Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

Sergeant

Zmieniło się tylko nazwanie, bo link do statystyk w Boinc jest cały czas ten sam.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

OxyOne

Cytat: sergeant w 27 Czerwiec 2009, 22:23
Zmieniło się tylko nazwanie, bo link do statystyk w Boinc jest cały czas ten sam.
Cos ci sie przewidziało... ;D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Sergeant

Nic się nie przewidziało. Mam link skopiowany do Excela, wywołując go przechodzę teraz do statystyk OxyOne, choć poprzednio wchodziłem na statystyki NetMonitoring.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

#43
ja mam drugie nieaktywne konto

http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=69370e8cd5baae12f9531ffe0cec4f98 pozostałe po przejęciu konta od innego liczydłowego

sesef

Trzeba wam tam we Wrocławiu prąd na wakacje odłączyć albo ściągnąć do wawy ze 2-3 szafy, bo będzie nie dobrze.

AiDec

Swietna robota sergeant :). Naprawde doceniam! A pomysl z dodaniem RAC`u doskonaly.


Cytat: sergeant w 01 Lipiec 2009, 12:05
Jak widać zmieniło się województwo na drugim miejscu. Niestety przez te poprawki moje województwo jest teraz na ostatnim miejscu, no ale trudno.

Ale za to RAC macie swietny, wiec na pewno nie pozostaniecie ostatni na dluzszy czas :). A moze dzieki Twojej pracy pojedziesz po ambicji chlopakom z okolicy i zgarniesz wiecej liczydlowych ze swojego wojewodztwa :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sergeant

#46
Jeżeli chodzi o dolnośląskie, to OxyOne daje największy RAC w Boinc@Poland, więc jest szansa, że nie za długo zmieni się województwo na czele.

Jeżeli zaś chodzi o moje wojewóztwo, to masz rację AiDec. Robiąc dziś podliczenie zauważyłem, że nasz RAC jest niezły i 13 miejsce jest w naszym zasięgu (chyba, że coś się zmieni).

Nad prognozami sporo myślałem i doszedłem do wniosku, że RAC są najlepszymi danymi do tego. Jeżeli ktoś od jakiegoś czasu już nie liczy to ma ten współczynniki 0,00000, więc dodał tylko swoje punkty do puli, ale teraz nie uczestniczy już co miesiąc w "wyścigu".
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik

ale i tak pod względem pkt na liczących najlepsze jest opolskie


Troll81

kilku zacnych liczydłowych tam jest :D

OxyOne

Na dolymslasku jest 23 liczacych?
To oprócz Trola, Krzyska, Patyczaka i mnie to kto jeszcze jest? i nie potrafimy sie spotkac na sok, bro, drink - "westyt panowie"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik

ja jestem, tylko, że mam do Wrocka kawałeczek


Troll81

we wrocku są następujący użyszkodnicy

"Troll81",
"KrzychuP",
"Kaimoon",
"patyczak",
"OxyOne",
"milla_poland",
"tkazim",
"patak",
"Jarek Wróblewski",
"gregorius"

to ci których odnalazłem na mapie. Z Krzyśkiem spotkałem się już kilka razy. Podobnie jak z OxyOne

OxyOne

Cytat: Troll81 w 01 Lipiec 2009, 21:29
we wrocku są następujący użyszkodnicy

"Troll81",
"KrzychuP",
"Kaimoon",
"patyczak",
"OxyOne",
"milla_poland",
"tkazim",
"patak",
"Jarek Wróblewski",
"gregorius"

to ci których odnalazłem na mapie. Z Krzyśkiem spotkałem się już kilka razy. Podobnie jak z OxyOne

Chodziło mi o aktywnych liczacych np "milla_poland" jak sie pojawiła tak znikła, nastepnie "Kaimoon" pierwsze słysze o takim. Zauwazyłem ze jak nowy user wytrzyma ok 12-15 miesiecy na forum to z nami zostaje.
Szybko sie pojawiaja robia zadyme i znikaja...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

ryzykantka2

Ja poproszę- do Śląskiego  ;)
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Sergeant

