Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

Aegis Maelstrom

Oki, w kwestii naszej firmy w manu: czy ktoś ma jakiś pomysł które specjalizacje kto z nas ma wybrać? Myślę o tym pod kątem swojego powrotu do ePolski, do którego pewnie w końcu dojdzie. :)

Ogólnie: czy ktoś wie ile potrzeba do firmy poszczególnych specjalności i czym one się konkretnie różnią?

ksysju

Hi

Kurczak jest obecnie ale o ile pamiętam to do produkcji broni potrzeba 4 specjalności mechanic, fitter, technician, inż,
ksysju

ksysju

#362
Hi

1
Land: potrzebuje 4 specjalności
Sugerowany podział obecnych pracowników:

Engineer:  Solo1979, scigacz,
Mechanic: nicot, , Genone,
Fifter:        NurielPL, romiwomi
Technican: Niekumaty Burak, machu74

+2 z rynku. Kto ma inne plany proszę o info

2. Jestem za przeniesieniem firmy Land do nowego polskiego regionu high.

Pytanie czy ktoś nie ma ochoty się przenieść ?

Poczekać trzeba jeszcze na szpital.  
Nie wiem też czy teraz już coś załatwiać, czy czekać na V2.

Edit:
firmy wydobywcze będą miały tylko jeden poziom (q1), za zmianę z q3 mamy dostac około 70G   ;D
można zmienić obecną produkcje broni na czołgi lub działa ( wysyłając ticketa)

ksysju

AiDec

#363
Cytat: ksysju w 02 Lipiec 2010, 18:25
2. Jestem za przeniesieniem firmy Land do nowego polskiego regionu high.

Pytanie czy ktoś nie ma ochoty się przenieść ?

Poczekać trzeba jeszcze na szpital.  
Nie wiem też czy teraz już coś załatwiać, czy czekać na V2.

Zaczekaj.



Cytat: Aegis Maelstrom w 30 Czerwiec 2010, 12:51
Oki, w kwestii naszej firmy w manu: czy ktoś ma jakiś pomysł które specjalizacje kto z nas ma wybrać? Myślę o tym pod kątem swojego powrotu do ePolski, do którego pewnie w końcu dojdzie. :)


Ja wzialem techniciana (zatem nie robcie mi konkurencji  XP) - musze ze wzgl. na wlasna firme, wiekszosc ludzi z tego co wiem bierze fittera albo techniciana, zatem wyglada na to ze warto brac mechanica i engineera.




Btw, wszyscy ktorzy maja powyzej 12 sily - warto isc w helikoptery. Wszyscy codzienni gracze 10-15 sily warto czolgi. Sila ponizej 10, lub dwukliki z sila ponizej 15 warto rifles. Artylerie pozostawiamy dla sil rzadowych.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Zauważcie też, że firma weapon b@p będzie jedna, a rodzajów broni 4 i tyle samo skillów.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

IMHO dla B@P warto isc w rifle skoro maja produkowac sami dla siebie. Najwiecej tam zawsze bedzie osob z niewysoka sila, a zatem rifle sprawdza sie najlepiej, i dla graczy i dla firmy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

@ksysju -dobrze ,że jest już jasne kto co ma robić. Przynajmniej nie będzie zamieszania .

Troll81

Ja zrezygnowałem z erepa konto już oddane  :attack:

sciagacz

mam pytanie jak zmienic umiejetnosci??

Machloj

niestety mogłeś to zrobić do wczoraj - teraz to już pozamiatane - wylosują Ci admini :)

AiDec

Wciaz moze wyslac ticketa z prosba o zmiane skill. Moje dwie firmy wlasnie przed momentem zostaly zmienione z helikopterow na czolgi i artylerie. Rozpatrzenie takiego ticketa to obecnie sprawa zalatwiona od reki.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nuriel

Wziąłem 100% fittera, zgodnie z sugestią.

W firmie weapon nie ma rawa :deadman:

Waldek1989

@Troll -szkoda ,że zrezygnowałeś. Ja też nie będę miał czasu walczyć w nowym module wojennym. ALe myśle ,że w 5 min. dziennie się wyrobie klikając pracę,naukę itd... Co do nowego mod. wojennego to może być ciekawie jak stworzymy siły zbrojne B@P. 

ksysju

Hi

Na grupę bojową trzeba mieć czas na zbiórki/walki o określonych porach, i tu widzę problem by taka ekipa się zebrała.

Na razie i tak nie wiadomo jak te walki będą wyglądać, przy takiej masie ludzi.

ksysju

Troll81

Mojego FM przejął AiDec i się nim bawi. Ku chwale teamu :D

AiDec

I modlmy sie co by banika nie zaliczyl ;). Ku chwale teamu ofc   %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

A dlaczegóż to miałby bana zaliczać???

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Jak chcesz to ci jeszcze kolegów dorobię :D i będziesz miał dużo zaproszonych.... Pytanie czy w V2 wogóle warto zapraszać....

TJM

Mój domek q5 nagle zaczął wystarczać na niecałe 70 dni.
Ciekawe co będzie jak się rozpadnie, bo przy obecnych wynagrodzeniach w b@p nie ma ch.... we wsi żebym dał radę przez ten czas uzbierać na nowy %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Waldek1989

To tak jak mój domek q5 wystarczy na 62 dni  :(

Troll81

Dlatego ja już powiedziałem bye

ksysju

Hi

Braki ironu w firmie weapon wynikają w większości z bugu jaki jest od wejścia V2.
Ile by człowiek nie wrzucił, to i tak przy pierwszym pracującym znika wszystko.

Tak bez nerw proszę :-)
ksysju

TJM

Ja tego buga nie widzę, za to moje giwery po 300 iron/sztuka wymagają.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Ta, Ty masz zapewne jakieś Q5 :-), u nas niby 50 ironu na sztukę,daję 1000  przodownik pracy zapracuje i nie ma nic :-).  Na irc słyszałem, że inni też tak mają, obojętnie czy domki czy bronie
ksysju

TJM

Q3, jeszcze wczoraj rano wymagały 150ir/sztuka, później zmienili na 300.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Zmieniam zdanie, jednak jest jakiś bug.
Wyprodukowałem do tej pory 40 giwer i około 40 niekompletnych w częściach, powinno to teoretycznie kosztować max 18k irona, tymczasem kupiłem ponad 70k....

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

No i bardzo dobrze, bo ja Iron produkuje ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Ja też, na własny użytek.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Witam

Proponuje zawiesić działalność boinc WEAPON, na dzień  zżera ponad 2000 ironu, broń po 0.9 idzie z 2-3 na dzień. Puki co zjedliśmy wszelkie oszczędności, a teraz zjadamy złoto z obniżenia firmy iron z q3 na q1 . 
Kto chce może przejść do firmy land, albo szukać coś na rynku.



ksysju

Waldek1989

ehh, to od jutra szukam coś innego bo dopiero teraz zobaczyłem ,że firma pada. Poza tym myślę ,że przyszłość mają pukawki jak najlepsze. Jak kiedyś reaktywujemy firmę to daj znać.