Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

Aegis Maelstrom

Ewidetnie w ePolsce taniej wychodzi wellness z chlebka q2 i q3 niż z giftów.

Gifty są przydatne, by podnieść wellness szybciej i by móc np. atakować 2 razy z maksymalnym wellness.

Zauważyłem jedną prostą rzecz - damage zależy od wellness, a broń działa mnożnikowo. Najefektywniejsze wykrzystanie broni to podczas ataku z największym wellness danego dnia. Zastanawiałem się jak będzie najskuteczniej podpędzić stopień kaprala - czekać z kupnem broni na odpowiedni strength itd. - ale chyba skuteczniej będzie od tej mojej siły 3.2 i wellness 90+ nawet po jednej broni na dzień, ale na największym wellness.

AiDec

#161
Cytat: Aegis Maelstrom w 20 Sierpień 2009, 11:27
Co do logo - mózg mi płata figle, czy kiedyś tu widziałem idealnego avatara - kwadratowe logo BOINC@Poland z białym napisem na ciemnoniebieskim tle? Nie mogę tego znaleźć... :/

Moze ktorys ze starszych stazem czlonkow kojarzy o co chodzi?


Cytat: Machloj w 20 Sierpień 2009, 18:45
a co powiecie na takiego avka:


?  8)

Niestety, kolejny ktory nie bedzie czytelny na erepie. Szukamy dalej.


Cytat: Voice1980 w 20 Sierpień 2009, 18:55
świetny pomysł z tymi wspólnymi avatarami Aidec. Może wykorzystać po prostu oficjalne logo BOINC'a

- Dzieki.
- No wlasnie nie bardzo chcialbym promowac BOINCa - wolalbym promowac B@P. Pamietaj ze nasze avatary beda podczas walk widoczne dla calego swiata, a nie chcemy sobie powiekszac konkurencji :).


Cytat: Voice1980 w 20 Sierpień 2009, 18:55
Podział na dwie "chorągwie" jedna to teamowicze z B@P druga to ekrew z zewnątrz...

Tylko teamowicze :). Nie ma ze boli ;D. Tylko osoby nalezace do B@P i liczace na rzecz teamu ;D. Toz to Elitarna grupa bedzie - nie dla byle kogo ;D. Jak kto chce nalezec = musi liczyc  XP.


Cytat: TJM w 20 Sierpień 2009, 18:57
Ciut kapa może być z pracą przy 100 welness, myślę że z 70 to max co dam radę wykrzesać %)

Hmmm? Nie qmam dlaczego mialbys miec z tym klopot...


Cytat: Troll81 w 20 Sierpień 2009, 21:15
da ktoś chlebka???

Potrzebny z jakiegos specjalnego powodu, czy piszesz ot tak sobie  XD. Jak pilna potrzeba to ja zawsze i kazdemu chetnie pomoge, ale bez naciagania  XP.


Cytat: kempler w 21 Sierpień 2009, 09:43
A da się zjeść chlebek samemu czy trzeba czekać na automat? Kto się wymieni giftami ? Dziś powalczyłem i już 6 level :)

- Trzeba czekac na automat.
- Gifty sa drogie jak cholera, lepiej sie ws3majcie do czasu az bedziecie zamozni i faktycznie bedzie to oplacalne (odpowiednia ranga itp.). O wiele bardziej oplaca sie Wam zbierac kase na domek q4 niz wydawac na gifty.


Cytat: Aegis Maelstrom w 21 Sierpień 2009, 10:03
Zauważyłem jedną prostą rzecz - damage zależy od wellness, a broń działa mnożnikowo. Najefektywniejsze wykrzystanie broni to podczas ataku z największym wellness danego dnia. Zastanawiałem się jak będzie najskuteczniej podpędzić stopień kaprala - czekać z kupnem broni na odpowiedni strength itd. - ale chyba skuteczniej będzie od tej mojej siły 3.2 i wellness 90+ nawet po jednej broni na dzień, ale na największym wellness.

Dobrze kombinujesz :).


