Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

apohawk

Myślę od jakiegoś czasu dokupić kolejną 6950 gigabyte'a, ale zniknęły z ofert a na allegro są teraz droższe (nawet używane), niż gdy kupowałem swoją 6950. Na razie nie ma za bardzo, co kupować, a 79xx nie kupię.
No good deed goes unpunished.

Troll81

Wygląda na to że Tobas dołożył do pieca.... albo sie komus statsy scaliły..... :D

ryczypior

A ja bym prosił o dopisanie do kuj-pom :)

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

adams

Nie znalazłem siebie, więc można mnie dodać, choć niczego to nie zmieni (śląskie)
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=2344835


mimeq

Grosik do grosika  :attack:


Sergeant

Nie ma sprawy adams, ale dołącz do naszego zespołu. Obecnie liczysz bez drużyny.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

mackal

To i ja poproszę o dodanie do małopolski ;)

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Teech

#569
Nie czuję się hanysem ale do śląskiego proszę
   
http://www.lasy.gov.pl/bielik

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Dane za kwiecień wstawione. Komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

armar

Małopolskie spadło na trzecie?
To chyba jakiś błąd!  ;)

Sergeant

Niestety nie. Grzegorz znów liczy w naszym zespole, a on dużo może.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Kret_polny

"Dużo" to mało powiedziane.  XD

Troll81

Festung Breslau rzondzi :D

amax

mnie prosze dodać do mazowieckiego

Sergeant

Już załatwione.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Radegast

A to ja poproszę do Pomorskiego skoro juz tak odświeżamy wątek. Niech podskoczą statystyki!  :attack:

Sergeant

Też już załatwione.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Morys0856

To przy okazji i ja poproszę do Mazowieckiego bo się nie widzę :)

Radegast

Cytat: sergeant w 30 Maj 2012, 19:39
Też już załatwione.
Cytat: Morys0856 w 31 Maj 2012, 09:12
To przy okazji i ja poproszę do Mazowieckiego bo się nie widzę :)
Właściwie to ja się też jakoś nie widzę... ale może źle patrze...  :wacko:

Sergeant

Nie widzisz siebie jeszcze, bo zaliczyłem cię w maju. Przy nowym notowaniu będziesz już ujęty na liście.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Radegast

Aha, rozumiem, dziękuję, przepraszam za zamieszanie  :-[

Sergeant

Dane za maj wstawione. Komentujcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Cyfron

co tak małopolska słabo z RACiem?!

Krzysiak

Pomorskie przeskoczyło na 5 miejsce  :parrrty:
Z tego 40 milionów  MOJE  ;D


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Sergeant

Twojego jest ponad 240mln. :respect:

Niestety podlaskie spadło, nad tym ubolewam. :dunno: A wszystko przez lubelskie, jeden człowiek nagle wyskoczył (jak gumka z majtek) z rac prawie 1,6mln i załatwił wszystkich na czysto. >:(
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Krzysiak

Cytat: sergeant w 02 Czerwiec 2012, 17:11
Twojego jest ponad 240mln. :respect:

Chodziło mi tylko o sam miesiąc maj  :) i awans  na 5 miejsce


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

zablociak

CytatA wszystko przez lubelskie, jeden człowiek nagle wyskoczył (jak gumka z majtek)
Tylko nie z majtek.
.
.
.
.
.
To były kalesony, pff :attack:

Forum śledzę; podoba mi się atmosfera, którą stworzyliście.

RAC się wziął głównie z Distrrtgen i w miarę bezproblemowej aplikacji na HD 7970. To chyba jedyny projekt (poza Donate), gdzie ta karta błyszczy.
To Err Is Human, to Arr Is Pirate!

Radegast

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 02 Czerwiec 2012, 16:41
Pomorskie przeskoczyło na 5 miejsce  :parrrty:
O to fajnie  :p_arr: czuję się za to niejako współodpowiedzialny  :attack:

Sergeant

Każdy powinien czuć się współodpowiedzialny za swoje województwo, przecież każdy dodaje swoje punkty (jedni więcej inni mniej, ale każdy dodaje).
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

legis

dało by się jakaś tabelkę zrobić jak to wygląda na przestrzeni roku ?

Troll81


baniuk

To mnie na przyszłość proszę dopisać do zachodniopomorskiego - bo coś słabiutko stoi. Ostatnio przetransferowałem się do Was z teamu PCLab, przy okazji zmieniając sobie nicka (pb-->baniuk). Mam nadzieję że żadne punkty po drodze się nie zgubiły:)

Troll81

 :parrrty: witamy na naszej wesołej łajbie :d

Grzegorz R. Granowski

Witam,

Nie wiem czy jestem wpisany, dolnośląskie oczywiście  ;D

GG

migawron

Cytat: sergeant w 01 Maj 2012, 19:34
Niestety nie. Grzegorz znów liczy w naszym zespole, a on dużo może.

jesteś, już nawet zatrzęsło rankingiem z tego powodu :D


edit trochę wyrwany z kontekstu cytat, chodziło o to że jakieś województwo było za nisko :-)



Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Morys0856

Wkleiłem się na mapkę, dopiszecie mnie do mazowieckiego?