Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

rozdają w erepie

Zaczęty przez Troll81, 29 Sierpień 2009, 11:49

emik

odeślę dopiero po 16 jak wrócę z pracy


kempler

Chce ktoś jeden bilet żeby zawalczyć w Nunavut ? Ja już poleciałem i wróciłem, jeden bilet mogę zasponsorować.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


ksysju

Witam

Czytajcie to:

http://www.erepublik.com/en/article/wielka-zbi-rka-o-nierskiej-pomocy-1029437/1/20

jak dają to brać.
Ja się nie łapie, dopiero 14k Colonel
ksysju

Gargul

Na razie niestety brak sponsorów... Ale się zgłosiłem. 73 dmg powyżej granicy :P

RAD-Poland

200 Gift'ów do rozdania

jeśli jest ktoś z naszych w potrzebie
pisać na Fundusz eR & BOINC@Poland podać ile dogiftować max 10szt/dzień





   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

dla mnie tak ze 4 gifty poproszę :D

Gargul

#47
Wiewiórki szpepczą po kątach, że coś grubszego się szykuje. Tak w kwestii giftów. :P Boje się jednak, że to jedynie zmyłka wywiadowcza.

Choć atak na Francję, może służyć oskrzydleniu Niemiec... :D

Szopler


Troll81

nie wiem jakim cudem w moim inventory znalazł się domek q1. Co wy na to kammmraci by przeznaczyć go na konkurs erepowy??

emik

przecież dostałeś go od solo1979


Troll81

ale ja już mam domek q5. kupiony za własne :D

Aegis Maelstrom

Ahoj Kamrrraci, ważna sprawa!

W ostatnich rozkazach MON jest prośba o zgłaszanie się na IRC dowódców grup bojowych celem dofinansowania broni na walkę z eNiemcami!  :attack:

Kto wyskakuje jako nasz dowódca i jaki dmg możemy zadeklarować? Jesteśmy dość młodymi graczami, ale np. ja razem z PX już z dwoma przydziałowymi klamkami robimy po prawie 270 dmg dziennie. Z większą ilością broni będzie więcej.

Rozkazów się słuchamy, walczymy tam gdzie trzeba. Więc jak będzie? :)  :attack:

Bober

Jakbyście się ładnie zorganizowali to ktoś mógłby napisać Aviemu, żeby dopisał nas na eGovernment jako formalna organizacja wojskowa. Jedyne czego nam brakuje to wspólnych ataków. Poza tym mamy własne firmy, forum, logo, irca, nawet FMa - Machloja.

Kto się zgłasza na dowódcę?

:attack:

TJM

Ja tam bym nie pogardził pukawkami z przydziału %)
Ostatnio klepę biedę bo zbieram na upgrade swojego Irona do Q4 i następnie Weapona najwyżej jak się da, więc każda pukawka jest na wagę złota %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Marszałka Machloja można wypchnąć. ;)

Aha, nie udało mi się na IRCu, podobno najlepiej prędko napisać do MONowców - Cameleecka i Jamaeraha - a potem ich łapać. Ponadto dokładnie: trzeba się rejestrować oficjalnie. Tutaj spis wojaków jest, org jest, logo jest, walka po właściwej stronie jest... :)

TJM

A tak nieoficjalnie, to jest nas dwa razy więcej wliczając znajomych  :ph34r:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

ja klepię z klamkami q1 jakieś 300dmg  z klameczkamie q5 byłoby więcej :D

Aegis Maelstrom

Klamki q5 to MSZ dla nas marnotrawstwo i nawet nie mam śmiałości prosić o taki sprzęt. Po co raz się silić na q5, skoro nas potem nie będzie stać na 5xq1? Przy 5xq1 to ja sam robię 400 dmg, kumpel drugie tyle. A przecież są wśród nas już młodzi generałowie. :) I jest nas wiele, lepiej dać q1, ale sporo i szerokiej masie, która będzie biła.

