Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Coś nie tak z Milkyway ?

Zaczęty przez gielo, 30 Sierpień 2009, 14:19

gielo

Mam jakieś problemy z Milkyway. Nie wiem czy to wina systemu, managera, czy samej mylky. O co chodzi ?
W wiadomościach non stop dostaje komunikaty Message from server: (project has no jobs available)

Czy ma ktoś może jakiś pomysł z czym to może być związane ?. Zaczynam dopiero przygodę z boinc więc proszę o wyrozumiałość.

Sprzęt na którym to występuje:
AMD64 x2 4000+, 2GB RAM, Linux Debian 64bit, NVIDIA 9400 GT + oryginalne sterowniki ze strony NVIDIA

Z góry dzięĸi za wszelkie sugestie
Profesjonalne statystyki stron  - także dla pozycjonerów



stn

Na serwerze zabrakło zadań. Możesz chwilowo podłączyć się do innego projektu. Najlepiej podłącz się np. pod Collatz Conjecture i licz używając GPU + ew. 2 rdzeń pójdzie potem na Milke.
http://boinc.thesonntags.com/collatz/home.php

ksysju

Hi

Milka ma swój wątek, na przyszłość pisz tam.

Zawsze warto zajrzeć tu:

http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/server_status.php

by dowiedzieć sie, że serwer nie ma nic do wysłania.

Czyli problem nie u Ciebie.

Pytanie jest czemu nie ma zadań  :wth:  
ksysju

gielo

krisju nie liczę tylko milki i ostatnio kombinowałem z optymalizacją, a także zmieniłem system na 64 bit i myślałem że ja coś spieprzyłem więc jak pisałem proszę o wyrozumiałość. Wolę się upewnić, że to na pewno nie z mojej winy te komunikaty  :book:.  Podejrzewałem też, że może to być coś związane z linux64, że najzwyczajniej może nie udostępniają zadań na tą platformę a nie mogłem się doczytać tego na ich stronie. Sorry za zamieszanie i dzięki wszystkim za odpowiedź.
Profesjonalne statystyki stron  - także dla pozycjonerów



ksysju

Hi

Milky na cpu jest dostępna dla linuksa, jak chcesz liczyć na gpu to na razie only windows.
ksysju

gielo

Tak wiem że na gpu to tylko winda. Jednak odnośnie GPU jeszcze to chyba można liczyć dla seti ale za cholerę tego odpalić nie mogę już kombinuję w różny sposób i zawsze dostaje komunikat
Library doesn't have CudaGetDeviceCount()

Co tutaj może być nie tak. Ogólnie pomału ogarniam jakoś to wszystko chociaż mam jeszcze pewne problemy z niektórymi rzeczami jak właśnie m. innymi CUDA.
Profesjonalne statystyki stron  - także dla pozycjonerów