Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

50 000 000 [Milionerzy x 50,0]

Zaczęty przez OxyOne, 06 Sierpień 2009, 21:47

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik



TRZECIAK

Gratki.

Oxy teraz zmelduj się na 100kk co by się za często nie żegnać  :).


Pigu


KrzychuP


Aegis Maelstrom

GrATIlacje Tobie. :)  :respect:

A i tak z Twoich projektów teraz najbardziej kibicuję WCG, bo karmi wrednie, a za to jakie pożyteczne...  :)

AiDec

Wielkie gratki :). Ale pilnuj sie bo gonie ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Gratuluje, kiedyś Cie dogonie... hmm ale to musiałbym w ATI zacząć pracować.

Troll81

za kilkadziesiąt lat dogonie ten checkpoint  :respect: gratulacje

emik

ja to może nie ale moje dzieci powinny tu dociągnąć XD


AiDec

Cytat: emik w 07 Sierpień 2009, 17:22
ja to może nie ale moje dzieci powinny tu dociągnąć XD

Ha, ha, ha - dobry tekst  :arrr:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Dzisiaj czysciutkie, nieskazitelne 50kk w milce jestem zajebiscie dumny...

La la la la la la na na na na ta ta ta tititiii... Adagio For Strings...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Cisniesz rowno ;D. pociesza mnie swiadomosc ze ja w Twoim cisnieciu tez mam mala zasluge ;). Graty Oxy  :parrrty:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

satanetv

No piekny okragly wynik. Dzis stawiasz piwo calej druzynie  :parrrty:  :respect:

Troll81

do innych wyślesz kurierem :D ale festung breslau zaproś do spiża :D

gratulacje  :respect:

Janek


OxyOne

Cytat: AiDec w 27 Sierpień 2009, 16:02
Cisniesz rowno ;D. pociesza mnie swiadomosc ze ja w Twoim cisnieciu tez mam mala zasluge ;). Graty Oxy  :parrrty:.

Ty równiez masz w tm zasługe... musze uciekac... ale co ja widze, ze wystrczy chwila nieuwagi i jeden "łyka" drugiego albo ucieka... Teraz czekam na 5870x2 albo co prorocy mowili 5870x3 jak znam zycie Ty równiez bedziesz mial takie, wiec tylko siły zwrosną a nie przewaga...

Cytat: satanetv w 27 Sierpień 2009, 16:24
No piekny okragly wynik. Dzis stawiasz piwo calej druzynie  :parrrty:  :respect:
:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty::parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

wystarczy?

:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:
to dla tych co sie nie dobili...

Co do spiza czas zrobic zlot...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Janek

Oj zrobiliście mi apetyt na jakiś trunek :) Uciekam do domowego barku :parrrty:

Pigu

hehe przeca to wszystko moja zasługa - tak się rozpędziliście goniąc Pigulca, że patrzcie co się porobiło hohoho  :parrrty:

OxyOne

Cytat: Pigu w 27 Sierpień 2009, 17:19
hehe przeca to wszystko moja zasługa - tak się rozpędziliście goniąc Pigulca, że patrzcie co się porobiło hohoho  :parrrty:

To fakt miałem ochote na Twoja szynke... XD

Tak sie rozpedziłem z dobieraniem do szyneczki ze... przeleciałem... XD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


3Rni


lolek

jestem pod wrażeniem  :o  gratulacje

PanStaszek

Szacun i gratki !!!

Ubolewam jednak nad tym że współzawodnictwo w BOINC stało się tak na prawdę wyścigiem jednego projektu ... ehhhh


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

ja tam nie podejmuje rywalizacji...
za to rywalizuje w WCG :D

Pigu

Cytat: OxyOne w 27 Sierpień 2009, 17:33
Tak sie rozpedziłem z dobieraniem do szyneczki ze... przeleciałem... XD

dupa jeszcze dochodzi do siebie  %)

OxyOne

Niedługo dojdzie AP, Collatza poprawią, bedzie dobrze... ale to nie wina projektów... nikt nie broni NV aby była lepsza :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

X X X

Wielkie gratulacje Oxy! Za wynik i za doping dla mnie. W zasadzie to nigdy w życiu nie miałem porządnej grafy, a niemłody już jestem. A teraz?! Czwarta już chodzi. Może nie topowe, ale swoje robią. Na tym jednak basta - kręcę do 8 października i... z niepokojem otworzę list z Enei. Co będzie potem - zobaczymy!
XD

OxyOne

Co bedzie? ok 200-300zł/msc wiecej do zapłacenia.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

X X X

To nieuniknione, ale łatwiej bym to przyjął, gdybym miał już na oku nowe biuro z ryczałtem za prąd.
XD
Po urlopie muszę się za czymś rozejrzeć. Niestety nowsze standardy mają indywidualne liczniki...

AiDec

Cytat: OxyOne w 27 Sierpień 2009, 17:11
Cytat: AiDec w 27 Sierpień 2009, 16:02
Cisniesz rowno ;D. pociesza mnie swiadomosc ze ja w Twoim cisnieciu tez mam mala zasluge ;). Graty Oxy  :parrrty:.

Ty równiez masz w tm zasługe... musze uciekac... ale co ja widze, ze wystrczy chwila nieuwagi i jeden "łyka" drugiego albo ucieka... Teraz czekam na 5870x2 albo co prorocy mowili 5870x3 jak znam zycie Ty równiez bedziesz mial takie, wiec tylko siły zwrosną a nie przewaga...

Czas pokaze jak to wyjdzie. I moim zdaniem przewaga moze byc spora. I decyzja nalezy do mnie w tej kwestii. Ty juz zdecydowales ze wymieniasz 2x 4870x2 na 2x 5870x2. Ja takiego kroku nie zrobie, pozostawiam sobie tylko dwie mozliwosci (nad ktorymi sie zastanowie za jakis czas) - zostac przy tym co mam, lub dokupic 2x 5870x2 (nie rozwazam wymiany). Tak wiec w zaleznosci od tej decyzji moze byc moja lub Twoja przewaga :). Co wiecej, najprawdopodobnie wymienie w Kosmosie 280GTX na GT300 i mozliwe ze postawie Kosmosa 2 na trzysetkach. Tak wiec odpalaj `talerz` i do dziela - nie czekaj bo bedzie za pocno  ;D.

I lepiej sie bierz do roboty, bo jak na razie to marnie Cie widze XP - sam popatrz:


OxyOne pkt: 58,195,911  pkt/dzien: 294,347 pkt/tydzien: 2,728,204 pkt/m-c: 10,861,383 srednio: 386,474
AiDec      pkt: 37,666,578  pkt/dzien: 364,818 pkt/tydzien: 3,002,880 pkt/m-c: 11,801,881 srednio: 414,496


Cytat: Pigu w 27 Sierpień 2009, 17:19
hehe przeca to wszystko moja zasługa - tak się rozpędziliście goniąc Pigulca, że patrzcie co się porobiło hohoho  :parrrty:

Ano prowda - wszystko zaczelo sie od Ciebie (wyscig) i przez Ciebie (GPUGrid) :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Wymiana w hoscie z 2x4870x2 na 2x5870xx a stere poleca do innego kompa...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

#33
http://www.allprojectstats.com/showuser.php?projekt=0&id=1313197

Aidec OxyOne i inni :D ten pan do was krzyczy:

BEREK!!!

AiDec

Cholera, musial sie zemscic... Musial pokazac ze ktos jest od nas lepszy...  >:(



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


AiDec

To co napisalem nie bylo na powaznie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta więc uważać bo ja obserwuje i któregoś dnia możecie nie zauważyć nawet jak będę przed wami.

Tomasz R. Gwiazda

jak AiDec zauwazyl wlasnie przekroczylem 50mln

kolejne 50mln licze ze szybciej bedzie zdobyte :)

Troll81