Wiem ryzykantka2, że Imielin leży w śląskim, ale musisz jeszcze podać link do swoich statystyk w Boinc, abym mógł dodać twoje punkty. Inaczej nie da rady.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

ryzykantka2

aha wiedziałam że kiedyś zacznie się ten japoński ....... :shame:
dobra dobra czytam jak to się robi ,ale trochę to potrwa zanim zakumam (hmm...a blondynką nie jestem)
no w tydzień powinno mi się udać  :book:
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

po prostu powiedz pod jakim nickiem się zarejestrowałaś w jakimś projekcie :D my cię znajdziemy :D

ryzykantka2

Basia  Docking@Home ,to tyle tylko?
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

#58
baś zarejestrowanych w boinc jest sporo

oto one
http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=5017d0f09154b7a320e70b8fbb997fce (zerejstrowana w Boinc@Poland :D)

http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=c15658f5fb3ffa8e22aa9fa95a2a11a7 to chyba ty :D bo liczysz docking :D

http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Sergeant

Domyślam się, że chodzi o Basię przez duże B. Więc niestety o tą, która nazbierała mniej punktów.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Niekumaty Burak

Cytat: sergeant w 02 Lipiec 2009, 10:58
Domyślam się, że chodzi o Basię przez duże B. Więc niestety o tą, która nazbierała mniej punktów.
Co to znaczy - niestety. Na poczatku swojego liczenia też miałeś mniej punktów.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Sergeant

Ale gdyby chodziło o tę drugą basię (przez małe b), to dla śląskiego dostarczyłaby ponad 500k punktów. W takim układzie śląskie znalazłoby się przed pomorskim.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Niekumaty Burak

Dobrze, że chociaż zauważyłeś, że jest przez duże B.  :wth:
Navigare necesse est, vivere non est necesse.


Troll81

Panowie każdy kiedyś zaczynał :D ja kiedyś też miałem 10k na koncie i cieszyłem się jak łysy na widok własnych włosów. pomalutku ozbierałem sowje punkty a liczę już parę ładnych lat. Nie każdy ma zaplecze jak OxyOne czy AiDec.

Niekumaty Burak

A co z tymi co są na emigracji? Proponuję stworzyć nowe "województwo" - emigracja. Byłoby ciekawe zobaczyć ilu członków naszego zespołu liczy poza granicami Polski i jaki jest ich udział  w dorobku punktowym.                           

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

ryzykantka2

hmm...niestety ta Basia przez duże B co ma tylko 8000 punktów,zaczęłam liczyć dopiero 21 maja 2009 więc przez 1,5 miesiąca ciężko było uzbierać więcej choć staram się jak mogę.Pozdrawiam ryzykantka2
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

myślę że należy zapytać tych na emigracji :D do którego województwa chcą należeć :Dmoze np AiDec chce liczyć dla śląskiego :D albo poprosi o stworzenie "województwa" Norewgia :D albo faktycznie zechce zostać porzydzielony do "województwa" emigracja :D pomysw jest wiele :D

Ryzykantka :D jak napiszesz coś więcej na temat swojego kompa to może uda się go trochę ulepszyć :D

OxyOne

Cytat: Troll81 w 02 Lipiec 2009, 12:27
myślę że należy zapytać tych na emigracji :D do którego województwa chcą należeć :Dmoze np AiDec chce liczyć dla śląskiego :D albo poprosi o stworzenie "województwa" Norewgia :D albo faktycznie zechce zostać porzydzielony do "województwa" emigracja :D pomysw jest wiele :D

Ryzykantka :D jak napiszesz coś więcej na temat swojego kompa to może uda się go trochę ulepszyć :D

oo Troll upgade zrobi i dorzuci 2x4870
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

jakbym miał kasę ne te akrty to bym w pierwszym rzędzie wyremontował mój serwerek (padł dysk) i zakupił q6600 do mojego kompa flagowego żeby liczył szybciej.