@Machloj:
- Pod jakim linkiem znajde aktualne ceny surowcow i produktow na calym swiecie?
- Orgi moga latac, a firmy?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

@AiDec

jeszcze kilka dni temu zdecydowanie najlepszą stroną z takimi danymi był serwis Carbona www.ereptools.pl, ale z tego co słyszałem to serwer mu zabrali - teraz pozostaje: http://erepublik.ws/prices

orgi mogą latać, a firmy nie - nawet jak na orgu jest firma i polecisz tym orgiem do innego kraju to i tak firma zostaje w miejscu założenia

Waldek1989

witam, dopiero teraz zauważyłem ten temat :)
Ponieważ mam mało czasu (niestety) mam pytanie:

Czy założona jest organizacja B@P bo chce się zapisać do nas ;P albo jak ktoś ma firmę to mogę się przenieść ;d

Aegis Maelstrom

Tak, założona jest organizacja boincatpoland.

Wg planów dziś ma powstać boincowa firma produkująca broń (tak, wiemy, podobno jest w ePolsce nadprodukcja broni, niemniej nie ma wspaniałych alternatyw biznesowych (niby można próbować z budowlanką, ale to też ryzykowny biznes). Jeśli pozyskam(y) tanie surowce (co jest możliwe) i będziemy sami konsumować sporo wyprodukowanej broni i uczciwie pracować (codziennie, z wellness 90+) to biznes powinien być dla całego teamu opłacalny.

Obecnie czekam na duży przelew od Machloja. Sam pewnie też będę coś wrzucał na orga, ale do odbioru kupowanych surowców najlepsza będzie firma (invenory orga jest ograniczone).

PBT_marian_boss

Ja będę harował jak stado wołów, tylko dajcie mi giwery i trochę gotówki na chlebki. Chcę mordować, zabijać, palić i gwałcić :attack:

Troll81

weź se mordowanie
paleniem się podziel
a gwałty zostaw mi

to się nazywa teamwork  XD

Waldek1989

 :attack: to ja się zapisuje!!!! moge wspomóc nas kilkoma srebrnikami, i będę pracował z wellness 100 (tak długo jak będą wojny) i będę kupował tylko nasze klamki  :attack:

Waldek1989

 |-? a jak zapisuje do organizacji ???? |-?

Aegis Maelstrom

@Marian - taki jest plan.  ;D

@Solo Tutaj do organizacji się nie zapisuje, ale możesz zostać jej "frędem". :) Zgłoś się do orga o "ufirnedowienie", org na pewno odpowie przychylnie.  :D

Tymczasem mam ochotę dziś zacząć firmę. Czy wprowadzamy składkę na orga, coby sam Machloj nas nie finansował? Ja się mogę dorzucić.


@Machloj czy potrzebujesz jakiegoś zwrotu z inwestycji? Głupio tak Cię ogałacać z oszczędności, bo zachciało nam się organizacji...  AiDecowi i każdemu pozwalamy na samodzielny rozwój, a Tobie na kark weszliśmy...  XD


@Wszyscy - wyobrażacie sobie organizację BOINC@Poland rozdającą chlebki i spluwy na zasadzie:
- Pierwszy tysiąc w WCG? Chlebek Q1 dla Pana.
- Udało się 10k w Rozetce? Spluwka wysłana pocztą...
To by była promocja...  :D

Troll81

dostaje sie zaproszenie

Jestem za :d pracować mogę w naszej wspólnej firmie dla dobra naszego kraju. Z wellnessem 100 jak tylko dam rade :D kasę mogę oddawać na poczet organizacji prawie całą. chciałbym byśmy solidnie wspierali nowych userów. CXhlebki można  by za darmo dawać wszystkim, ale klameczki tylko dla tych co mielą :D

Mchl

A może jednak zbudujemy 3000000 mieszkań?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Cytat: Mchl w 21 Sierpień 2009, 16:34
A może jednak zbudujemy 3000000 mieszkań?
W sensie domków q5 ?  :) :respect:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Aegis Maelstrom

Cytat: Mchl w 21 Sierpień 2009, 16:34
A może jednak zbudujemy 3000000 mieszkań?

Takie rzeczy to obiecał PiS, a Peace to nasz wróg.  %)

Troll81


sciagacz

AiDec: powinieneś się już na mnie wzbogacić o 5 gold.

Moze zadam pytanie które juz bylo

Co mozna zrobic z pierwszym 5 gold za 6 lvl??

Aegis Maelstrom

Primo: wbijajcie się póki jest: http://www.erepublik.com/en/article/niezale-na-polska-rozdaje-chlebek-i-bro--901174/1/all

Niezależna Polska rozdaje - dwa chlebki i dwie klameczki.

Co do pierwszego golda - jak jest go dużo, to można zakładać orga i firmę.

Jak jest pięć... to można próbować sił na monetary market (ale tu zarobek w PL chyba wielki nie będzie), można ciułać dalej, można kupić domek q1, można kupować broń, można wspomóc naszego powstającego orga... Są jakieś opcje.

Troll81

zgłoszony po klameczki :D i chlebek

Szopler

Ja klameczki już mam, chlebek też... level odpowiedni do bitwy... tylko bić się nie ma gdzie w PL ;).

Waldek1989

niektóre grupy dostają dofinansowanie za dmg w bitwie

Bober

No właśnie. To teraz co robimy? Mam se znaleźć jakąś organizację militarną, żeby wiedzieć gdzie walczyć, czy tworzymy zorganizowaną jednostkę taktyczną B@P??

Jak się wykrwawiać to najlepiej u boku kamrrrrata  :attack:

Aegis Maelstrom

Szopler -  |-? faktycznie, po raz pierwszy od dawna nie ma aktywnej bitwy!

A tyle się działo! Szczęśliwie jeszcze nikt nas nie atakuje, ale są nasi sojusznicy: wreszcie coś się naszemu sojuszowi udaje - właśnie Chorwacja (z m.in. naszą pomocą) odparła równoległe ataki Węgier i Serbii, a Kanadyjczycy w postaniu odzyskali Albertę.

Ponadto Grecy walczyli z Turcją, Ruscy podbijali kolejne regiony USA...

Nic to, mam nadzieję, że w porozuminiu z MON któreś z zajmowanych państw sojuszniczych wyda bitwę: np. USA przejdą do kontrofensywy (przezydent Emerick napisał ciekawy artykuł dlaczego zaproponował tak w sumie upokarzający dla USA traktat i dlaczego nie mógł się zgodzić na żądanie zerwania przez USA sojuszy z nami, Rumunią, Chorwacją i resztą sojuszu, wzywając przy tym do walki do końca).

Czekajmy na rozkazy MON i wielką politykę. Od przedwczoraj widać wykupywanie z rynku broni, dystrybucję i zbrojenie się. ePolska walczy.  :attack:


Bober: tak jest, taki jest plan, czekamy na Naszego Darczyńcę (tutaj  :respect: dla Szoplera, który założył nam (mi?  ;D) zabawkę. Wg bazaru można tanio pozyskać iron. Z czasem nasza produktywność będzie rosnąć, trzeba "tylko" zsynchronizować godziny rozsyłania broni i walki (fazy dnia: 1. login, walka, szpital i praca ===> transfer broni ===> walka z bronią na max wellness, dalsze walki). W ten sposób uzyskuje się największą efektywność.

Aegis Maelstrom

Bump.

Postanowiłem udowodnić sobie i innym uczciwość Polaka  ;D i odesłałem dwie nadmiarowo przysłane mi klameczki - wskazując jednocześnie przykładowych członków naszej drużyny - mam nadzieję, że dostaną przesyłkę. Dziś koniec akcji - zgłaszajcie się więc proszę! Nie chcę nadużywać uprzejmości (pomoc NP może się jeszcze przydać!) i wyglądać na multikontystę podsyłającego tuzin linków. :D :D

Oferta jest, powiedzmy szczerze, szczodra - więc bierzcie i podziękujcie. :)

Tymczasem czekam na ruch z orgiem.

