Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Ranking województw

Zaczęty przez Sergeant, 01 Czerwiec 2009, 20:47

OxyOne

A na głównej stronie nadal nie poprawiono wyników...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

TRZECIAK

A mnie można dopisać do Mazowsza.


Sergeant

Nie poprawiam wyniku na pierwszej stronie wątku. Publikuję nowe wyniki w kolejnych odpowiedziach. Można będzie prześledzić jak się to zmienia.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

ryzykantka2

Chodziło mi o aktywnych liczacych np "milla_poland" jak sie pojawiła tak znikła, nastepnie "Kaimoon" pierwsze słysze o takim. Zauwazyłem ze jak nowy user wytrzyma ok 12-15 miesiecy na forum to z nami zostaje.
Szybko sie pojawiaja robia zadyme i znikaja...
[/quote]

Ciekawe jak to ze mną będzie.....
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

liczymy że zostaniesz :D

Janek

#85
Witam!
Jestem zupełnie nowy na forum BOINC@Poland i na początku witam wszystkich członków :)
Liczę tylko jeden projekcik SETI, ale jeżeli można mnie zakwalifikować w rankingu województw to będę wdzięczny.
Oto link do moich statystyk - http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=sah&id=1071035
W miarę wolnego czasu, postaram się włączyć do dyskusji w innych tematach.
Pozdrawiam wszystkich uczestników  :respect:

P.S
Moje województwo to Kujawsko-Pomorskie ;) Ale chyba z powodzeniem udało mi się zanzaczyć na mapce dokładną lokalizację +/- 10 metrów ;D, więc łatwo sprawdzić

Sergeant

Wczoraj cię zidentyfikowałem. Punkty zaliczone. Nie ma znaczenia, że liczysz tylko w jednym projekcie. Masz też dwa inne konta, w których liczyłeś?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

witamy na forum i zapraszamy do działu wizytówki :D

Janek

Cytat: sergeant w 26 Lipiec 2009, 12:06
Wczoraj cię zidentyfikowałem. Punkty zaliczone. Nie ma znaczenia, że liczysz tylko w jednym projekcie. Masz też dwa inne konta, w których liczyłeś?

Kiedyś brałem jeszcze udział w jakimś projekcie (chyba Rosseta), ale nie pamiętam dokładnie :shame: Teraz liczę tylko SETI.

Pozdrawiam

Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

goblin

Hmm

A ja liczę od początku czerwca jak narazie nic wielkiego, a nawet powiedział bym że marnie

Rankingi poszczególnych projektów
http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=07fc4fbb0b01106d4ab7201df2fa6675

Statystyki ogólne
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=07fc4fbb0b01106d4ab7201df2fa6675

Jestem z Warmińsko-Mazurskiego
Proszę o dopisanie


Troll81

witamy na forum goblin :D idzie ci nieźle, po prostu większość z nas siedzi w tym od daaaawna. i stąd śliczne wyniki na sygnaturkach. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości.

zapraszam do działu wizytówek :D

kerio


Sergeant

Goblin - zostałeś dopisany.

Już za kilka dni upgrade tabelki. Nastąpiły niezłe roszady po dopisaniu nowych liczących. Ciekawe jak to będzie po podliczeniu punktów wszystkim.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Szopler

Cytat: Troll81 w 28 Lipiec 2009, 18:25
witamy na forum goblin :D idzie ci nieźle, po prostu większość z nas siedzi w tym od daaaawna. i stąd śliczne wyniki na sygnaturkach. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości.
...

I nie rzadko kasy na rachunki za prąd...

Troll81

:D to używaj kompa do dogrzewania mieszkania zimą :D

Szopler

Robię to, robię... inaczej mój rac byłby cieniutki ::)

Szopler

Alle wstyd - 247 liczydłowych ma RAC 1.3mln, a 18 liczydłowych ma 0.5mln ...

TRZECIAK

Cytat: Szopler w 31 Lipiec 2009, 23:42
Alle wstyd - 247 liczydłowych ma RAC 1.3mln, a 18 liczydłowych ma 0.5mln ...
No nie każdy ma takie moce obliczeniowe jak Aidec i Oxy.


