Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

Voice1980

Świetnie. Właśnie odebrałem paczkę :) szarża przyspieszy 8) ku chwale

ksysju

ksysju

Cinnek

Heh moje głupie niedopatrzenie 23:44 czasu erepa to u nas 8:44 więc do zobaczenia jutro :] (jesli jakis random leszcz slota nie zajmie)



AiDec

Przypominam Wam wszystkim, o mojej propozycji wykorzystania 5g na zalozenie orga w celu przelewania sobie broni w najbardziej odpowiednim momencie wellness :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

#84
Cytat: Aegis Maelstrom w 12 Wrzesień 2009, 15:33
BASteker - A Tyś nasz?  :D

http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=bac74d4b0ba8ffea19a559c263fc5171


Cytat: Aegis Maelstrom w 12 Wrzesień 2009, 15:33
Oczywiście elitarność ta nie jest oparta na pochodzeniu czy zadzieraniu nosa

Jak nie, jak tak XP. My ELYTA narodu, a reszta sie NIE LICZY XP


PS. A tak ogolnie to walnales texta... :). Zatrudnia Cie w e-rzadzie (jak Im to podesle), jako nastepce Vingaer ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Cinnek

No w koncu udało mi się zakotwiczyć ;)



tomi124

Witam,

W firmie weapon brakuje surowców, nie da się pracować:(

Aegis Maelstrom

 :(

Ugh, ja tam teraz nie wbiję, dopiero późnym popołudniem - przepraszam, wczoraj cały dzień się przeprowadzałem, rzutem na taśmę znalazłem czas na "dwuklik" i tyle. Ogólnie przez jakiś czas pewny dostęp będę miał późnym popołudniem (praca, praca) - ale firmie nasypie się żelaza z dużym zapasem.

AiDec

@Macholj, Aegis: czy, jakby sie w przyszlosci zdarzylo ze w firmie braknie surowki, a ktorys z chlopakow da znac (tutaj, badz bezposrednio do mnie na BatP) ze ni ma czym krecic, to mam dosypywac? Ja ostatnio dosc czesto bywam online i w analogicznych sytuacjach moge pomagac, ale nie chcialbym tego robic bez Waszej zgody. Dlatego pytam czy w ogole taka forma pomocy z mojej strony jest Wam w ogole potrzebna, czy zupelnie nie ma sensu bo np. kupujecie surowke tak tanio ze ode mnie to za nic nie oplaca sie brac?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Aegis Maelstrom

Hej AiDec, pomysł bardzo fajny, ale na razie surówkę generujemy sami i chyba to jednak starcza (choć kiedyś wyszło mi z obliczeń, że nie powinno, więc może Machloj coś dokupuje :) ).

Machloj musi się wypowiedzieć. :)

Cinnek

Mam pytanko, czy musze przepracować jakiś okres czasu aby otrzymać broń, z naszej zbrojowni czy poprostu zostałem pominiety przez niewiedzę władnych? ;)



Bober

Bronie są wysyłane od czasu do czasu. Cierpliwości.

Cinnek

Hm, no czytałem tu coś, ze obecnie sa wysyłane na bieżąco, może to jednak moje niedopatrzenie  %)



Machloj

@AiDec - jak jesteś częściej online to jak najbardziej w sytuacjach awaryjnych przelewaj - w pierwszej kolejności z naszej firmy ofcourse ;) - zaraz Ci hasło na PM wyślę ;)

@Cinnek - należy Ci się broń - tylko administrator zarządzający orgiem to dupek ;) - jakoś zawsze mi się przypomina o rozsyłce jak mam akurat najwięcej zajęć :)

@all może ktoś z was ma codziennie z 10 min. na rozsyłkę po 2 klamek na osobę?

ksysju

Hi

Czas znajdę (tak około 20).  Jak się nadaje  :) to zgłaszam się.
ksysju

[PNT] Obix007

#95
Coś jest chyba nie tak ...  klikam work  a tu nic wchodze ponownie do firmy i widze ze nie pracowalem ... probowalem po kilka razy na roznych kompach pod roznymi przegladarkami   :( macie to samo czy tylko ja tego doswiadczam ?

