Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

BOINC@POLAND[HA$]

co sie dzieje z ironem w naszym weapon?????

jade na hard workera i nie moge sie wysypac przed koncem....

prosze o info...

Aegis Maelstrom

Grrr, stąd nie mogę przelać. Będę w dobrej sieci za godzinę-dwie - chyba że Machloj lub Ksysju będą wcześniej.

ksysju

Hi

Iron przelałem.

Kolegi Emik nie ma na dzisiejszej liście płac. Nie wiem czy dziś pracował. Klamek na razie nie dostał, niech da znać.

ksysju

emik

dziś przeniosłem się do innej firmy - niestety ostatnie braki surowcowe zmusiły mnie do tego kroku


Machloj

"zainwestowałem" kolejne 5g w naszą firmę - golda wysłałem AiDecowi - mam nadzieję, że trochę IRONu za to nam doładuje do orga coby przez pewien czas starczyło ;)

ja wyjeżdżam się pourlopować trochę (na rejsik na Morze Północne jadę piratować  :arrr: ) - gdyby były jakieś braki w kasie to niech ktoś założy (tak AiDec - myślę o Tobie ;) ) - jak przyjadę to oddam


pozdrawiam!
Machloj


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Zapasik Iron już widzę jest  ;D

Dziś nie ma żadnych bitew z terytorium ePolski.  Czy w takich sytuacjach  wysyłać klamki ?.
ksysju

Voice1980

Ja bym odpowiedział że tak :D

AiDec

#128
Cytat: ksysju w 26 Wrzesień 2009, 16:09
Hi

Zapasik Iron już widzę jest  ;D

Zapasik jeszcze bedzie rosl. Jeszcze jutro podesle - za pozno dostalem info ze potrzeba i nie mialem nic na stocku, wiec przesylam produkcje na biezaco.

Do tej pory przeslalem 130 q3 (0,0103*3*13= 4,017g), zatem mam jeszcze podeslac 32 q3 [(5-4,017)/0,0102/3=32].



Tak na przyszlosc:
1. Przed zlozeniem zamowienia u mnie na Iron/Grain prosze sprawdzcie wczesniej gdzie znajduje sie org BatP.
2. Jesli org znajduje sie w odpowiedniej lokacji (Iron-Grecja, Grain-Austria), to sprzedam kazda ilosc.
3. Jesli org nie znajduje sie w odpowiedniej lokacji, to przyjmuje jedynie zamowienia o wartosci powyzej 10g - zyski sa na tyle niewielkie, ze za mniej po prostu nie oplaca sie kupowac biletow w obie strony (a czasami nawet 4 bilety, bo jak jest wojna to trzeba przesiadki robic w panstwach neutralnych).



EDIT: Podeslalem jeszcze 33 q3 po cenie 0.01g/q1. Na razie jestesmy rozliczeni :), ale nie wiem na jak dlugo Wam to wystarczy. Wyglada na to ze Wasz Iron ma mniejsza produkcje niz Weapon.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

AiDec dysponujesz może jakimiś nadwyżkami irona, żeby co jakiś czas świeżo rozwijająca się kiepowata firma mogła trochę odkupić ? %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Raczej tak. Roznie bywa, ale zdarza mi sie miec :). Jakby co, to wal w grze do BatP i pisz ile chcesz (pamietaj ze w kupkach po q3).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

Jest okazja - sprzedaje Iron q3 po 0.09g/q1. Do wziecia jest ponad 300 q3. Moge dac na kreche - dawajcie znac (w grze) kto chce i ile :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Ja bym mógł teoretycznie wciągnąć całość jeśli jeszcze aktualne - ile dokładnie to wyniesie i gdzie wysłać golda ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Juz za pozno :(. Dlatego pisalem zeby pisac do mnie w grze. Bo w pracy to tylko erepa mialem odpalonego. Marian juz wciagnal wszystko. Musialem wszystko puscic bo upgradeowalem do q4.

TJM, w razie czego pisz do BatP w grze. Tutaj na 4um najpierw sprawdzam wszystkie BOINC`owe sprawy a erepa na koncu...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Tak od niedzieli klamki będą po jednej.
Się zapasik kończy, a produkcja taka prędka nie jest.

ksysju

Voice1980

Drogi Pracodawco ;)
Pracuję w firmie iron i często czytam, że nasza produkcja nie nadąża... kiedy będzie lepiej? Jaki poziom skilla jest optymalny przy produkcji iron q2 przy 10 pracownikach?

ksysju

Hi

Kolego,  współpracowniku  ;).

Szef jest na urlopie, ja tam tylko wydaje o co mnie prosili.
Iron na dziś już problemem nie jest.
To obsada w Weapon coś nie za szybko składa te klamki.  No ale ich tam optymalnie to nie ma, 2 brak.

A tak w ogóle to ja nie wiem jak te firmy funkcjonują, nic nie sprzedają, a płacą.

ksysju

BOINC@POLAND[HA$]

bo my tam jedziemy na Vacie,
to stary patent...
przewalamy i siano jest...
tylko 4 rąk brakuje w firmie...

przez jakis czas byl problem z dostawa surowca do produkcji i dwuch sobie odpuscilo, sam bylem tego bliski jak pod koniec o malo co bym hard workera wywalil....
ale narazie juz jest luzik....

AiDec

Uwaga, znowu Wam sie Ironik konczy (szybko zeszly zapasy ode mnie...) - nie zapominajcie codziennie przerzucac z Iron firmy do Weapon firmy, bo zaraz Wam sie surowka skonczy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Nie jest tak źle, 300 iron na dzień nie spokojnie wystarczy.  Gorzej , że kasa na obrót  tym wszystkim się powoli kończy.
ksysju

BOINC@POLAND[HA$]

przepraszam za pytanie byc moze glupkowate,
ale moze jest szansa albo plany na przejscie weapon q2 albo wyzej w przyszlosci  ??

nie wiem czy jest sens rozwijania firmy w tym kierunku.

TJM

Z punktu widzenia właściciela firmy weapon wydaje mi się, że nie warto - wraz ze wzrostem quality dmg jakoś słabo rośnie, nie jestem pewien czy na bronie o większym quality byłby w ogóle jakiś zbyt bez grubych wojen.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

BOINC@POLAND[HA$]

no ale zakladamy ze jednak czesc broni wedruje do pracownikow na szych firm...
a dla nich to wazne wiekszy skill,
moze pracownicy byliby zainteresowani na upgrade i zlozyli sie po 1-2 g....
wtedy jako grupa bojowa w przyszlosci walczac lepsza bronie zadawalibysmy wiecej obrazen...

jak dla mnie ma to sens....
ja chetnie zlozylbym sie na upgrade firmy  i walczyl lepsza bronia...byloby to dobre zaplecze na czas wojny...

Voice1980

Właśnie zainstalowałem takie cudo "erepublik PLUS"
http://www2.erepublik.com/en/newspaper/erepublik-plus-187657/1

wchodząc w zakładkę "Army" jest rozpisane jaki będę miał damage przy danym q broni....różnica jest bardzo mała

przy sile 5.60, 100 wellness i broń q1 damage = 43 punktów
przy sile 5.60, 100 wellness i broń q2 damage = 50 punktów

w erepie są co jakiś czas artykuły o optymalnym rozwoju woja, z których wynika, że szybkość dojścia do marszałka polnego przy codziennej walce z bronią q2 jest minimalnie krótsza niż przy użyciu broni q1.

To tak od strony walczących, nie produkujących ;)



TJM

Cytat: HA$ w 08 Październik 2009, 22:14
no ale zakladamy ze jednak czesc broni wedruje do pracownikow na szych firm...
a dla nich to wazne wiekszy skill,
moze pracownicy byliby zainteresowani na upgrade i zlozyli sie po 1-2 g....
wtedy jako grupa bojowa w przyszlosci walczac lepsza bronie zadawalibysmy wiecej obrazen...

Podbicie firmy o +1q zmniejsza produktywność chyba o 10%, tak więc warto by najpierw policzyć czy ogólny zysk na obrażeniach nie zrobiłby się ujemny - mniej pukawek do dyspozycji.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Genn

Chętnie podejmę pracę w firmie WEAPON. W erep występuję pod nickiem Gennone



BOINC@POLAND[HA$]

#146
mysle ze bedzisz mile widziany...
tu masz linka do firmy
http://www2.erepublik.com/en/company/boincatpoland-weapon-192162

TJM

REKLAMA
Gdyby ktoś poszukiwał uczciwej pracy w sektorze manu, mam firmę weapon i parę slotów by się znalazło - na chwilę obecną praktycznie od ręki są dwa. Kokosów u mnie nie ma, wypłaty zazwyczaj są standardowe według skilla i dopóki nie tracę na tym dużo, nie modyfikuję w dół przy spadkach cen broni. Za to firma jest stabilna, bez niespodzianek typu nagły brak surowca czy kasy na wypłaty, więc jeśli ktoś chce bezstresowo siorbać hard workery, to jest to dość ciekawe miejsce.
i po reklamie

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Gargul

To ja może opublikuję CV.  :P

(Zdjęcie) | %) |
Moja godność: Gargul
Wiek: 1 dzień
Doświadczenie zawodowe:
- 11.10.09 do 14.10.09 - pieczenie bułeczek


Zainteresowani przygarnięciem mnie, mogą się do mnie odezwać (pozwalam). Ale zastrzegam, że jeśli nie dostanę służbowego Ferrari, to pracy nie przyjmę.  :D
A poważnie, znalazł by się może etat, w branży wydobywczej?

emik

TJM - ja jestem chętny, aktualny skill w manu 4,46.
Jak wrócę z pracy to dam ci znać na IRC'u


Troll81

A ja właśnie przebranżawiam się na construction :D

Machloj

wystawiłem trochę irona do sprzedania na wolnym rynku - coby uzyskać trochę kasy - jak na razie irona mamy pod dostatkiem :)


Mchl

Zgłaszam, że w dniach 16,17,18 października mogę być nieobecny w pracy. Wyjeżdzam za prawdziwą granicę i nie wiem czy uda mi się klikać. Na szczęście hard worker już jutro ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nuriel

to trochę nie ten temat, ale nie ma sensu zakładać nowego.

Wczoraj pracowałem ze skillem 4.2 i well 98 w firmie Q1, prod wyniosło 17.63.
dzisiaj ze skillem 4.22 i well 97.62 ciągle w tej samej firmie miałem prod 6.77

What the fcuk?

emik



AiDec

A bylo za kazdym razem 10-ciu pracownikow?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Cytat: Nuriel w 18 Październik 2009, 18:16
to trochę nie ten temat, ale nie ma sensu zakładać nowego.

Wczoraj pracowałem ze skillem 4.2 i well 98 w firmie Q1, prod wyniosło 17.63.
dzisiaj ze skillem 4.22 i well 97.62 ciągle w tej samej firmie miałem prod 6.77

What the fcuk?

A zjadłeś chlebek w nocy?

Mchl

Pfff... nie zauwazyłem, że surowca prawie nie ma i się naharowałem na 1 z kawałkiem...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ksysju

Hi

ups, a patrzyłem wczoraj czy na wypłaty starczy, a irona nie przeliczałem.

za chwile będzie ok
ksysju

Nuriel

Cytat: emik w 18 Październik 2009, 18:26
bug?
Najprawdopodobniej, bo wszystko było w normie, pracowników dycha. Mam najwyższego skilla w firmie (słabo, wiem ;p), a taką dziadówę odwalam :D. Zaraz worknę znów, zobaczę co będzie.