IMHO jeszcze sporo potrwa, nim będzie nam się opłacało choćby bić q2+q1, chyba że w arcyważnej bitwie... Spokojnie zwiększmy ilość q1, do tego pomyślmy o Napkach, lepszych chlebach i giftach, by bić 6 razy.

Może jestem konserwatystą, ale szanuję grosz, nawet publiczny. :)
Warto zachować spokój i żelazną konsekwencję. Obecne wojny trwają długo, ważne bitwy mogą być codziennie. Trzeba zdobywać kolejny gold (super soldier, HW, poziomy), skille i siłę, podnieść wszystkich do generała. A jeśli chcemy być poważną grupą, musimy mieć ten lepszy iron, coby wydawać po 3 klamki dziennie.

Tymczasem plz, ja teraz nie mogę, niech się ktoś zgłosi do MONu, poda może link do tego forum, wypyta o rozkazy i zdobędzie funding.  %)

TJM

Ja gdybym nawet dostał 5xQ5 raczej bym je sprzedał i za kasę wciągnął większą ilość gorszych + dogiftowanie i chyba starczyłoby na jednego wellness boxa.
Dmg pewnie wyszedłby w ten sposób lepszy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

wywiem się w takim razie o jakie finansowanie chodzi, bo do tej pory raczej kasa była z tego marna - pewnie z dmg całego zespołu by się na 1xq1 uzbierało...może 2xq1

btw. na żadne funkcje się nie piszę - Aegis - nie bądź taki cwaniak ;)

Gargul

Cytat: TJM w 06 Styczeń 2010, 11:48
Ja gdybym nawet dostał 5xQ5 raczej bym je sprzedał i za kasę wciągnął większą ilość gorszych (...)
Dmg pewnie wyszedłby w ten sposób lepszy.

Ostatnio nawet liczyłem. Uderzając 1xq5 i 4xq1, otrzymujemy łączny bonus +180% do obrażeń. Broń q5 można sprzedać za 0,9 gold. Q2 kosztuje ok 0,2, Q1 - 0,1. Koszt w\w pakietu, to 1,3 gold. Pakiet, dający ten sam łączny bonus, składa sie z 4xQ2 + 1xQ1. Koszt jego zakupu, to 0,9. Dostajemy więc "gratis" 0,4 gold od każdej sztuki broni q5.

Rachunki bazują, na korzystnej cenie sprzedaży Q5 i dobrej cenie zakupu Q2 i Q1. No i należy pamiętać, że rachunek jest korzystny tak długo, póki walczymy Q2. Q3 ostatni nie kupi sie taniej, niż za 0,325.


Aegis Maelstrom

O.K., to jak z tym dofinansowaniem i koordynacją uderzeń? Nie wiem za ile i kiedy mam bić... zawalczę w Bawarii (Palatynat Renu i tak był nie do wzięcia).

Aha, i co z firmą? Na razie słabiutko płacimy sześcioskillowcom  :( - deklaruję, że mogę pożyczyć te 20 gold (wkrótce 25) na jakiś czas. Tracimy pieniądze. Upgrade oznacza dla firmy zysk ponad 0,5g dziennie (a gdybyśmy się zebrali sami w 6+ skillowców, to nawet 1g).

ksysju

Hi

Na dziś mamy:

5G  z firm
5G od mych "przyjaciół"  +5 za 8 dni :-)

Jak możesz pożyczyć te 25G ( spłata po upgrade min 5G na tydzień) to bierzemy :-)
Jak więcej datków nie będzie to jeszcze jakieś 2 tygodnie do upgrade.

ksysju

Aegis Maelstrom

W tej chwili mam 20g, za dwa dni dojdzie mi kolejne 5. Za kolejne kilka będzie znów gold...

Z powodu płatnych treningów nie stać mnie na razie na podarowanie takiej sumy :shame: ale pożyczyć na szybszy rozwój mogę. Sam więc po weekendzie wykładam połowę, 10g mamy, czekamy na resztę. Jak długo - to zależy, czy ktoś jeszcze dopomoże.  :attack: