Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

40 000 000 (czterdziesto milionerzy)

Zaczęty przez satanetv, 11 Lipiec 2009, 00:03

satanetv

 :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne xyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne OxyOne :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Troll81

eh..... pozostaje gratulować :D  :respect: i zazdrościć  :-[

Pigu


OxyOne

Dziekowac dziekowac
Jutro sobota a w takie dni to "kombinat" mam plana na podwojenie racu.
Pewnie wyjdzie jak zawsze...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

czyli sekcja zasilania się osra %)

sesef

gratulować, masz więcej pkt niż B@P w większości projektów.

AiDec

Musza Wam w okolicy jakas elektrownie atomowa postawic XP


Graty OxyOne  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Cytat: AiDec w 11 Lipiec 2009, 01:06Musza Wam w okolicy jakas elektrownie atomowa postawic XP

To za jakieś 20 lat jakby już zaczęli, a przy polskich przetargach to za 20 lat ruszymy akuracik będzie na 2050.

BTW wczoraj (tj 10 lipca) roku 1856 urodził się człowiek, dzięki któremu możemy dzisiaj w ogóle liczyć :) jak może niektórzy zauważyli z tego powodu nawet google logo zmieniło.

sciagacz

wielkie gratki    :respect: :respect: :respect:

OxyOne

Dzisiaj 40KK w samej milce!! joo :attack:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


Szopler

Dobra dojarka i dojna krowa to źródło sukcesów ;)

satanetv


Pigu


Aegis Maelstrom


Tomasz R. Gwiazda

40 mln zaliczone. Jade dalej. Ku chwale B@P

Sergeant

A nie opuścisz nas? Na pewno robią podchody do ciebie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

nigdzie nie odchodze, tu mi dobrze. A jak ktos namawia i mowi ze gdzies jest lepszy klimat i wogole, to po prostu pieprzy glupoty :)

Pantarhei

 Ja taż niedawno przekroczyłem 40 tysięcy. I się wcale nie chwaliłem.  ;D
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

gigi2000

Tomasz wielkie gratulacje :) Pewnie Twoja skromnosc nie pozwolila na to, ale ja zauwazylem i oglaszam, ze pod wzgledem mocy (RAC) jestes pierwszy w naszej druzynie!! :)  :parrrty:

Tomasz R. Gwiazda

licze ze AiDec wkoncu odpali potforki :)

Troll81

chylę czoła przed Twą mocarnością  :respect:

Janek

Również gratulacje za wspaniały wynik :parrrty: I wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelki szacunek :respect: :respect: :respect:

Pigu

muszę znaleźć chwilę by przyznać odznaki  :parrrty:

AiDec

Wielkie graty - wspanialy wynik :)  :respect:


Ja kiedys w koncu odpale, ale sadze ze jeszcze mi ze 2 miechy zejdzie. Jest mozliwosc ze mnie przegonisz do tego czasu :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

a na co czekasz ? :) jesli mozna wiedziec?

ps: wolalbym abys juz teraz trzepal punkty niz zebym Cie przegonil.

KrzychuP

ŁUUUUP!!!!

ssssyyy chtosss mossse mi fomussss fosssfielaśśśś ssssenche sss fotłochi

G.R.A.T.U.L.A.C.J.E.!!!

PanStaszek

Tu też byłem i zapomniałem się podpisać !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

Ty już zaraz pięterko wyżej będziesz....

Giaur

No to i tutaj dotarłem  ;D :attack:


Pigu


Troll81


Agbar


Agbar



andy101fah


Troll81


Pigu


andy101fah

Dopisuję się do klubu. 40 baniek zaliczone. Troll zaliczony, teraz biegiem do różowego prosiaczka.