Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

50 000 000 [Milionerzy x 50,0]

Zaczęty przez OxyOne, 06 Sierpień 2009, 21:47

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

kiedy swoja maszyne odpalasz? :>

Pigu


BOINC@POLAND[HA$]

iii haaaaa szacun kamracie...

twoje zdrowie  :parrrty:

PanStaszek

Szacun i gratki oczywiście. Niech nam Gwiazda świeci dalej w zespole ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Aegis Maelstrom

Uuu, gratulacje!  :respect:

AiDec

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 06 Luty 2010, 12:45
kiedy swoja maszyne odpalasz? :>

No wlasnie nikt nie zauwazyl, ale to i dobrze - wieksze zaskoczenie bedzie :). Bo ja juz odpalam :). Po trochu, po kawalku, ale kazdego dnia wiecej i wiecej. Z jeszcze nie tak dawno robionych 3000 punktow na dobe, obecnie doszedlem do srednio 50k (co widac na RACu) - planuje przekroczyc 500k  %).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

#47
3mam kciuki :D

Nasza flota rozpościera skrzydła

bo Gonią nas koledzy....
http://www.allprojectstats.com/teamgraphm.php?mode=1&projekt=0&x0=119693&x1=1288712
http://boincstats.com/charts/chart_uk_bo_compare_rac_teams_9063;12444125.gif

TP

Witam!

Chciałbym pogratulować... AiDec! 50 000 000

:respect:

BOINC@POLAND[HA$]


Pantarhei

Oszszszsz Ty w życiu...!!!
:respect:  :respect:  :respect: :respect:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Aegis Maelstrom

Gratulacje dla AiDeca.  :respect:

Szopler


Pigu

hoho piękny urobek  :parrrty:

sciagacz


apohawk

Ładnie. Kiedyś może tu dotrę  :attack:
No good deed goes unpunished.

AiDec

Alez dziekuje, dziekuje :). Dziekuje bardzo bracia  ;). Milo ze... ze TP jako pierwszy zauwazyl i pogratulowal  :arrr:.


Tak generalnie to dziekuje wszystkim, za gratulacje, za pomoc, za wsparcie, za wiare, za... A <dolna meska czesc ciala> z tym wszystkim... wzruszylem sie  :shame:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

gratki AiDec i przy okazji brawo też dla TomaszaPawła, który też osiągnie ten pułap już w ten weekend :parrrty:


PanStaszek



"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81


lolek


apohawk

No good deed goes unpunished.

Pigu


Aegis Maelstrom


AiDec

No graty, graty :)  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

G

 :respect: I ode mnie również  :respect:

KrzychuP


G

Krzychu - ale dzidziol pieknie rośnie!

BOINC@POLAND[HA$]

#69
w ten piekny poranek właśnie stuknęło mi 50 baniek !!!

oby dalej stukało dla B@P...

:parrrty:

Tomasz R. Gwiazda

zajebiaszczo :)
wszystkiego najlepszego :parrrty:

Troll81


PanStaszek



"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Sergeant

Gratulacje. A z tym stukaniem następnych baniek dla B@P, to będzie tak, jeżeli nie przejdziesz do innego zespołu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

BOINC@POLAND[HA$]

Cytat: sergeant w 13 Listopad 2010, 17:58
Gratulacje. A z tym stukaniem następnych baniek dla B@P, to będzie tak, jeżeli nie przejdziesz do innego zespołu.

jak bym chciał to uwierz mi, że mógłbym już dawno to zrobić ale jakoś nie było okazji....
po za tym mój rainboł mi sie zepsół i mam żal do dystrybutora a w lokalnym serwsie powiedzieli że mogę sobie kupic drugi.....

reasumując po drodze mi z B@P - jestem patriotą i liczę w prawdziwym narodowym zespole

mindc

heh.... przegapiłem, że stuknęło mi 50kk  ;D


PanStaszek

No to gratki i dalszych sukcesów życzę !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

lolek

gratki i następnych 50kk życzę  :parrrty:

apohawk

No good deed goes unpunished.

tito