@Ryzykantka

Widzę że masz athlona 64 X2 4200 i windowsa XP. Jakbyś podała jeszcze inne szcegóły to można by popracować nad twoim kompem :D

AiDec

#70
Cytat: Troll81 w 02 Lipiec 2009, 12:27
myślę że należy zapytać tych na emigracji :D do którego województwa chcą należeć :Dmoze np AiDec chce liczyć dla śląskiego :D albo poprosi o stworzenie "województwa" Norewgia :D albo faktycznie zechce zostać porzydzielony do "województwa" emigracja :D pomysw jest wiele :D

Pomysl bardzo interesujacy - od siebie dorzuce kilka detali:

- Ja nie zamierzam zmieniac wojewodztwa. Mimo 4-ech lat w Norwegii jestem i bede Polakiem z Malopolski i sadze ze pozostali liczydlowi beda mieli takie samo podejscie. Zatem w tej kwestii nie chcialbym nic zmieniac.
- Natomiast mozna do obecnej tabelki drzucic dodatkowa informacje o osobach na emigracji. Dzieki temu wiedzielibysmy ile punktow i jaki RAC jest robiony poza granicami na konto naszego kraju. Oczywiscie osoby ktore chcialyby sie przyznac ze licza na emigracji musialyby poinformowac sergeanta. Ja niniejszym informuje ze jestem w Norwegii.
- Mozna rozwiazac to prostym sposobem; pod obecna tabelka dorzucic wojewodztwo `emigracja` i zsumowac punkty i RAC wszystkich emigrantow (nie odejmujac z dotychczasowej tabelki oczywiscie).
- Badz dokladniejszym; dodatkowo ponizej zamiescic rozklad na kraje (np. Wielka Brytania tyle, Norwegia tyle, Irlandia tyle... itp.), ale to juz jesli sergeant bedzie mial na tyle czasu zeby sie bawic... :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

docentus

Cytat: sergeant w 27 Czerwiec 2009, 21:59
docentus - podaj na maila link do twoich statystyk w Boinc lub twój nick w Boinc, bo punktujesz pod innym nazwaniem.

Już liczę jako Docentus - mam nadzieję że ten link co wkleiłem to dobry:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=355fbaf09430edc1821bd2a31463a0ee

Sergeant

docentus Już zostałeś uwzględniony w rankingu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Niekumaty Burak

AiDec - dziękuję za twórcze rozwinięcie mojego pomysłu.  :respect:
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Sergeant

Robiąc spis miesiąc temu wrzuciłem do Excela również zagraniczniaków. Nie wiem po co to zrobiłem wtedy, ale teraz widzę, że jednak się to przydało. Zidentyfikowanych mam 17 zagraniczniaków. Za miesiąc dodam więc drugą tabelkę z zagranicznymi liczydłowymi.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

OxyOne

Za miesiąc?? no nie wygłupiaj sie... Zrób teraz...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Cytat: sergeant w 02 Lipiec 2009, 22:17
Macie zagraniczniaków.

Miejsce

x
Państwo

Suma
Ilość liczących

223
Ilość punktów

69 137 262,68
Suma RAC

305 605,11240

Prawie 40% naszego RAC'u robiona na wyjezdzie. I dziwic sie ze zagraniczne zespoly maja taki RAC... Ktos skomentuje?



Cytat: Niekumaty Burak w 02 Lipiec 2009, 18:17
AiDec - dziękuję za twórcze rozwinięcie mojego pomysłu.  :respect:

Nie jestem za bardzo kreatywny, wiec sam tego raczej bym nie wymyslil :). Jestem raczej typem krytyka - dajcie mi pomysl, a ja powiem co i jak zeby bylo dobrze ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Niekumaty Burak

Cytat: AiDec w 02 Lipiec 2009, 23:48Nie jestem za bardzo kreatywny, wiec sam tego raczej bym nie wymyslil :). Jestem raczej typem krytyka - dajcie mi pomysl, a ja powiem co i jak zeby bylo dobrze ;).
Mam dużo pomysłów, jedne lepsze, inne gorsze. Ale zero możliwości ich realizowania jak np. Boinc Ranking Szkół i Uczelni (jestem tylko w miarę sprawnym użytkownikiem domowego komputera). Gdybym wiedział jak, już bym to zrobił.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Rysiu

No więc mam problemy z chłodzeniem ale jeżeli już jestem w teamie (chyba mogę?  8)) to się dopiszę - Podlaskie.

Troll81

Witamy i zapraszamy do działu wizytówki :D