Troll81


Aegis Maelstrom

Cytat: Troll81 w 21 Sierpień 2009, 20:30
dwie klameczki odebrane :D

Good...  8)

A ja sobie pokorespondowałem z NP - okazało się, że doszło do nieporozumienia i faktycznie dziś dostałem 4 klamki - dwie z NP a dwie z rządu z magazynów od PASU.  ;D

Coraz częściej przy okazji podaję, że jestem/jesteśmy z BOINC@Poland - i ciekawostka - otóż człowiek rozsyłający klameczki, MrEgg - to nasz kamrrrat!  :parrrty:  Podobnoż otóż i on: http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=01e501f35ca1007e28c21b1c5248b8da
XD

Cieszmy się więc bracia i siostry, albowiem BOINCowi kamrraci to zacni ludzie!  :parrrty:

cezar

i jeden xp brakuje do 9 poziomu, a tu jeszcze dostałe 0,5 Forfeit points, nie wiem za co  :(





Aegis Maelstrom

 :deadman:

Najwyżej napisz do adminów (to nic, że gros prósb zlewają ciepłym moczem).

Swoją drogą, nie rozumiem koncepcji "punktów oszustwa". Albo ktoś oszukuje, albo nie. Za co te punkty? o.O

Troll81

coś mało aktywny ten nasz kammmrat

TJM

EDIT: nieważne, przeglądarka zayebała się mułem i źle wyświetliła stronę.
Przez chwilę miałem full inventory spluwek, teraz mam już z powrotem tylko dwie :/


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


Machloj

ta dam! ogłaszam wszem i wobec, że powstała nowa organizacja wojskowa!

rekrutację czas zacząć!

mamy 10 miejsc w firmie manu (bronie) i 10 miejsc w landzie (iron) - proszę się zatrudniać:

http://www.erepublik.com/en/company/boincatpoland-weapon-192162

http://www.erepublik.com/en/company/boincatpoland-iron-191710

uwaga! starajcie się kliknąć WORK dopiero gdy wszystkie miejsca będą zapełnione (dzięki temu więcej wyprodukujemy). Pracujemy zawsze z jak najwyższym wellness danego dnia (dzięki temu więcej wyprodukujemy) - a jak już więcej wyprodukujemy to będzie się czym dzielić (tak tak Marian! giwery coby: mordować, zabijać, palić i gwałcić!)

praca jest za 1PLNa jak już wcześniej było wspomniane - iron na pierwsze 20 broni jest więc do dzieła kamrrraci!

DO ABORRRRRDAŻU!!!!    :attack: :attack: :attack:

Aegis Maelstrom

Tak jest Panowie, jak napisał Machloj:

1) zatrudniamy się jak najprędzej

2) z pracą i walką czekamy (kto może!) do rana, coby pracować przy komplecie pracowników.

I do boju!!

sesef

Ja na razie u wyzyskiwacza mam 3 dni postojowego. Jak się skończy i będą miejsca to dołączę do którejś robotki. Jak rozumiem na początek musimy wyprodukować dziennie co najmniej 20 deagli?

Karlik

Ehhh... żebym wiedział kilka godzin wcześniej... a tak to jestem uziemiony do "2009-08-24 06:27:03" ich czasu :(
Potem się dołączę  :P

lolek

ja na razie siedzę w tartaku, ale jak tylko będę mógł to się przyłączę. Wollnes już podreperowany i po dziewiątej znów będę mógł walczyć   :D

Waldek1989

sorki zapisałem się do naszej firmy ,ale dopiero jutro będę mógł pracować  :shame: , a wszystko przez to ,że nie mogłem rano wejść na forum  :(

Waldek1989

@machloj dobrze się składa ,że ja mam "duży" skill w manu a Ty w land  ;)

Voice1980

until 2009-08-24 00:31:06 mam starą pracę... potem jak najbardziej się zatrudniam.

Machloj

@solo1979 no tylko ze mamy medium iron i ja i tak bede 2x mniej produktywny   :wth:

dobra ludki - mam pomysł na 5 golda :) potrzebny jeden ochotnik z co najmniej 12lvl jest nas sporo i myślę, że spokojnie jednego kandydata na kongresmena możemy wystawić :) po zdobyciu medalu przyszły kongresmen musi wpłacić 5 golda na konto organizacji

jak ktoś jest chętny to dajcie znaka -> w chwili obecnej chyba tylko ja, AiDec i Solo1979 mamy 12 lvl, ale może się mylę :)

Waldek1989

to proponuje wybrać Ciebie, masz już doświadczenie w kongresie  ;)