Sergeant

Te pół melona pochodzi prawie w całości od dwóch liczydłowych, którzy dają swoje RAC również w pierwszej tabeli.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

Jak juz wczesniej kiedys pisalem, 40% naszego RACu to RAC robiony na wyjezdzie, za granica. Dlatego ze w Polsce ciezko na taki sprzet zarobic.



A my chcemy dogonic swiatowa czolowke BOINCowa... Niestety, caly `swiat` jest wlasnie za granica.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

#101
Mój "KAROLEK" jest w Polsce i tam sobie liczy. Złożony przeze mnie :fright:  i kupiony u polskiego dystrybutora. :fright:
Ja natomiast jestem czesto w Niemczech. Dlatego napisałem - Vaterland.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Kryniek

oo i ktoś liczy nawet z korei południowej ;D

Tomasz R. Gwiazda

tak przy okazji jak dzis przegladalem swoja pozycje w Boinc@Poland w roznych projektwach to wielu uzytkownikow ma ustawione jako kraj - International....
i to aktywnie punktujacych, moze ktos z szefostwa by cos zadzialal zeby to zmienili ? Troche by sie pozycja moze zmienila nasza w rankingu swiatowym gdyby to bylo ustawione

Niekumaty Burak

Cytat: Thomas_waw w 01 Sierpień 2009, 22:17
... wielu uzytkownikow ma ustawione jako kraj - International....
i to aktywnie punktujacych, moze ktos z szefostwa by cos zadzialal zeby to zmienili ? ...
To jest temat do przyszłomiesięcznego newslettera.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

będzie :D już zbieram tematy i ten już wisi od tygodnia :D

m_i-k_i

Hmmm... Można poprosić o dopisanie do rankingu?
Województwo małopolskie (co już widać na mapce). Może bardzo się nie przyczynię do wzrostu statystyk ale co mi szkodzi  ;)

Kryniek

Cytat: m_i-k_i w 01 Wrzesień 2009, 15:17
Hmmm... Można poprosić o dopisanie do rankingu?
Województwo małopolskie (co już widać na mapce). Może bardzo się nie przyczynię do wzrostu statystyk ale co mi szkodzi  ;)

Grosz do grosza a będzie... ;)

OxyOne

dzisiaj 1 IX i nie ma statystyk...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

newsletter robi swoje :D

OxyOne

Cos duza róznica miedzy Wrockiem a Wawa az prawie 20kk dziwne...

Wrocek 13kk a wawa 30kk?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

#111
he he he, sprawdź se liczydłowych wawy :D

Podpowiem :D Tomasz R. Gwiazda :D

Sergeant

W mazowieckim jest 16 liczących z RAC po kilka-, kilkadziesiąt tys. i dwóch po 150 tys. W dolnośląskim tylko OxyOne masz RAC prawie 400 tys. i kilku liczących po parę tys., reszta cieniutko. I tak to wyszło.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81


szuu

Cytat: sergeant w 07 Październik 2009, 12:18

P.S. 2 Po ostatniej publikacji niewiele byłu tu komentarzy, więc może nie jest potrzebny ranking?

Lud zabrał się za liczenie :)
Osobiście jestem fanem tego konkursiku bo nie wymusza co miesięcznego przełączania sie na inne projekty i motywuje do zapraszania nowych...z województwa  :)

Komentarz do obecnych statów:
WLKP kontratak ..   :attack:
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Troll81

Mi też się podoba ranking :D widać siłę śląska :D dolnego :D

a Śląsk opolski bije górny na łeb na szyję :D

X X X

Jakbyś mógł, to dorzuć kolumnę w przeliczeniu na ludka. Trochę mało reprezentatywna ta próbka - 282 na 1500 aktywnych.

Troll81

Reszta nie zdeklarowała miejsca pochodzenia.....

szuu

WLKP na 3 poz...    >:(

Tak nie może być ....  wdusił przycisk TURBO na obudowie  :attack:

Dobra robota sergeant  :parrrty:
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Janek

Moje województwo kujawsko-pomorskie awansowało o dwa miejsca XD