SETI@Netherlands 10th Anniversary Gauntlet 2009

Zaczęty przez Bober, 16 Sierpień 2009, 22:28

Troll81


Gargul

Liczyłem SETI jeszcze na moim starym P200 MMX, na długo przed powstaniem BOINC. Trudno, żeby mnie zabrakło. To już 9 lat mineło :).

Gargul
8932777


AiDec

Cytat: Troll81 w 27 Sierpień 2009, 23:48
he he he

ale uważam że udział naszego składkowego kompa powinna poprzedzić ankieta.

Jesli tak uwazasz, to rob ja szybko :).


Cytat: Troll81 w 27 Sierpień 2009, 23:52
ktoś się może przypultać... szczególnie jak dał kasę....

Aczkolwiek demokracja demokracja, ale zdarzaja sie tez wypadki losowe. Czsami wyskoczy jakis wyscig w ostatniej chwilli... I nie sadze aby skladkowicz, dla ktorego RAC i chwala SKB@P sa wazne (przeciez by nie dotowal, gdyby nie bylo wazne :)) mial cos przeciwko wspieraniu przez SKB@P calego teamu w wyscigu. Przeciez po to fundowalismy SKB@P - aby nas wspieral. I ja wlasnie daltego daje na ten cel kase - to tak jakbym dawal na caly team, wspieral caly team.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

rzyrant

Nie. Nie optymalki mialem na mysli. Kurcze chyba zamotalem, przepraszam. Moze inaczej zapytam. Czy zasady wyscigu beda podobne do zasad jakimi sie rzadzi nasz PM? Czy oprocz zgloszenia swojego udzialu w wyścigu i liczenia seti w trakcie jego trwania musze wykonac jeszzce cos? Pytam bo niechcialbym nagle powiedzmy w dniu wysciugu dowiedziec sie ze jednak cos pominolem i na biegu szukac rozwiazania. Przepraszam za takie blache pewnie problemy ale z natury jestem ostrozny i jesli cos zaczynam to lubie byc przygotowany na 100%.

SETI-Netherlands

Cytat: Bober w 28 Sierpień 2009, 15:42

It's our team's crunching unit - is it ok to sign it up? We did not even decided whether it will take part in event, but anyway we would like to sign it in.
I'll ask the Big Boss.  ;D
He is away for the weekend, so I will let you know soon.

[PNT] Obix007

zgłaszam się

nick: Artur Obara
id: 8927213

ja liczę seti cały czas jako projekt kultowy.


SETI-Netherlands

Cytat: SETI-Netherlands w 28 Sierpień 2009, 22:52
Cytat: Bober w 28 Sierpień 2009, 15:42

It's our team's crunching unit - is it ok to sign it up? We did not even decided whether it will take part in event, but anyway we would like to sign it in.
I'll ask the Big Boss.  ;D
He is away for the weekend, so I will let you know soon.

The Big Boss has spoken:
SKB@P is allowed in the contest.


Bober


Troll81


Sebastian M. Bobrecki

Jeśli można to też bym się zgłosił:

Sebastian Bobrecki
ID: 39953
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

S6X


Gurt-chan

Zgłaszam się :

nick : Gurt-chan
id    : 500092

Dzięki :)

skowron


Bober

Zgłaszajcie się zgłaszajcie - konkurencja będzie silna, a nas jeszcze mało.  :attack:

Agent_Halstein

Jestem nowy ale się też zapiszę  :)

Nazwa użytkownika: Hacior

Identyfikator uczestnika:   8386161

Troll81

A ja chyba będę musiał zrezygnować.... wyjazd z polski 12 września i powrót po 26....

KrzychuP

Hmmm, w nowej pracy Q6600, to może i ja się pokuszę na choć kilka jednostek

nick: Krzychu P.
ID: 8336137

Bober

Cytat: Troll81 w 06 Wrzesień 2009, 19:42
A ja chyba będę musiał zrezygnować.... wyjazd z polski 12 września i powrót po 26....

Wyścig startuje 25 września i trwa 3 tygodnie. Poza tym każda jednostka się liczy... :attack:

emik

na razie w seti od paru dni jest:


Data Distribution State SETI@home # Astropulse # As of*
Results ready to send      1            42          10m


PanStaszek

Szacun dla wszystkich którzy się zgłosili, ale jeszcze brakuje mi kilku osób z czołówki PM. Mam nadzieje że w październiku PM będzie S@H, to może wtedy policzą na chwałę Teamu.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

swistak1986

login: swistak1986
id: 9141459

Dopiero niedawno zacząlem przeliczac ale moze na cos sie przydam  ;D

SETI-Netherlands

As far as I can see, swistak1986 is not cruncher for BOINC@Poland and so he is not a member BOINC@Poland.
Are you willing to let him in to your Gauntlet Team?
Or should he first start crunching for your team?  ;)


By the way, only nine days left to complete your team and make it the winning team of this Gauntlet.  XD

Troll81

Wtopa świstak... nie liczysz na nasze konto.....

Bober

Cytat: SETI-Netherlands w 09 Wrzesień 2009, 23:00
As far as I can see, swistak1986 is not cruncher for BOINC@Poland and so he is not a member BOINC@Poland.
Are you willing to let him in to your Gauntlet Team?
Or should he first start crunching for your team?  ;)

By the way, only nine days left to complete your team and make it the winning team of this Gauntlet.  XD
Maybe he forgot to join team - we'll give him a couple of days - if nothing changes - delete him.

And You probably have missed Piotr Zalewski (348755) - I can't see him in Your stats.

SETI-Netherlands

Cytat: Bober w 10 Wrzesień 2009, 11:42
And You probably have missed Piotr Zalewski (348755) - I can't see him in Your stats.
Thanks, you are right, I missed him.   :book: Now he is added.

SETI-Netherlands

Cytat: Bober w 10 Wrzesień 2009, 11:42
Maybe he forgot to join team - we'll give him a couple of days - if nothing changes - delete him.
Check his tasks: http://setiathome.berkeley.edu/hosts_user.php?userid=9141459
He only just started, and I think he is having troubles.
Maybe you can help him.

[PNT] Obix007

Określmy dokładnie kiedy przestawiamy kompy na SETI, i czy rezygnujemy całkowicie z PM na rzecz Wyścigu.


Bober

Kompy przestawmy 18 września - żeby już z rozpoczęciem wyścigu ładnie z pending schodziło.

Jako że wyścig ogranicza się do osób, które się zgłosiły - reszta może zajmować się PM - z drugiej strony rozumiem, że osoby rywalizujące regularnie w PM będą stratne - pogadam z RADem. Może uda się coś poradzić.

[PNT] Obix007

#68
Może dla osób które startują w wyścigu oficjalnym punkty będą zaliczane jako PM ??


X X X

To ciekawostka. Nie słyszałem, aby punkty zdobywane w wyścigach PG były zaliczane do PM.

emik

przecież jest też klasyfikacja wyścigowa


[PNT] Obix007

Mój poprzedni post miał być raczej pytaniem niż stwierdzeniem  ;)


3Rni

chyba jeszcze mozna sie zapisac?  ::)

nick= 3Rni
userid= 6894


SETI-Netherlands

Cytat: 3Rni w 13 Wrzesień 2009, 22:12
chyba jeszcze mozna sie zapisac?  ::)

nick= 3Rni
userid= 6894
You are in.
Dus bist ins Team.  ;)

Bober

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 13 Wrzesień 2009, 18:58
To ciekawostka. Nie słyszałem, aby punkty zdobywane w wyścigach PG były zaliczane do PM.
To prawda, ale dostrzegam różnicę między wyścigiem, który odbywa się raz na dwa lata (lub rzadziej) a wyścigami, których jest 10 w ciągu roku. To wyjątkowa okazja. Poza tym wyścig trwa 3 tygodnie, a nie 3 dni.

X X X

Różnice można dostrzegać albo i nie, zależnie od nastawienia. Albo reprezentowanie teamu w wyścigach jest premiowane w PM albo nie. Co to za wywyższanie się fanów SETI?

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

Mnie SETI akurat ani grzeje ani ziębi. Może tradycyjnie rozwiążmy sprawę ankietą.  XP

Agent_Halstein

Mam takie głupie pytanie, które nurtuje mnie już od kilku dni. Jak to jest, bo niby wyścig jeszcze się nie zaczął, a widzę, że Holendrzy naliczją już punktację. Więc jeżeli jeszcze się nie zaczął, to dlaczego oni ją już zliczają w takikm razie ??

Bober

Próbnie. Zostanie zresetowana przed rozpoczęciem wyścigu.