Ok juz po wszystkim moze to tylko chwilowe bylo


Aegis Maelstrom

To był bug na serwerze. PX mi się skarżył, że miał to samo pod IE. :]

Cinnek

Jakaś przerwa w rozsyłaniu klamek? Drugi dzien nic nie dostałem  :attack:



Aegis Maelstrom

Hej, dziś rozesłałem klamki pracownikom iron, Machloj musi jeszcze rozesłać bronie pracownikom weapon (poza mną), najlepiej transferując je z szybkiego łącza przy pomocy skryptu.

Dziś jakiś sk... zapuścił skrypt monitorujący i skupujący tanie klamki na polskim rynku.   >:( W ten sposób przechwycił transfery robione przeze mnie wewnątrz orga.  :deadman: Siedziałem na szybkim łączu i całość zajmowała niewiele ponad sekundę max, a ktoś i tak łapał transfery - albo gość siedzi z wduszonym odświeżaniem, albo po prostu skrypt - obstawiam to drugie. Zdołałem jeszcze przygotować klamki dla V1980 i siebie

Tak czy inaczej zanotowałem dużą stratę i teraz, z wolniejszego łącza, już na pewno nie będę ryzykował. Za parę dni mam dostać hard workera, starczy na pokrycie strat. Przepraszam Was za kłopot, ale nie będę ryzykował ani nie chcę generować strat podatkowych - a dziś nieźle się sparzyłem na orgu.

Do transferów w orgu musimy skombinować dobry skrypt i łącze. Spryciarza chyba zaraportuje administracji, a na razie rada dla AiDeca i nowych ajentów u niego - taki numer będzie pewnie stosowany na innych rynkach. Surowce powinny być bezpieczniejsze, ale gwarancji nikt nie da.

TRZECIAK

Miałem to samo :/ ale na szczęście to były tylko 2 klameczki więc strata niewielka.


Cinnek

Luz, chciałem sie tylko rozeznac w sytuacji  :parrrty:



sesef

Cytat: Aegis Maelstrom w 17 Wrzesień 2009, 22:46
Hej, dziś rozesłałem klamki pracownikom iron, Machloj musi jeszcze rozesłać bronie pracownikom weapon (poza mną), najlepiej transferując je z szybkiego łącza przy pomocy skryptu.

Dziś jakiś sk... zapuścił skrypt monitorujący i skupujący tanie klamki na polskim rynku.   >:( W ten sposób przechwycił transfery robione przeze mnie wewnątrz orga.  :deadman: Siedziałem na szybkim łączu i całość zajmowała niewiele ponad sekundę max, a ktoś i tak łapał transfery - albo gość siedzi z wduszonym odświeżaniem, albo po prostu skrypt - obstawiam to drugie. Zdołałem jeszcze przygotować klamki dla V1980 i siebie

Tak czy inaczej zanotowałem dużą stratę i teraz, z wolniejszego łącza, już na pewno nie będę ryzykował. Za parę dni mam dostać hard workera, starczy na pokrycie strat. Przepraszam Was za kłopot, ale nie będę ryzykował ani nie chcę generować strat podatkowych - a dziś nieźle się sparzyłem na orgu.

Do transferów w orgu musimy skombinować dobry skrypt i łącze. Spryciarza chyba zaraportuje administracji, a na razie rada dla AiDeca i nowych ajentów u niego - taki numer będzie pewnie stosowany na innych rynkach. Surowce powinny być bezpieczniejsze, ale gwarancji nikt nie da.

Możesz coś więcej o tym powiedzieć, jak to przechwycił transfer? Jakiś bug czy co?

BOINC@POLAND[HA$]

kurde nie mozna pracowac w naszej firmie...9 roboli.

poczekam na 10 to optylka badzie lepsza.

pozdro all

[PNT] Obix007

Pracować można, ale oczywiście możesz poczekać na 1 robola i wyprodukujesz troszkę wiecej. To mnie brakuje w firmie - zwolniłem się bo moja firma potrzebowała wsparcia. kiedy o3mamy klamki?


BOINC@POLAND[HA$]

a no to spoko, wiadomo panskie oko kunia tuczy,

poczekam dzien dlugi i unification wars czeka wiec moze ktos sie zaczepi, chociaz z ta pensja to marne szanse...


sciagacz

CytatYou cannot work today because the company does not have enough money to pay you. We have just sent an alert to the general manager about this issue

poczekam na 10 ale kasy tez firma nie ma jak dobrze zrozumiałem

[PNT] Obix007

Dobrze zrozumiałeś.

W temacie ePolska w potrzebie pisałem, że mogę przyjąć do pracy - jeśli szukacie pracy za kasę.

http://www.erepublik.com/en/company/gniew-peruna-90-wellness-191148 / 8.5 PLN dzinnie


sciagacz

wole jednak nasza firme a jak potrzeba 10-tego to dajcie znac bo mam 2 konto calkiem nowe

Cinnek

Mój znajomy moze wbic do Obixa albo do nas jesli potrzeba.



ksysju

Witam

Broń wysłałem pracującym,

Mam nadzieję , że nikogo nie przeoczyłem

Jak ktoś dostał za dużo to też się proszę przyznać  :)

ksysju

[PNT] Obix007

nie otrzymałem broni ... pracowałem od ostatniej rozdawki broni do wczoraj.  :wth:


BOINC@POLAND[HA$]

rano wepon niemial irona...
nie moglim robic a to niedziela...

ksysju

Hi

Poczekaj jak możesz
Wydaje mi się, że Boinc@iron materiał ma i wystawia, tylko coś boinc@ wepon nie chce kupić  ;),  ktoś to musi poklikać.

Edit:

Już możesz pracować

ksysju

BOINC@POLAND[HA$]

znow nie ma irona w weapon.... :(

emik

ja nie zwróciłem uwagi, że było mało i niestety mam znów małą produktywność a zawsze pracuję z well +95


ksysju

Hi

Ja się na orga loguje koło 20 jak dostarczam klamki, wtedy jak trzeba mogę "przerzucić"  materiały z firmy do firmy.

Inna sprawa, że coś ostatnio materiałów na styk.



ksysju

Aegis Maelstrom

Joł.

Niestety, produkcja iron nie nadąża z produkcją dla fabryki klamek. Pomimo dosypywania z zewnątrz manewrujemy "na styk" - trzeba przesypywać kilka razy w ciągu dnia, ja np. robię to rano albo popołudniem. Sorki też za problemy z kasą na wypłatę w weekend - w pośpiechu trochę udało mi się poprzelewać od siebie i z orga z takiego internetu na monety we Wrocławiu :) ), a potem chyba Machloj zapewnił nam sporo gotówki (ale na Weapon znów trzeba uważać!). Tak też bawiłem się z ironem - ot, przelewanie, walka i praca na czas. :D

Jest dobra wiadomość: namówiłem dobrego znajomka wykwalifikowanego w pracach wydobywczych do przeniesienia się z budowania potęgi korporacji AiDeca (tutaj dzięki AiDecowi za bilet! :) ) i popracowania "choć troszkie" w naszej firmie. :)
W ten sposób mamy komplet w surowcu, wyższą efektywność per pracownika i lepsze zbilansowanie naszego koncernu. :)

Aha, PX łaskawie zgodził się pomóc odpracować mi klamki i zadowoli się teraz jedną sztuką na dzień. Jeszcze będziemy się konsultować i gdyby miał rezygnować w ogóle albo chcieć już więcej, to da znać.

BOINC@POLAND[HA$]

fakt z surowcem slabo, rano nie bylo wcale a wieczorem teraz wykonczylem ostatnia partie i wyczyscilem stok,
przydalby sie jakis maly zapasik...

TRZECIAK

Nie wiem gdzie o tym napisać więc piszę tu.
Mam do opchnięcia 19 grain q3 za 0,25golda.
Kupiłem omyłkowo  :shame: a może się komuś przyda, bo cena przyzwoita.


AiDec

Pisz bezposrednio do http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1646778 , to ansuz ktory nas wszystkich w to wciagnal :D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka