Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

Bober

#160
Poleciałem dziś do USA zawalczyć i musiałem się zwolnić z naszego Irona. Ale chcę wrócić - zrobi mi ktoś "okienko"?

EDIT: Hohoh i warto było - Manitoba zdobyta  :parrrty:

ksysju

Hi

Jak wcześiej nikt tego nie zrobi, to wystawię o 20:00

ksysju

Bober

Hej, może być teraz? Bo akurat obaj jesteśmy.

ksysju

#163
Hi

ok,  już wystawiam,
Nigdy nie wiem kiedy do domu wrócę  ;)

UWAGA:  Proszę sprawdzać ilość pracowników przed kliknięciem w praca.
Sam się zagapiłem i popracowałem zamiast sprawdzić ilość pracowników. Wiadomo, że jak jest 10 wydajność jest największa. A mogłem zaczekać.

Może warto przed krótkim zwolnieniem na walkę, napisać:  znikam od xx na 5h  ?
ksysju

Nuriel

Cytat: Bober w 21 Październik 2009, 22:06
Poleciałem dziś do USA zawalczyć i musiałem się zwolnić z naszego Irona. Ale chcę wrócić - zrobi mi ktoś "okienko"?

EDIT: Hohoh i warto było - Manitoba zdobyta  :parrrty:
:/ ja wybyłem z USA na dwie godziny przed bitwą. Nie spodobał mi się podatek dochodowy 20%. Żebym wiedział, że będzie bitka, to bym jeszcze te 2h przepękał.

Bober

Ok. Przy następnym razie dam znać, może więcej osób będzie chciało jechać - oddział B@P stanie się faktem  :attack:

Póki co - czy jest szansa, że będziemy dostawać po 3 bronie na dzień, w miarę wzrostu naszej wydajności?

ksysju

Hi

Na dziś (jeśli ten company calkulator działa   http://www.republiktools.com/companycalc.php ) to na dzień jest około 36 klamek. To by się zgadzało bo co jakiś czas trzeba robić przerwę w dostawach.

Jak już będzie 10 osób, wszyscy o skill 6 to klamek na dzień będzie 63. Czyli masz po 3
ksysju

Bober

Dzięki, to jeszcze trochę poczekamy  :)

Machloj

ludkowie? a co powiecie na mała akcje dywersyjną? lecimy powiedzmy do indonezji i pracujemy za ciężkie pieniądze na niskim wellnesie? przy skillu 4 w landzie można zarobić 0,3  golda (starczy na 3 bronie z rynku polskiego) a właściciel firmy indorskiej będzie w plecy

plusy akcji:
- właściciele firm pisowskich będą mieli straty
- landowcy zarobią więcej niż na dwie bronie

minusy:
- dla manu taka impreza nie jest tak opłacalna jak praca w naszych firmach
- więcej zabawy (prawdopodobnie codziennie będą nas wywalali z pracy)
- będziemy mogli walczyć tam tylko w walkach treningowych

co wy na to łobywatele?

TJM

Wydaje mi się, że jest nas ciut przymało, żeby taka akcja przyniosła jakiś większy skutek. Niemniej jednak jeśli zajdzie taka konieczność, opowiem o niej znajomym i kilku na pewno się skusi.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

A może by w to zaangażować inne grupy bojowe z ePolski ???? :D

Nuriel

Ja się na to piszę :). Ale fajnie by było zorganizować jakąś większą grupę, powiedzmy 100-200 osób (rozpędziłem się :D) i uderzyć jednocześnie. Może w egazetach wypromować taką akcję?

szuu

No fajnie by było to fakt. I zwracało by zapewne uwagę :)
Ale może najpierw powinniśmy sami trochę się w sile podciągnąć. Trochę powalczyć po świecie i pokazać ze jesteśmy zgrana skuteczną dobrze uzbrojona banda najemców.

BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Troll81

jestem za :D ale nie stać mnie na bilety.....

Nuriel

to odkładamy na bilety i jedziemy w przyszłym miesiącu

Bober

Zwolniłem się, macie wakat. Dziękuję bardzo za dwa miesiące współpracy  :parrrty:

ksysju

Witam

Jako, że obie firmy mają  wakaty do optymalnej liczby pracowników czyli 10.
Szukamy 2 osoby do IRON,  1 do WEAPON, najlepiej co by się zgodziły na obecne zasady "płacy".


ksysju

Szopler

Jakie to zasady?
Bym sie w poniedziałek przeniósł... może ;)

Do hard workera brakuje mi 2 dni więc szkoda się teraz zwalniać...

Troll81

zwalnianie się nie ma wpływu. ważne żebyś codziennie pracował. niekoniecznie w tej samej firmie :D

ksysju

Hi

Pracując w boincatpoland dostajesz "na dziś"  prawie codziennie 2 bronie q1 + coś by na chlebek starczyło.

No i pracodawca jest elastyczny, jak ktoś chce lecieć na wojnę, to zawsze przyjmie z powrotem  :).

ksysju

Nuriel

Ja chętnie dołączę do Weapon, mam 4.6 w manu i zero problemów z codziennym dostępem do erepa.

Mchl

Ja chętnię odpracuję dniówkę, ale magazyn pusty.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ksysju

Hi

Już magazyn pełny,   

Nuriel: napisz kiedy możesz się zatrudnić to wystawie ofertę.

ksysju

Troll81

hm.... a może by założyć firmę construction???? po kilku miechach pracy z 1pln w ramach premii domek? :D

Nuriel

#184
Cytat: ksysju w 06 Listopad 2009, 19:44
Hi

Już magazyn pełny,  

Nuriel: napisz kiedy możesz się zatrudnić to wystawie ofertę.



EDIT

Dobra, znalazłem. Jestem na pokładzie :D

ksysju

Witam

Po ostatnich zmianach w składzie firm, zmieniła się sytuacja.  Mamy większą produkcje broni (na dziś około 42szt/ na dzień) , a mniejszą iron.

Troszkę broni będzie sprzedawana na rynku co by na wypłaty było, a co jakiś czas będzie wydawane co 3 szt na osobę.

Ironu na odmianę będzie teraz brakować. Na dzień będzie z Q2 z 80, a potrzebne ze 110.


ksysju

Cinnek

Brak irona w manu, akurat wtedy kiedy pracowalem sie skonczyl i zaliczylem low productivity przez to :(



BOINC@POLAND[HA$]

opcja z firma na domek mi sie podoba..
gdyby tak jeszcze food byl, to moglibysmy wszystko sobie rozdawac na orga...
ale potrzeba ze 40 pewnie

Szopler

Znajdzie się miejsce dla mnie?

ksysju

Hi

A gdzie, w manu czy land ? , jaki skill ?
ksysju

Szopler

Skille odpowiednio: 3.5/2.4/4.26
Przyjmę miejsce tam gdzie aktualnie najbardziej potrzeba... :)

ksysju

Hi

W land potrzebujemy solidnych pracowników.

Zaraz wystawię ofertę.
--
OK szukaj BOINCatPoland IRON




ksysju

lolek

#192
jeśli jest wolny etat w iron to się chętnie przyłączę, skill 5.08 wollnes zawsze +90

ksysju

Hi

Miejsce się znajdzie zwłaszcza dla "swoich" i z takim skilem.

Oferta już jest.
ksysju

lolek

to jestem z wami  :parrrty:

Gargul

Nie wiem,czy aktualne. Na pare dni wracam do Polski, by pomóc w wojnie z hunami. Potrzebuję zatrudnienia w Land. Jeśli, mnie potrzebujecie, to dajcie znak :P (jak nie, to doskonale rozumiem ;) )

Land: 3,7; Manu: 1,25

ksysju

Hi

E tam pomóc, po prostu tylko u nas są codzienne treningówki   ;D

Mamy optymalna liczbę 10.
Robota na rynku jest, coś znajdziesz.




ksysju

RAD-Poland

w Land możesz zatrudnić się u mnie IRON Q4 zwolniło się miejsce puściłem jakiegoś Hiszpana na wojnę

http://www.erepublik.com/en/company/iron-pl-90-well1-193452
jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to przyjmij ofertę za 1zł i nie pracuj do czasu podwyżki ;)


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Gargul

Dziekuję, warunki super.  :)

TJM

Firma iron znów ma tylko 9 pracowników, co ciut zaniża produkcję.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.