Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Wyścig 2Q 2009

Zaczęty przez Troll81, 17 Czerwiec 2009, 08:50

Troll81

A czy ktoś się orientuje czy nasz team bierze udział w tym wyścigu?? Bo  chyba mnie cos ominęło

http://www.worldcommunitygrid.org/team/challenge/viewTeamChallenge.do?challengeId=2650

Voice1980

Faktycznie. Też nie wiedziałem. Trzeba dorzucić kilka pkt.
Póki co nie ma nas w TOP91 wyścigu.

Podejrzewam, że gdyby było głośniej o tym wyścigu, wynik głosowania na PM  byłby nieco inny  :)

Troll81

top91 kończy się drużynami ze score=0 az tak słabo liczymy WCG?? ja mam aktualnie kilka hostów ustawionych na WCG od miesiąca czasu i troche punktów już naczesałem a w wątku "sukces" słyszę że wyprzedziliśmy Poland... czyli jakoś tak niespecjalnie wolno liczymy. na pewno powiniśmy się znależć w pierwszych 90 drużynach.. inaczej to wstyd i hańba dla naszego teamu....

AiDec

Ja tam swoje 3 grosze dzien w dzien dorzucam do WCG.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

nie zgłosiliśmy się do wyścigu to nie punktujemy - proste i logiczne - a śledząc wyścigi w WCG to jak byśmy chcieli brać we wszystkich udział to nie powinniśmy liczyć nic innego


Troll81

ja powoli dociągam projekty do milestone'ów 10k i birę udział w projekcie miesiąca. ale WZG chodzi non stop :D zgłaszać się możemy :D nie musimy brać bardzo aktywnego udziału :D po rpostu część z nas liczy WCG i tak bez przerwy więc czemu by przy okazji nie ścigać się??

AiDec

Dokladnie tak. Jestem jak najbardziej za tym. Wpiszmy sie na liste wyscigowa (kto moze to niech to zrobi) - i tak liczymy WCG, niech sie punkty zbieraja :). A raz na jakis czas zrobi sie projektem miesiaca WCG, to i tam nabijemy sporych punktow (np. w sierpniu :D).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka