat: mystique w 03 Czerwiec 2013, 09:52
Liczydłowych przybywa a RAC spada z miesiąca na miesiąc  :o
Cos w tym jest. Przez jakis czas po zmianie sprzetu wyciagalem 20-30k dziennie. Teraz 5-7k to dobry wynik, a wszystko na 100% mocy calkuje.

maticheck

ciekawe jak tam statystyki za czerwiec :)
Po malutku do celu....

Sergeant

Dane za lipiec wstawione, komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Dolnośląskie niedługo powinno awansować.... przydałoby się wsparcie solidniejszym liczydełkiem.......

maticheck

Cytat: sergeant w 31 Lipiec 2013, 09:41
Dane za lipiec wstawione, komentujcie.
to na 100% są staty za lipiec? jeśli tak to czemu czerwcowych nie ma? :dunno:
Po malutku do celu....

aborek

Cytat: sergeant w 31 Lipiec 2013, 09:41
Dane za lipiec wstawione, komentujcie.
To lipiec już się skończył??? :o

gregre

Cytat: Troll81 w 31 Lipiec 2013, 10:29
Dolnośląskie niedługo powinno awansować.... przydałoby się wsparcie solidniejszym liczydełkiem.......

tymczasem, pół roku minęło, przyszło wyrównanie za prąd  :fright:

Troll81


d_worms

#774
 :ahoy: prosze podlaczyc mnie pod malopolska  :arrr:
dzieki
d_worms http://boincstats.com/en/stats/-1/user/detail/ce442dcc5f1f33fc84713e5770cec024/

necavi

 :ahoy: proszę o dopisanie do woj. Śląskiego

maticheck

Cytat: necavi w 10 Sierpień 2013, 15:42
:ahoy: proszę o dopisanie do woj. Śląskiego

pięknie :) może w końcu coś podskoczymy jako Hanysy :D
Po malutku do celu....

necavi

Cytat: maticheck

pięknie :) może w końcu coś podskoczymy

Warto by było pomieszać w statach, bo stabilne 6 miejsce to chyba nie to czego pragniemy :attack:

Cytatjako Hanysy :D
Jako mieszkaniec Śląska, Zagłębia a obecnie Podbeskidzia już powoli się gubię w tych lokalnych patriotyzmach XD

maticheck

ktoś wie dlaczego nie ma zestawienia na sierpień? bo już wrzesień się kończy...
Po malutku do celu....

Troll81

bo osoba odpowiedzialna za statystyki nie robi tego na etat tylko w czasie wolnym. Więc jak będzie miała czas wolny to zrobi :D

Sergeant

No właśnie. koniec sierpnia i wrzesień to taki zapi... w szkole z papierami, że nie mogę się jeszcze pozbierać.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Wrześniowe uaktualnienie wstawione, komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

eclipse99

Liczę dla Świętokrzyskiego a mój aktualny RAC w boincstats  jest wyższy niż całego województwa w rankingu, skąd bierzesz wartości do tabeli?

SzaMoT🍀

W rankingu województw (wielkopolska) widnieje pod starym nickiem (momi_76), proszę o aktualizację, obecny nick to Tomasz Kaczmarek CPID : 984a5e134c53dac4f6ca452996ca9972
:)

maticheck

ale kiszka śląskie dalej na szóstej pozycji.... do roboty ślązaki  :whip: :whip: :whip: :whip:
Po malutku do celu....

d_worms

#785

Troll81

Dlaczego Dolnośląskiemu tak RAC poleciał w dół? w ogóle tabela dosyć mocno namieszała.....

d_worms

#787

krzyszp

Ale żeby 2 razy jednego dnia? ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

d_worms

U mnie juz nastepny dzien od ponad 9 godzin

d_worms


Troll81

Napisz moze PW do sergeanta....

d_worms

Co miesiac jeden wysylam wiec teraz codziennie bede tutaj pisal aż do skutku  :whistle:



Sergeant

Spoko d_worms, twoje punkty są zaliczane do małopolskiego, tylko, że nie dałem cię na liście publikowanych. Już uzupełnione. Przy następnej aktualizacji będziesz już widniał na liście.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

necavi

Cytat: sergeant w 09 Październik 2013, 17:50
Spoko d_worms, twoje punkty są zaliczane do małopolskiego[..]

A czy i ja podobnie zostałem zaliczony ::)

eclipse99

To i ja się przypomnę z pytaniem:

Cytat: eclipse99 w 01 Październik 2013, 20:48
Liczę dla Świętokrzyskiego a mój aktualny RAC w boincstats  jest wyższy niż całego województwa w rankingu, skąd bierzesz wartości do tabeli?

d_worms

Dziękuję ślicznie  :p_arr: :respect:

Sergeant

eclipse99 jak zliczałem punkty, twój rac wynosił 940568 pkt., więc wszystko się zgadza. Nie moja wina, że co dzień twój rac podnosi się. :)
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl