SETI@Netherlands 10th Anniversary Gauntlet 2009

Zaczęty przez Bober, 16 Sierpień 2009, 22:28

Bober

Jutro (tj. 18-tego) zamykamy nabór. Kolejne zgłoszenia mile widziane - naprawdę nie patrzcie na swój RAC - każdy się liczy!

Zapraszam  :attack:

cezar

Nazwa użytkownika: cezary_m      

Identyfikator uczestnika:   8310784

choć dopiero ood niedzieli zacznę liczyć  :attack:





SETI-Netherlands

#82
Es resten jetzt noch etwa 15 Stunden zum Einschreiben.
Only 15 hours left, to join the Gauntlet.

SETI-Netherlands

Swistak1986 will be removed by the end of this day, if he is still not crunching for BOINC@Poland.  :parrrty:

Bober

Ok. I wrote to him - no reply until now. Thx for help :respect:

SETI-Netherlands

Time for joining has expired tonight.
Bober, would you please check if everyone is added?

You know, you can find your team over here: http://www.seti.nl/boinc_user.php?action=showteamusers&subteamid=26&gauntlet=2&language=1

PanStaszek

Tak sobie patrzę na naszą drużynę w tym wyścigu i wielu osób z czołówki z najlepszym RAC-em w S@H nie widzę. Szkoda wielka. A mówią że w jedności siła !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

X X X

Taa... miejmy nadzieję, że za parę dni - kiedy nieco opadną emocje - zdołamy konstruktywnie powrócić do dyskusji na temat promowania różnych działań teamu...
W weekend dajmy sobie spokój :parrrty: i kibicujmy naszym reprezentantom w wyścigu Seti.  :attack:

Bober

Cytat: SETI-Netherlands w 19 Wrzesień 2009, 17:04
Time for joining has expired tonight.
Bober, would you please check if everyone is added?

You know, you can find your team over here: http://www.seti.nl/boinc_user.php?action=showteamusers&subteamid=26&gauntlet=2&language=1
OK.
Cheers  :parrrty:

SETI-Netherlands

Almost starting now :)

When we've started the daily stats will be here.
And offcourse you're welcome to join us on our International forum during the race to taunt the competition or just for some small talk.
No need to register.  During the Gauntlet guest posting is allowed on this forum.

Have fun and enjoy the Gauntlet!

Janek

Od jutra rusza wyścig na całego prawda? Wszyscy Kamraci gotowi do boju? :attack:

PanStaszek

Hmmm, 25 jest dziś wiec chyba ruszył już ;)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Janek

Cytat: stachu @ fiddex w 25 Wrzesień 2009, 18:46
Hmmm, 25 jest dziś wiec chyba ruszył już ;)
O cholera, to ja przespałem dzisiejszy dzień :shame:

3Rni

no to się ścigamy  :P tylko staty słabo updatują, ostatnio wczoraj po północy i nic więcej ... wiatrak działa a staty stoją  XD ... poprawić się tulipanki  XD

PanStaszek

No fakt, stats-y raz na dobę to trochę bieda !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

3Rni

liczy się każdy credit i mały i duży, a 6 kamratów ani ciut ciut....mam nadzieje, że po kolejnych 24h zera na końcu naszej tabeli znikną... liczymy dalej ^^  :attack:

cezar

Cytat: 3Rni w 26 Wrzesień 2009, 15:42
liczy się każdy credit i mały i duży, a 6 kamratów ani ciut ciut....mam nadzieje, że po kolejnych 24h zera na końcu naszej tabeli znikną... liczymy dalej ^^  :attack:

znikną, pierwsze punkty już są  :)





PanStaszek

I mam nadzieję że pending zniknie. U mnie wisi 70k !


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: stachu @ fiddex w 26 Wrzesień 2009, 17:27
I mam nadzieję że pending zniknie. U mnie wisi 70k !

Pending raczej nie zniknie, w seti to już tak jest. Ja w tej chwili mam jakieś 245k i do balansu potrzebuję żeby jeszcze urósł tak z 15-20k. A obecnie przyrost "pending-u" mam bardzo mały ok. 1-2k na dobę.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81


Agent_Halstein

Coś tam nie kapuję. Jak w piątek sobie sprawdzałem punkty, to miałem tam ponad 400 punktów. Dzisiaj patrzę i co widzę ?? Mam teraz 0 (zero) punktów. Co jest ?? Czemu mi je odjęli ?? :wth:

SETI-Netherlands


Troll81

Yes :D but some of the guys are writing a little off topic :D

SETI-Netherlands

#103
Cytat: Agent_Halstein w 27 Wrzesień 2009, 23:45
Something not Got it. As on Friday I checked the points where it had more than 400 points. Today I look and what I see? I am now 0 (zero) points. What is? Why odjęli them to me?
At Friday you could see the credits you gained at thursday the 24th.
The Gauntlet started the 25th. The credits you gained on the 25th could be seen in the stats that were published on saterday the 26th.
That you did not get any credits in the past 2 days is also true at Boincstats, so I think that the Gauntlet-stats are correct.  

http://nl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=sah&id=8386161


Bruno collects the stats in a different way, he does not see that you earned any credits either.
http://framedata.co.uk:81/seti/a14a.htm

Agent_Halstein

Thank you very much for your answer :P Next time, I'll write in English  ;)