Zrobiłem dziś sobie prezent

Zaczęty przez 155kpol, 01 Czerwiec 2009, 22:01

155kpol

Po ~15 latach prób i w "693" odsłonie - zdałem wreszcie prawko :D Dla co poniektórych może to brzmi ciekawie ,ale tak jakoś wyszło...
Tak więc dzisiejszego prezentu na dzień dziecka to do końca życia nie zapomnę  %)
Warszawko, strzeż się  %) :ph34r:

Troll81

Gratulacje :D ja zdałem za pierwszym razem  %)

Pantarhei

Gratulacje!!!
Ja zdałem w Łodzi  za 4 i to tuż po tym jak większość egzaminatorów przeniosła się z ośrodka egzaminacyjnego na drugą stronę ulicy. (w Łodzi jest ulica Smutna. Są na niej cmentarz, Wojewódzki Ośrodek  Ruchu Drogowego i Areszt Śledczy - na przeciwko WORDa)
:parrrty:

P.s.
Samochód ma moja narzeczone i jeżdżę tylko kiedy mi łaskawie pozwoli  :(

Dzień dobry.
nazywam się tak i tak i tak.
Mam przyjemność z Państwem egzamin przeprowadzać, ale
lepiej jest jednak od razu zapłacić,
bo w sumie, kto ie płaci ten tylko czas tu traci.
Znam tu wszystkich egzaminatorów- na Bema
przekupnych, nieprzekupnych, ale nieprzekupnych nie ma.
Listopad. Wszyscy założyli ciepłe swetry.
ŹLE Stanąłeś! Za blisko 4 mm.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

155kpol

#3
Dziękować Dziękować  :D

JA to tyle razy zdawałem że mógłbym w WORD-dzie sam egzaminować :shame:
Zaczynałem od egzaminów na "maluchu" i przeszedłem przez każdy możliwy pojazd w historii WORD + wszystkie ośrodki egz. w Wawie
Po prostu zawsze miałem takiego stresa ,że robiłem rzeczy które w normalnych warunkach bojowych nigdy by mi nie przyszły do głowy  %)

Kurza twarz, gdyby nie to że dziś tyram chyba już bym dziś leżał pijany pod płotem... %)
Normalnie reset...

maro86

Wstyd się przyznać, teorię zdałem za 2 razem, ale jazdę za pierwszym...

Po prostu jak robiłem test, to zawsze miałem ok 1 błędu.. Czasami zdarzały mi się 2... No i feralnego dnia trafiłem na 3 błędy...

Ale już od 4 lat śmigam :-)

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

KrzychuP

Ja za pierwszym razem :) Jeden błąd w teście.
Naukę zaczynałem na maluchu (który de facto nie powinien być dopuszczony do ruchu  XD, nie działał ręczny, wycieraczki, ogrzewanie i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, o których instruktor wolał nie wspominać, a dodam że zacząłem naukę w środku lutego XD brak ręcznego przy ruszaniu na światłach pod górkę (w Wałbrzychu) zastępowaliśmy symulacją, na zaciągałem niby ręczny, wtedy instruktor naciskał hamulec od swojej strony, jak ruszałem i niby spuszczałem hamulec, to on też puszczał pedał  XD), a kończyłem na fiacie uno. Może dlatego nie mam teraz problemów z przesiadką na inne auta i jeżdżeniem czym się da.
A prawko mam już 13 lat  ;D

Troll81

ja zaczynałem na uno a zdawałem na punciakach. zaraz potem weszły corsy i micry :D

Pigu

ja jeżdżę od 8 lat, przekrój od tico do jumpera, przesiadki na inne wozy nie stanowią żadnego problemu, rzadko kiedy jadę 2x pod rząd tym samym %)

zdałem za 4tym (teoria za 1)