Rysiu

Zaczęty przez Rysiu, 27 Lipiec 2009, 15:44

Rysiu

Nick: Rysiu

Jakoś zebrałem się do napisania wizytówki. O ile wszędzie widnieję jako "Rysiu" to faktycznie mam na imię Łukasz. Skąd się ten psudonim wziął nie wiem - towarzyszy mi od najmłodszych "zerówkowych" lat. Niektóre osoby nawet dopiero po długiej znajomości [w realu] zauważają, że coś jest nie tak i mam inaczej na imię niż myśleli przez kilka lat... Zresztą sam po tylu latach nie utożsamiam się z "Łukaszem" i gdyby ktoś tak do mnie z daleka zawołał to bym nawet nie pomyślał, że to o mnie chodzi.

Urodziłem się 26 maja 1989 roku - dzień matki... Skończone Technikum Informatyczne. Teraz studia - kierunek dalej Informatyka.

Na forum B@P już od kilku lat. Jeszcze dłużej w BOINC. Kiedyś członek SetiTeam 2000, potem własny zespół - BPC. Chyba od samego początku członek Polskiego Projektu BOINC. Teraz w BOINC@Poland.

W jaki sposób dowiedziałem się o BOINC? Nie pamiętam dokładnie, jednak z tego co mi w głowie świta ktoś kiedyś napisał o tym na forum portalu PCLab. Ciekaw świata szybko zainteresowałem się ideą BOINC.

Aktualnie już jakoś nie zgłębiam tajemnic BOINC od strony "stołówki", a "kuchni" co mi zresztą nie najlepiej idzie bo nie jestem programistą, a sprzętowcem. Dlatego pewnie mało dojny będę pod względem punktów...

Nie muszę chyba pisać, że interesuję się właśnie Informatyką... hardware, sieci komputerowe. Z programowania zawsze miałem "2" - programy nie działały albo działały źle ale najczęściej te pierwsze.

Harcerz, członek Grupy Ratowniczej PCK.

Zazwyczaj nie lubię komedii - nie śmieszą mnie... Od czasu do czasu trafi się jakaś naprawdę fajna ale zasadniczo ich nie oglądam. Filmy historyczne, dokumentalne, wojenne. Lubię też dobre kino akcji.

Komputerek użytkowy:

Pentium D 2x 2,8 GHz
1 GB DDR2
160 GB HDD

Serwerek:

Dual PIII 500 MHz
3x 64 MB SDR
3x HDD

To chyba tyle...






Troll81

Witam na pokładzie :D

Dojnością się nie przejmuj, gdyż jest to raczej efekt uboczny. Ważne jest to ze liczysz to co uważasz za słuszne.  :parrrty:

X X X

Tak, tak - jak ma się melona na koncie, to łatwo tak mówić...

Zgodnie z twierdzeniem, że pierwszy milion trzeba... ten tego... najpierw zgarnę swój pierwszy milion, a później stać mnie będzie na... dobroczynność.
:)

PS: Już w weekend start mojej wyścigowej maszynki. Liczę na wsparcie w konfiguracji...
:attack:
Czy jest oficjalny klient BOINC pod Win7/64?

Tomasz R. Gwiazda

Witam


oczywiscie ze jest
http://boinc.berkeley.edu/download_all.php


btw: wszystkie Ryski to porzadne chlopaki :) to mowilem ja Tomasz Ryszard :D

X X X

Cytat: Thomas_waw w 27 Lipiec 2009, 20:51
oczywiscie ze jest
Mam rozumieć, że wersja
Windows 64-bit
X P /Vista
to jest też wersja pod Windows 7 (64)?  :book:

Tomasz R. Gwiazda

sprobuj :) napewno pojdzie :)

Troll81

na ten milion ciężko harowałem przez kilka lat. Dopiero ostatni dostałem przyspieszenia. A i to jakieś 150tys zrobione na karcie graficznej...

X X X

Trollu, nie wypominam, jeno zazdroszczę i szykuję się do ataku na klub milionerów - przewidywany termin gotowości: początek sierpnia, wtedy ma ruszyć moja grafa. Rywalizacja tylko dopinguje do działań dla sprawy. Gdyby nie BOINC, to nie zdecydowałbym się na zakup mocnego kompa do obliczeń, a tak zyskam punkciki ja, zyska team, zyska Poland (ale patos mi wyszedł - bleee).
:attack:

Pantarhei

#8
... zyskają sprzedawcy mocnych kompów do obliczeń, skończy się kryzys, Rosja odzyska płynność finansową, uzbroi się i rozjedzie nas czołgami.
I co nam po tym twoim boincowniu Zawecki.?! No co? - Sytuacja plażowa! (żeby nie pisać "dupa blada") XP  
;)

A Rysia to ja nawet nie mam co witać bo chłop jest zarejestrowany dziesięć razy tyle czasu, co ja.
Mogę za to napisać kawał zwiazany z tym imieniem (który w zasadzie, tylko mnie śmieszy)

Siedzi facet w domu i ogląda telwizję. Nagle dzwonek do drzwi, wychodzi, otwiera, a tam nikogusieńko. (?)
Zamyka, siada znowu.
Po chwili to samo - dzwonek a za drzwiami pustka.
Już ma trzasnąć drzwiami, gdy kątem oka widzi że na dzwonku siedzi mała mrówka, która odzywa się:
- Czy jest Krystyna?
- ... No yyyyy niee. Żoo.. Żona wyszła...
- A. To jak wróci, to proszę powiedzieć, że był Ryszard.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

X X X

Ale żeś defetyzm zapodał - weź się napij albo odpal gierkę "Kto szybciej trafi atomówką w Kreml".
XD

Waldek1989

Siema Rysiu  :parrrty:
sorki ,że tak późno Cię witam ale byłem ,powiedzmy niedysponowany przez chyba 2 miesiące
powodzenia

Rysiu

CytatUwaga: W tym wątku nie pisano od 200 dni.

Ciekawe  :attack:

Zapraszam all: http://lswierczewski.wordpress.com/  XD

Rysiu

CytatUwaga: W tym wątku nie pisano od 200 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

%) %)

Gdyby się komuś przydało to wrzucam: https://depot.ceon.pl/handle/123456789/13350 (dość późno)  %)

%)