Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

eGazeta BOINCatPoland

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 09:38

TJM

Nie zdziwiłbym się, jakby i tę gazetę skasowali - pisanie o decyzjach adminów i obsmarowywanie ich narusza z tego co wiem regulamin.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Mam ich gdzieś.......

Mori

Co nie oznacza, że nie powinieneś przestrzegać regulaminu - TJM ma rację.

Troll81

Jeśli wymagaja by ludzie byli kulturalni (wszak regulamin odbiera prawo krytyki) to niech sami będą kulturalni. Wykazali się jak dotychczas wyjątkowym chamstwem......

Troll81

69v nieźle jak na wznowienie działalności :D

dziękuje kammmmmraci

Mori

Cytat: Troll81 w 28 Maj 2010, 12:16
Jeśli wymagaja by ludzie byli kulturalni (wszak regulamin odbiera prawo krytyki) to niech sami będą kulturalni. Wykazali się jak dotychczas wyjątkowym chamstwem......
Kiedy oni mają prawo zachowywać się tak, jak chcą - to ich gra, nikt nie zmusza Cię, żebyś w niej uczestniczył... Dura lex sed lex, Trollu.

Troll81

no nie tak do końca :D
Jeśli właściciel knajpy w której piję piwo będzie wobec mnie chamski to nie znaczy że mam siedzieć cicho jak trusia. Mogę mu wygarnąć że jest chamem, mam do tego prawo.

Mori

Cytat: Troll81 w 28 Maj 2010, 17:52
no nie tak do końca :D
Jeśli właściciel knajpy w której piję piwo będzie wobec mnie chamski to nie znaczy że mam siedzieć cicho jak trusia. Mogę mu wygarnąć że jest chamem, mam do tego prawo.
Oczywiście. A on Cię z knajpy wywali i nie będzie więcej przyjmował. Znaczy: permban.

Waldek1989

Trolu ma rację. Jak go wyrzucą z erepa to ja też rezygnuję  :wth:

TJM

Decyzje adminów i regulamin to ja np. mam w dupie. Tylko że Troll ostatnio żalił się na forum jak mu gazetkę skasowali, a teraz praktycznie świadomie narusza jeden z punktów za który gazetka prawie na pewno prędzej czy później poleci (wystarczy, że ktoś nieżyczliwy podkapuje) i znów pewnie będzie miał pretensje %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

#90
Teraz przynajmniej będę wiedział za co  %)

http://www.erepublik.com/en/article/boinc-poland-wydanie-drugie-ponowione-1392292/1/20


wykopywać mi gazetkę :D

Troll81

NO i poszedł temp ban :D cóż.... zmienię sposób wydawania gazetki :D


Waldek1989

A o co im chodzi? Nie podoba im się gazetka?

Troll81

Według nich temat gazetki jest niezwiązany z erepublik - ergo - jest to spam....

Troll81

CytatYour appeal has been registered.
Your case has been reanalyzed by the appeal committee.

It has been decided that the current suspension needs to be removed.

Ale artykułów skasowanych ch@##$%#@ nie oddali

sebek_sp

Jak tam stoi sytuacja z gazetką?

Troll81

Skasowali mi znów artykuły. Więc chyba wrzuce je na naszą wiki i bedę w gazetce tylko linka dodawał do odpowiedniego arta.....